Якими якостями повинна володіти жінка, щоб чоловік був від неї без тями?

Adoption
Date
  • 728 Переглядів
Що повинна представляти собою жінка, щоб чоловік хотів бути з нею завжди?

0547_5.jpg (61.2 Kb)


Жіночність
Попри те, що у світі процвітає фемінізм, природу не обдурити. Чоловіки за своєю суттю залишаються захисниками і мисливцями, а жінки — берегинями родинного вогнища. Тому багатьом джентльменам імпонують слабкі, ніжні і беззахисні дівчата, яких треба оберігати від цього суворого світу.

Любов до себе
Ніхто не буде поважати вас, якщо ви, в першу чергу, не поважаєте себе. Це закон дзеркала, який працює завжди. Чоловіки без розуму від жінок, що люблять себе, ставлять себе на перше місце, цінують свою думку. І, відповідно, навпаки.

Вміння поступатися
Не дарма кажуть, чоловік у відносинах — голова, а жінка — шия. В нашій слабкості — сила, і якщо проявити жіночу мудрість, то ми можемо багато! Іноді, щоб домогтися свого, потрібно поступитися, показати чоловікові, що його думка для вас важливіше всього. Це здорово піднімає їм самооцінку.

Але при цьому відстоювати свою точку зору
Якщо в чомусь партнеру варто поступитися і десь підкоритися, то мінятися заради чоловіка свої принципи не варто. Припустимо, ви не сприймете шкідливі звички. Стійте на своєму і будьте вірні своїм переконанням.

Уміння поважати
Повага — основа здорових відносин. Поважайте свого партнера при будь-яких обставинах, навіть під час сварки не опускайтеся до образ. І не забувайте про принцип дзеркала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Більшість пар вважають, що запорука романтики – вечері у шикарних ресторанах, поїздки на вихідні та відверту спідню білизну.

Романтика в стосунках після народження дитини - це міф?

Сімейні справи | 09:30, 23.07.2024

Більшість пар вважають, що запорука романтики – вечері у шикарних ресторанах, поїздки на вихідні та відверту спідню білизну.

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практич

Як підготувати дитину 3-4 років до народження молодшого братика чи сестрички?

Сімейні справи | 08:30, 23.07.2024

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практично на 100%, так чи інакше проявлятимуться. І це абсолютно нормально.

Немає жодних правил, порад та іншого. Є лише ваша взаємна домовленість. Можливо, ви вирішите, що чоловік займатиметься приготуванням їжі, а ви берете

Як батькам залишатися на одній хвилі після народження дитини?

Післяпологовий період | 06:20, 23.07.2024

Немає жодних правил, порад та іншого. Є лише ваша взаємна домовленість. Можливо, ви вирішите, що чоловік займатиметься приготуванням їжі, а ви берете на себе турботи за малюком просто тому, що вам обом це подобається і добре виходить. І це нормально.

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Взаємозв'язок мами і немовляти просто унікальний - дослідження

Мама | 00:30, 23.07.2024

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Не варто логічно переконувати дитину, говорячи їй, що нічого боятися. Малюк уже боїться і логіка батьків йому не допоможе. Краще сказати:

Як батькам реагувати на дитячі страхи?

Дитина | 12:10, 22.07.2024

Не варто логічно переконувати дитину, говорячи їй, що нічого боятися. Малюк уже боїться і логіка батьків йому не допоможе. Краще сказати: "Я з тобою".

Відсутність довіри до оточуючихЩоб не шукати в людях каверзи, дитину з дитинства повинні оточувати позитивно налаштовані та врівноважені родичі. Якщо

Що буде з недолюбленими дітьми?

Психологія | 09:30, 22.07.2024

Відсутність довіри до оточуючихЩоб не шукати в людях каверзи, дитину з дитинства повинні оточувати позитивно налаштовані та врівноважені родичі. Якщо у сім'ї нормою є скандали, істерики, з'ясування стосунків на підвищених тонах, це лякає малюка. Згод

Говорити замість дітей! Все починається з тих радісних моментів, коли на запитання до малюка: «Ой, а хто це такий милий?» батьки поспішають відповісти

Чого не варто робити батькам?

Сімейні справи | 08:30, 22.07.2024

Говорити замість дітей! Все починається з тих радісних моментів, коли на запитання до малюка: «Ой, а хто це такий милий?» батьки поспішають відповісти: «Андрійко (будь-яке інше ім'я)».

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: