Фрази, які підштовхують чоловіків до зради

Adoption
Date
  • 332 Переглядів
Своїми словами ми можемо підштовхнути людину до певних дій і наслідки можуть бути не зовсім втішними. Сьогодні поговоримо про фрази, які не рідко штовхають чоловіків на зраду.

18_pleminnicidianisestri.jpg (31.04 Kb)


"Та хто тебе такого полюбить?"
Чоловік, на адресу якого прозвучить подібна фраза, та ще й не один раз, захоче лише одного — довести своїй дружині, та й собі самому (у першу чергу), що він здатний викликати інтерес і підкорювати інших жінок.

Подібне питання може подіяти на благовірного, як червона ганчірка на бика. Приниження, яке він відчує в цей момент, можна нейтралізувати тільки одним способом — знайти ту, хто точно його полюбить, "навіть такого".

Складно сказати, чому деяким дружинам так хочеться самостверджуватися за рахунок чоловіків подібним способом. Єдине, на що вони можуть розраховувати з боку чоловіка, який почув подібне — прагнення довести, що дружина дуже сильно помиляється.

"Знайди собі кращу, якщо я не влаштовую"
Якщо регулярно говорити це своєму чоловікові, то він рано чи пізно сприйме подібні слова як сигнал до дії. Найцікавіше те, що чоловіка навіть не будуть мучити докори сумління, адже він просто виконує вказівки благовірної, яка вважає себе незамінною.

Найпростіший спосіб втратити чоловіка — прямо заявити йому про те, що він може підшукати кращу жінку. В один прекрасний момент чоловік озирнеться навколо, оцінить інших у полі свого зору і зрозуміє, що знайти когось кращого, ніж та, що є в нього вдома, цілком реально.

"Нам потрібна пауза у відносинах"
Подібна фраза сприймається чоловіком досить однозначно — він робить висновок, що відносини себе вичерпали, врятувати їх навряд чи вийде. Не дивно, що після такого питання він зі спокійною душею вирішує піти у пошуки пригод. І навіть якщо пауза завершиться примиренням з благовірною і продовженням відносин, чоловіка ні секунди не буде мучити совість.

Ця людина буде впевнена в тому, що нікого не зраджувала, адже інтрижка трапилася в той момент, коли відносини були поставлені на паузу, тобто, не існували. А значить, і зради ніякої не було.

"У мене чимало шанувальників. Я ще подумаю, чи варто мені залишатися з тобою"
Можливо, після таких слів на свою адресу, чоловік вирішить дати своїй обраниці можливість знайти когось кращого. І сам з чистою совістю зверне увагу на жінку, більш до нього прихильну. Дама, яка вимовляє подібну фразу, швидше за все, хоче лише подражнити свого обранця і довести йому свою затребуваність в інших представників сильної статі.

Проблема в тому, що чоловіки не здатні вловлювати тонкий підтекст в наших словах, вони все сприймають буквально. І якщо дружина повідомить, що у неї є кращий вибір, її чоловік навряд чи залишиться в боргу. Швидше за все, він тут же доведе дружині те ж саме, тільки на власному прикладі.

"Тобі на мене наплювати, я знаю, що ти кинеш мене при першій нагоді"
Жінка, яка постійно підозрює свого чоловіка в невірності, весь час знаходиться в сильній напрузі. Вона буквально одержима ідеєю постійного контролю над благовірним. Ця дама ревнує, навіть якщо чоловік не дає ніякого приводу йому не вірити. Типова поведінка такої дружини полягає в регулярних дзвінках чоловікові, щоденних допитах, скандалах і звинуваченнях у всіх смертних гріхах.

Чоловік, який постійно перебуває під таким шквалом безпідставних звинувачень і погроз, рано чи пізно не витримає і вирішить повністю виправдати підозри своєї дружини. Ніяких докорів сумління він, звичайно ж, відчувати не буде. Швидше, навпаки — змучений ревнощами чоловік відчує величезне полегшення, коли, нарешті, зробить те, в чому його постійно підозрювала дружина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Післяпологова депресія широко поширена і є серйозною проблемою для здоров'я жінок і їхніх сімей.

Насилля партнера призводить до післяпологової депресії

Мама | 15:30, 20.04.2021

Післяпологова депресія широко поширена і є серйозною проблемою для здоров'я жінок і їхніх сімей.

Змив води в унітазі може привести до утворення великої кількості аерозольних крапель, що містять мікроби.

Змивати воду у громадських туалетах небезпечно

Новини | 14:00, 20.04.2021

Змив води в унітазі може привести до утворення великої кількості аерозольних крапель, що містять мікроби.

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Чому небезпечно використовувати минулорічний сонцезахист

Косметологія | 12:30, 20.04.2021

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині

Навчіться говорити дитині "ні"

Сімейні справи | 12:00, 20.04.2021

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині "ні"?

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безплі

Вживання газованої води призводить до безпліддя

Безпліддя | 09:00, 20.04.2021

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безпліддя.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: