Як втримати чоловіка?

Adoption
Date
  • 101 Переглядів
Традиційно, всі цікавляться, як вийти заміж. Але заміжжя - це ще не все. Мало зацікавити чоловіка. Потрібно вміти втримати його поряд. І бажано на все життя.

9545_0d9138364011f9ae3a1d1aa2c32b24i.jpg (62.33 Kb)

Щоб утримати біля себе чоловіка, який вам потрібен, необхідно проявити жіночу мудрість або, якщо хочете, навіть хитрість.

1. Уникати відносин з легковажними несерйозними чоловіками. Якщо це чоловік «перекотиполе» або ловелас, не варто з ним починати довгих відносин. А потім утримувати його. Він все одно захопиться іншим об’єктом, оскільки не налаштований на серйозні відносини. Щоб не опинитися покинутою, краще відразу зі своїх кавалерів вибрати відповідальну і позитивну людину.

2. На початковому етапі відносин зрозуміти, що привертає вашого партнера. Якщо ваш чоловік любить тусовки і нічні клуби, навряд чи його притягнуть затишні домашні вечері. Або навпаки, він мріє про домашній затишок, а ви його тягнете в походи. Краще розібратися відразу, яке проведення часу кожен вважає за краще.

3. Дозволяти чоловікові займатися улюбленою справою: мати цікаве заняття, хобі. У кожної людини крім обов’язкових справ повинна бути якась віддушина, де можна поміняти сферу діяльності.

4. Бути найцікавішою особистістю, мати свою індивідуальність. Можливо, це бажання вивчити якусь мову або навчитися вишивати, малювати, досягти яких-небудь спортивних успіхів. Не можна абсолютно розчинятися в бажаннях коханого чоловіка.

5. Бути різною, навіть злегка стервозною, непередбачуваною і мінливою. Такі жінки приваблюють всіх чоловіків, з ними не нудно. Саме в таких жінок частіше закохуються.

6. Бути жіночною, тендітною і ніжною. Мається на увазі жіночність не тільки в зовнішності, але і у вчинках.

7. Дати можливість чоловікові відчувати себе коханим. Чоловікові необхідно відчувати, що ви хочете бути з ним не через матеріальні міркування або боязнь самотності, а тому що ви любите його. Чоловік інтуїтивно завжди відчуває любов близької людини, тому якщо хочете утримати чоловіка, любить його і показуйте свою любов.

8. Бути для свого чоловіка коханкою. Знати, що його приваблює в сексі. Не секрет, що іноді через хороший секс на стороні кидають дбайливих і красивих жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
25 питань дітей, які вводять батьків в ступор
Чому мати великі груди - це погано
Сушимо волосся феном правильно
Що робити, коли набрякають ноги літом?


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: як вийти заміж, як втримати чоловіка, чк утримати чоловіка, стосунки, відносини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Деякі асани в йозі допомагають підтягнути сідниці.

Пружні сідниці зробить поза Сету Бандхасана

Мама | 09:30, 20.06.2018

Деякі асани в йозі допомагають підтягнути сідниці.

Ви б хотіли побачити ідеальну жінку? Ми - так. Але виникає запитання - чи витримав би український чоловік ідеальну жінку, адже вона, логічно, буде вим

Результати опитування: українські чоловіки склали портрет ідеальної жінки

Психологія | 10:00, 17.06.2018

Ви б хотіли побачити ідеальну жінку? Ми - так. Але виникає запитання - чи витримав би український чоловік ідеальну жінку, адже вона, логічно, буде вимагати від нього "відповідати" її рівню... Тим не менш, соціологи запитали в українців, як виглядає і

Чи варто звинувачувати себе за кожен прищик на тілі дитинки, за бардак в домі і т.п. Майте терпіння і насолоджуйтесь життям!

За які речі не варто мамі дорікати собі?

Мама | 15:30, 15.06.2018

Чи варто звинувачувати себе за кожен прищик на тілі дитинки, за бардак в домі і т.п. Майте терпіння і насолоджуйтесь життям!

10 способів для мам, яким варто відпочити.

Як перестати жертвувати собою заради дітей?

Сімейні справи | 14:00, 15.06.2018

10 способів для мам, яким варто відпочити.

Дівчата, які надто швидко втрачають цноту, ризикують ніколи не дізнатися, що таке радість материнства. Фахівці переконані, що дівчата, які надто швидк

Ранній секс може призвести до безпліддя

Патологія | 10:00, 15.06.2018

Дівчата, які надто швидко втрачають цноту, ризикують ніколи не дізнатися, що таке радість материнства. Фахівці переконані, що дівчата, які надто швидко починають займатися сексом, дуже ризикують своїм репродуктивним здоров’ям.

Щоб вікна блищали від чистоти, потрібно небагато - правильний інвентар, гарне миючий засіб і невеликі хитрощі, які були відомі ще нашим бабусям.

Як помити вікна без плям?

Сімейні справи | 17:00, 12.06.2018

Щоб вікна блищали від чистоти, потрібно небагато - правильний інвентар, гарне миючий засіб і невеликі хитрощі, які були відомі ще нашим бабусям.

Світлана Лобода приїжджала на російську музичну премію

Цікаві факти про материнство Світлани Лободи

Мама | 09:30, 11.06.2018

Світлана Лобода приїжджала на російську музичну премію "МУЗ-ТВ", де розповіла, яка вона мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: