Йога вагітним необхідна

Adoption
Date
  • 2774 Переглядів
Йога - одна з найактуальніших фізичних навантажень під час вагітності.


Зміцнює м'язи

Сила м'язів у тих, хто систематично займається йогою, вас неодмінно вразить. Під час вагітності вам знадобляться сильні м'язи нижньої частини тіла для успішного виношування і збереження балансу тіла. А ось сильні м'язи верхньої частини тіла підготують вас до носіння дитини на руках її його народження на протязі чималого часу.
 
Йога вчить правильно дихати

Вся йога побудована на правильному диханні. Під час вагітності дихальні вправи будуть сприяти розслабленню, заспокоєнню, зняттю страхів і стресів, а також наситять організм мами і дитини достатнім киснем. Навчившись дихати на заняттях йогою, ви зможете встановити правильне дихання під час пологів. Саме правильне дихання може певною мірою знизити біль при пологах.
 
Йога знімає біль

Біль під час вагітності найчастіше з'являється в спині. З плином часу вага матки збільшується. Перинатальна йога дозволяє підтримати вагу матки, зміцнити м'язи спини, знизити навантаження на нижню частину спини. Поза голуба й півмісяця дозволять розтягнути м'язи, щоб знизити біль сідничного нерва. Заняття в цілому допоможуть зняти стресові затиски по всьому тілу, прибираючи больові відчуття на всіх ділянках.
 
Йога вчить балансу

Зміна форм тіла, пропорцій і, звичайно, ваги змушують майбутню маму відчувати себе незграбною, неповороткою. Поза півмісяця, поза дерева будуть вчити керувати центром ваги. Поза воїна і поза собаки, дивиться вниз, укріплять м'язи, які дадуть зберегти баланс навіть з великим животиком на останніх місяцях.
 
Йога допомагає впоратися з тривогою

Заняття йогою - це розтяжка м'язів, глибоке дихання, спокійна атмосфера, музика, вправи на розслаблення. Все це допомагає заспокоїти думки. Страхи про проблеми вагітності, пологів, здоров'я дитини, тривога про те, якою мамою ви станете, - всі вони розсіюються під час занять, знімаючи емоційну напругу.
 
Йога зміцнює зв'язок з дитиною

Занепокоєння під час вагітності, відвідування лікарів, домашні справи і організаційні питання підготовки до пологів часто заважають мамам зосередитися на стоунках з рідними, відчути зв'язок з дитиною всередині себе. Заняття йогою дають час і можливість зосередитися на відчуттях та емоціях, пов'язаних з малюком. Встановивши цей зв'язок вже зараз, вам буде легше розвивати його вже після народження дитини.

Йога розвиває довіру до себе і свого тіла

Під час вагітності відбувається безліч змін в організмі, в почуттях, у відносинах, в статусі жінки. Це насторожує, викликає невпевненість у собі. І майбутній мамі потрібне позитивне підкріплення. Йога відкриє силу тіла і зміцнить силу духу. Заняття з інструктором тільки збільшить цей ефект - ви побачите приклад внутрішньої сили та мудрості, дізнаєтеся, як їх реально досягти.
 
Йога навчить розкривати стегна в пологах

Підготовка до пологів без йоги буде неповноцінною. Йога допоможе підготувати тіло до пологів. Відкриті пози, присідання допоможуть дитині зайняти правильне положення, дозволять тужитися більш ефективно. В кінці вагітності інструктора на заняттях йогою зазвичай приділяють більше уваги саме позам, які полегшать пологи.

Йога вчить швидко розслаблятися, переключатися на відпочинок

У йозі є спеціальні вправи на розслаблення в положенні напівлежачи, лежачи. Вони допоможуть вам не випробовувати проблеми з засипанням під час вагітності - їх можна зробити навіть в ліжку. А ось після пологів вони особливо знадобляться. Імовірно ви чули, що всім мамам, особливо годуючим, радять спати, коли дитина спить. Напружений догляд за дитиною, тривога не завжди робить це можливим - не у всіх виходить розслабитися швидко і заснути. А ось йога навчить вас це робити відразу. Ви без проблем будете регулювати свій режим сну.
 
Заняття йогою для вагітних - це можливість познайомитися з іншими майбутніми мамами

Вагітність приносить специфічні проблеми, думки, ситуації. Майбутня мама з підвищеною чутливістю має потребу в розумінні. На заняттях йогою їй буде надана можливість познайомитися з іншими вагітними. Це буде великою емоційною підтримкою для кожної. Багато хто продовжує спілкуватися вже після пологів, зустрічаючись уже разом із дітьми, обговорюючи моменти виховання.

Зверніть увагу! Незважаючи на позитивний вплив йоги, заняття не допускаються, якщо у вас:

виражений токсикоз, гестоз;

гіпертонія високого ступеня;

загроза переривання вагітності;

багатоплідність;

гострі гарячкові захворювання та ін ускладнення вагітності.

Перед початком занять проконсультуйтеся у лікаря, особливо на 12-му тижні вагітності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Йога, вагітність, дитина, пологи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Лікарі рекомендують частіше вживати банани жінкам, оскільки для них цей фрукт може принести чималу користь.

Про користь бананів для жіночого здоров'я

Мама | 05:50, 18.01.2021

Лікарі рекомендують частіше вживати банани жінкам, оскільки для них цей фрукт може принести чималу користь.

Дитячий сон: кілька корисних порад

Дитина | 20:00, 15.01.2021

Щоб дитина спала добре, треба дотримуватись декількох порад.

У багатьох з нас є ця риса - хвилюватись, що подумають інші про нас у тій чи іншій ситуації. Аона ні до чого хорошого не призводить, лише руйнує нам ж

Як перестати хвилюватись, що думають про тебе інші?

Психологія | 05:00, 15.01.2021

У багатьох з нас є ця риса - хвилюватись, що подумають інші про нас у тій чи іншій ситуації. Аона ні до чого хорошого не призводить, лише руйнує нам життя і плани на нього.

Прибирання повинне бути безпечним. Особливо, коли в домі маленька дитина.

Правила прибирання, коли в квартирі є маленька дитина

Сімейні справи | 07:50, 14.01.2021

Прибирання повинне бути безпечним. Особливо, коли в домі маленька дитина.

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які псих

Про що ніколи не треба просити чоловіка?

Мама | 05:50, 13.01.2021

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які психологи радять не просити у чоловіків.

Як уникнути появи розтяжок під час вагітності?

Вагітність та пологи | 18:00, 12.01.2021

Розтяжки можуть погіршити настрій кожної жінки. Після вагітності кожна може помітити їх на своєму тілі.

Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто

Чому ми не можемо піти від людини, яку не любимо?

Психологія | 05:50, 12.01.2021

Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто "так звикли" чи що. Чому ж люди не можуть розійтися, якщо їх практично нічого не пов'язує?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: