Йога вагітним необхідна

Adoption
Date
  • 2565 Переглядів
Йога - одна з найактуальніших фізичних навантажень під час вагітності.

Зміцнює м'язи

Сила м'язів у тих, хто систематично займається йогою, вас неодмінно вразить. Під час вагітності вам знадобляться сильні м'язи нижньої частини тіла для успішного виношування і збереження балансу тіла. А ось сильні м'язи верхньої частини тіла підготують вас до носіння дитини на руках її його народження на протязі чималого часу.
 
Йога вчить правильно дихати

Вся йога побудована на правильному диханні. Під час вагітності дихальні вправи будуть сприяти розслабленню, заспокоєнню, зняттю страхів і стресів, а також наситять організм мами і дитини достатнім киснем. Навчившись дихати на заняттях йогою, ви зможете встановити правильне дихання під час пологів. Саме правильне дихання може певною мірою знизити біль при пологах.
 
Йога знімає біль

Біль під час вагітності найчастіше з'являється в спині. З плином часу вага матки збільшується. Перинатальна йога дозволяє підтримати вагу матки, зміцнити м'язи спини, знизити навантаження на нижню частину спини. Поза голуба й півмісяця дозволять розтягнути м'язи, щоб знизити біль сідничного нерва. Заняття в цілому допоможуть зняти стресові затиски по всьому тілу, прибираючи больові відчуття на всіх ділянках.
 
Йога вчить балансу

Зміна форм тіла, пропорцій і, звичайно, ваги змушують майбутню маму відчувати себе незграбною, неповороткою. Поза півмісяця, поза дерева будуть вчити керувати центром ваги. Поза воїна і поза собаки, дивиться вниз, укріплять м'язи, які дадуть зберегти баланс навіть з великим животиком на останніх місяцях.
 
Йога допомагає впоратися з тривогою

Заняття йогою - це розтяжка м'язів, глибоке дихання, спокійна атмосфера, музика, вправи на розслаблення. Все це допомагає заспокоїти думки. Страхи про проблеми вагітності, пологів, здоров'я дитини, тривога про те, якою мамою ви станете, - всі вони розсіюються під час занять, знімаючи емоційну напругу.
 
Йога зміцнює зв'язок з дитиною

Занепокоєння під час вагітності, відвідування лікарів, домашні справи і організаційні питання підготовки до пологів часто заважають мамам зосередитися на стоунках з рідними, відчути зв'язок з дитиною всередині себе. Заняття йогою дають час і можливість зосередитися на відчуттях та емоціях, пов'язаних з малюком. Встановивши цей зв'язок вже зараз, вам буде легше розвивати його вже після народження дитини.

Йога розвиває довіру до себе і свого тіла

Під час вагітності відбувається безліч змін в організмі, в почуттях, у відносинах, в статусі жінки. Це насторожує, викликає невпевненість у собі. І майбутній мамі потрібне позитивне підкріплення. Йога відкриє силу тіла і зміцнить силу духу. Заняття з інструктором тільки збільшить цей ефект - ви побачите приклад внутрішньої сили та мудрості, дізнаєтеся, як їх реально досягти.
 
Йога навчить розкривати стегна в пологах

Підготовка до пологів без йоги буде неповноцінною. Йога допоможе підготувати тіло до пологів. Відкриті пози, присідання допоможуть дитині зайняти правильне положення, дозволять тужитися більш ефективно. В кінці вагітності інструктора на заняттях йогою зазвичай приділяють більше уваги саме позам, які полегшать пологи.

Йога вчить швидко розслаблятися, переключатися на відпочинок

У йозі є спеціальні вправи на розслаблення в положенні напівлежачи, лежачи. Вони допоможуть вам не випробовувати проблеми з засипанням під час вагітності - їх можна зробити навіть в ліжку. А ось після пологів вони особливо знадобляться. Імовірно ви чули, що всім мамам, особливо годуючим, радять спати, коли дитина спить. Напружений догляд за дитиною, тривога не завжди робить це можливим - не у всіх виходить розслабитися швидко і заснути. А ось йога навчить вас це робити відразу. Ви без проблем будете регулювати свій режим сну.
 
Заняття йогою для вагітних - це можливість познайомитися з іншими майбутніми мамами

Вагітність приносить специфічні проблеми, думки, ситуації. Майбутня мама з підвищеною чутливістю має потребу в розумінні. На заняттях йогою їй буде надана можливість познайомитися з іншими вагітними. Це буде великою емоційною підтримкою для кожної. Багато хто продовжує спілкуватися вже після пологів, зустрічаючись уже разом із дітьми, обговорюючи моменти виховання.

Зверніть увагу! Незважаючи на позитивний вплив йоги, заняття не допускаються, якщо у вас:

виражений токсикоз, гестоз;

гіпертонія високого ступеня;

загроза переривання вагітності;

багатоплідність;

гострі гарячкові захворювання та ін ускладнення вагітності.

Перед початком занять проконсультуйтеся у лікаря, особливо на 12-му тижні вагітності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Йога, вагітність, дитина, пологи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі
Як не впадати з крайнощів в крайність?

Мама-екстраверт і мама-авторитет: чому ці типи мам відлякують інших?

Мама | 17:00, 09.03.2020

Як не впадати з крайнощів в крайність?


Багато хто вважає, що якщо в будинку з'явився новонароджений член сім'ї, то про відпочинок далеко від будинку варто забути років на п'ять. Отже, чи іс

Як організувати відпустку з новонародженою дитиною

Сімейні справи | 02:07, 21.02.2020

Багато хто вважає, що якщо в будинку з'явився новонароджений член сім'ї, то про відпочинок далеко від будинку варто забути років на п'ять. Отже, чи існує можливість відпочити з малюком?

Проблема, яка виникає при менопаузі

Чому виникають приливи і як з ними боротися

Мама | 16:00, 15.02.2020

Проблема, яка виникає при менопаузі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: