Універсальна схема спілкування мами і дитини

Adoption
Date
  • 599 Переглядів
Співробітники Прінстонського університету виявили за допомогою комп'ютерного алгоритму дивну особливість спілкування матері і дитини.
5815_govoriti_z_malyukom.jpg (26. Kb)

Як повідомляє "The Daily Mail", матері у всіх куточках світу починають несвідомо змінювати тембр голосу, роблять мову більш мелодійною, коли говорять з маленькими дітьми. Також голос стає не просто вищий, але звукові коливання відбуваються частіше, ніж звичайно.

Це допомагає дитині освоїти мову, довели спостереження. Причому, дана схема працює незалежно від рідної мови жінки. Вона дозволяє не тільки полегшити засвоєння мови, але задіяти емоційний спектр у дитини, підкреслити структуру мови. Так, мабуть, виглядає універсальна форма комунікації з дитиною.

В рамках дослідження вчені записували розмову матерів, які грали або читали своїм дітям (7-12 місяців), і коли жінки розмовляли з дорослим незнайомцем. Виявилося, змінений тембр голосу спостерігався тільки при спілкуванні з дитиною. Притому, в дослідженні брали участь жінки, які говорили англійською, кантонською, французькою, німецькою, івритом, угорською, мандарині, польською, російською та іспанською.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, малюк, спілкування, дослідження


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі
Як не впадати з крайнощів в крайність?

Мама-екстраверт і мама-авторитет: чому ці типи мам відлякують інших?

Мама | 17:00, 09.03.2020

Як не впадати з крайнощів в крайність?


Багато хто вважає, що якщо в будинку з'явився новонароджений член сім'ї, то про відпочинок далеко від будинку варто забути років на п'ять. Отже, чи іс

Як організувати відпустку з новонародженою дитиною

Сімейні справи | 02:07, 21.02.2020

Багато хто вважає, що якщо в будинку з'явився новонароджений член сім'ї, то про відпочинок далеко від будинку варто забути років на п'ять. Отже, чи існує можливість відпочити з малюком?

Проблема, яка виникає при менопаузі

Чому виникають приливи і як з ними боротися

Мама | 16:00, 15.02.2020

Проблема, яка виникає при менопаузі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: