Moncier - вправи на всі м'язи жінок

Adoption
Date
  • 3047 Переглядів
Тим, хто мріє швидко і ефективно скинути зайву вагу, спалити потворний жир, moncier підійде як найбільш ідеальне тренування.

Ви отримуєте не тільки потужну кардіонагрузку, але і опрацьовує практично всі групи м'язів.

Moncier - унікальний фітнес, точніше кругову тренування, улюблене більшістю спортсменів. Як ніякий інший вид фітнес moncier дозволяє прокачати м'язи і забезпечує здорове навантаження на серцево-судинну систему організму. Ваші м'язи будуть в помітному тонусі, а витривалість підніметься на більш високий рівень. Вразять вас і терміни, за які це тренування зніме накопичений організмом жир. Часто спортсмени використовують кругові тренування перед зважуванням, щоб «вписатися» у виставлені для змагань вагові вимоги.

Moncier відносять до інтервальних силових класів. Ці вправи дозволяють в одне заняття потужно і послідовно задіяти всі основні групи м'язів навіть новачкам. На заняттях опрацьовується суглобово-зв'язковий апарат, тренується серцево-судинна система, інтенсивніше налагоджуються нейро-м'язові зв'язки.

Рішення тактичних завдань за допомогою moncier доступно, як початківцям, так і більш досвідченим шанувальникам фітнесу. Але при цьому, кругове тренування для початківців буде відрізнятися своїми особливостями:

виконуються базові вправи на найбільші групи м'язів (для підготовки основи під розвиток сили);

кожна м'язова група отримує тільки одна вправа;

робочий підхід у вправі - 1, не рахуючи разминочних підходів, а далі число робочих підходів може збільшитися до 3-х;

вправи виконуються в режимі «пампинг» для подальшого укріплення м'язів;

вправи на групи м'язів можуть змінюватися від тренування до тренування, як і послідовність виконання таких вправ.

Між підходами в круговому тренуванні передбачено відпочинок в 1,5-2 хв. Кожен підхід має закінчуватися за 1-2 повторення до настання відчуття відмови.

Кругове тренування moncier оптимально проводиться три рази на тиждень. Збільшувати кількість занять на тиждень немає сенсу. При бажанні можна поєднувати цей вид фітнесу з більш спокійними видами тренувань.

Перший явний результат кругового тренування ви відзначите вже після 6-8 тижнів. Ідеальною, підтягнутою ви зможете назвати свою фігуру, через 3 місяці

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: М'язи, вправи, кардіо, навантаження, фігура


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вважається, що після 30ти люди починають

Жінки і чоловіки: Який вік для них - найщасливіший?

Сімейні справи | 20:00, 03.12.2020

Вважається, що після 30ти люди починають "дивитись на життя" по-іншому, більш спокійно ставляться до негативу, а звідси випливає, що почуваються вони більш щасливими. Але післ 30ти - поняття дуже розмите. І фахівці взялися виясняти, який вік для чоло

Усі хвороби - від нервів. Чули про це? І щоб бути здоровою та щасливою, потрібно ставати більш позитивною. А як? Про це читай далі.

Як стати більш позитивною?

Мама | 06:15, 03.12.2020

Усі хвороби - від нервів. Чули про це? І щоб бути здоровою та щасливою, потрібно ставати більш позитивною. А як? Про це читай далі.

Чули про кризу 3? Так от, вона починається задовго до того, як дитині

Як навчити дитину "боротися" з власною істерикою?

Виховання | 00:50, 03.12.2020

Чули про кризу 3? Так от, вона починається задовго до того, як дитині "стукне" 3 рочки. Часто вже у два роки чадо проявляє характер, а коли щось не до вподоби, починаються істерики. Як допомогти джитині самостійно перемагати свою істерику?

Дуже важко стати самостійним підлітком, якщо з самого дитинства за тебе вирішували кожен твій крок. Тому батькам варто з ранніх років вводити практику

Вчимо дитину бути самостійною

Виховання | 23:55, 02.12.2020

Дуже важко стати самостійним підлітком, якщо з самого дитинства за тебе вирішували кожен твій крок. Тому батькам варто з ранніх років вводити практику прийняття власних рішень дитиною (звісно, якщо вони не шкодять її життю і здоров'ю).

Дуже важливоз раннього віку пояснити дитині, що гроші - не фетиш, але без них жити

Як навчити дитину заробляти гроші у дорослому житті?

Виховання | 22:20, 02.12.2020

Дуже важливоз раннього віку пояснити дитині, що гроші - не фетиш, але без них жити "якісно" і комфортно просто неможливо.

Усі наші психологічні проблеми родом з дитинства: образи батьків, друзів, недругів і навіть чужих людей. Травми, які ми не змогли пережити і забути,

Як поводитись батькам, щоб дитина не виросла травмованою особистістю?

Сімейні справи | 19:55, 02.12.2020

Усі наші психологічні проблеми родом з дитинства: образи батьків, друзів, недругів і навіть чужих людей. Травми, які ми не змогли пережити і забути, "переслідують" нас у дорослому житті. Не рідко в цьому вина самих батьків. Як то кажуть, якими б хоро

Ви не погані мама і тато, якщо вас дратує власна дитина, просто ви втомились від сірих буднів і постійної рутини!

Якщо власна дитина дратує: Поради для втомлених батьків

Сімейні справи | 00:40, 02.12.2020

Ви не погані мама і тато, якщо вас дратує власна дитина, просто ви втомились від сірих буднів і постійної рутини!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: