Чим можна підняти дитячий імунітет?

Adoption
Date
  • 794 Переглядів
Хворіти «часто», на думку батьків, це 6 разів на рік. У західних країнах нормою є, якщо протягом року дитина перехворіла вірусними інфекціями до 12 разів! Як же так? Виявляється, імунітет необхідно зміцнювати тоді, коли не дитина часто хворіє, а коли одужання затягується довше 7 днів і спостерігаються ускладнення у вигляді пневмонії, бронхіту... Саме ці показники є підтвердженням дійсно ослабленого імунітету!

7505_6.jpg (21. Kb)


Доктор Комаровський повністю розвінчує казки про ефективність ліків, призначених для підняття імунітету. Вітаміни також не призначені для його підвищення! Виявляється, у дітей з самого народження є нормальний імунітет (інакше дитина не прожила би і роки), і що саме чудове - діти до року отримали свій імунітет від мами ще в утробі! Протягом першого року життя малюк більш стійкий до ГРВІ, а якщо і хворіє, то одужання проходить, як і належить, швидко (протягом 7 днів) без ускладнень.

«Підняти» імунітет дитині не зможуть ніякі лікарські препарати і народні засоби! Але не панікуємо! Справитися з завданням зможуть тато і мама малюка, виконуючи нехитрі дії і рекомендації доктора Комаровського!

Щоб дійсно зміцнити імунну систему у своїх дітей, необхідно з ранніх років привчати дитину до активного відпочинку, рухливим іграм на повітрі, можна, також, зайнятися загартовуванням (знижувати температуру в будинку, ходити босоніж, підвищити холодостійкість організму обтираннями і багато-багато іншого).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: підняти дитячий імунітет, підняти імунітет дитини, дитячий імунітет


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікова

Як вберегти дитину від кору?

Інфекції | 08:30, 05.05.2024

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікований дорослий чи дитина, і він відчинить вікно, і у вас воно теж відчинене, то з вітром вірус може пе

У новонароджених теплообмін відбувається по-іншому, ніж у старших дітей і дорослих. Тож часто навіть 37,2 на термометрі може бути нормою.

Підвищення температури у немовлят: що робити?

Хвороби | 06:20, 05.05.2024

У новонароджених теплообмін відбувається по-іншому, ніж у старших дітей і дорослих. Тож часто навіть 37,2 на термометрі може бути нормою.

Існує багато симптомів, які ми помилково не пов'язуємо з нестачею вітамінів групи В, а даремно. Адже вчасно діагностувавши причину і провівши лікуванн

Як зрозуміти, що вам не вистачає вітамінів групи В?

Хвороби | 00:30, 05.05.2024

Існує багато симптомів, які ми помилково не пов'язуємо з нестачею вітамінів групи В, а даремно. Адже вчасно діагностувавши причину і провівши лікування (прийом вітамінів), можна значно покращити своє самопочуття.

Якщо в абсолютно здорової дитини раптом починає текти з носа, а інших симптомів немає, дуже важливо встановити правильно причину цього стану.

У дитини тече з носа: які можуть бути причини?

Хвороби | 10:30, 29.04.2024

Якщо в абсолютно здорової дитини раптом починає текти з носа, а інших симптомів немає, дуже важливо встановити правильно причину цього стану.

Діатез - це не хвороба, а схильність організму. Якщо говорити протими словами, це реакція на ті чи інші подразники. І тут важливо виявити, на що саме

Ерез що у дітей до року виникає діатез?

Алергія | 01:20, 21.04.2024

Діатез - це не хвороба, а схильність організму. Якщо говорити протими словами, це реакція на ті чи інші подразники. І тут важливо виявити, на що саме реагує дитячий організм.

Як тільки у нас щось болить чи піднімається температура, ми приймаємо парацетамол або ібупрофен. Медики виявили, що перший може впливати на наше сприй

Медики знайшли негативний вплив парацетамолу на дітей і дорослих

Хвороби | 07:40, 20.04.2024

Як тільки у нас щось болить чи піднімається температура, ми приймаємо парацетамол або ібупрофен. Медики виявили, що перший може впливати на наше сприйняття.

Українці звикли лікуватися самостійно і звертаються до лікаря, переважно, коли вже

Лікар пояснив, чому дорослим і дітям приймати антибіотики під час застуди чи грипу небезпечно

Хвороби | 14:50, 16.04.2024

Українці звикли лікуватися самостійно і звертаються до лікаря, переважно, коли вже "припекло". Але так не можна, і ось чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: