Якими якостями повинна володіти жінка, щоб чоловік був від неї без тями?

Adoption
Date
  • 104 Переглядів
Що повинна представляти собою жінка, щоб чоловік хотів бути з нею завжди?

0547_5.jpg (61.2 Kb)

Жіночність
Попри те, що у світі процвітає фемінізм, природу не обдурити. Чоловіки за своєю суттю залишаються захисниками і мисливцями, а жінки — берегинями родинного вогнища. Тому багатьом джентльменам імпонують слабкі, ніжні і беззахисні дівчата, яких треба оберігати від цього суворого світу.

Любов до себе
Ніхто не буде поважати вас, якщо ви, в першу чергу, не поважаєте себе. Це закон дзеркала, який працює завжди. Чоловіки без розуму від жінок, що люблять себе, ставлять себе на перше місце, цінують свою думку. І, відповідно, навпаки.

Вміння поступатися
Не дарма кажуть, чоловік у відносинах — голова, а жінка — шия. В нашій слабкості — сила, і якщо проявити жіночу мудрість, то ми можемо багато! Іноді, щоб домогтися свого, потрібно поступитися, показати чоловікові, що його думка для вас важливіше всього. Це здорово піднімає їм самооцінку.

Але при цьому відстоювати свою точку зору
Якщо в чомусь партнеру варто поступитися і десь підкоритися, то мінятися заради чоловіка свої принципи не варто. Припустимо, ви не сприймете шкідливі звички. Стійте на своєму і будьте вірні своїм переконанням.

Уміння поважати
Повага — основа здорових відносин. Поважайте свого партнера при будь-яких обставинах, навіть під час сварки не опускайтеся до образ. І не забувайте про принцип дзеркала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Якщо дитину цікавлять тільки гаджети: поради батькам

Дитина | 08:00, 19.04.2021

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наг

Захисти дитину від поганого контенту в ТікТок

Сімейні справи | 07:00, 19.04.2021

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наглядом батьків.

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливіш

Дослідники виявили, що зробить батьків ще щасливішими

Сімейні справи | 05:00, 19.04.2021

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливішими.

У чому переваги грудного вигодовування для дитини - читайте у матеріалі

Основні переваги грудного вигодовування

Вагітність та пологи | 17:00, 18.04.2021

У чому переваги грудного вигодовування для дитини - читайте у матеріалі

Коли в родині з'являється дитина, жінки з великим досвідом у вихованні дітей і бабусі починають закидати молоду маму порадами. Багато з яких виявляють

Три марні поради, які дають мамам немовлят

Мама | 14:00, 18.04.2021

Коли в родині з'являється дитина, жінки з великим досвідом у вихованні дітей і бабусі починають закидати молоду маму порадами. Багато з яких виявляються повністю марними і такими, що втратили актуальність.

Університет Нью-Йорка довів: люди, котрі нехтували гігієною порожнини рота, в більшій мірі ризикують постраждати від недоумства, включаючи хворобу Аль

Доглядати за ротовою порожниною потрібно змалку

Мама | 12:30, 18.04.2021

Університет Нью-Йорка довів: люди, котрі нехтували гігієною порожнини рота, в більшій мірі ризикують постраждати від недоумства, включаючи хворобу Альцгеймера.

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються ра

Розлучення може призвести до розвитку небезпечної хвороби у дітей

Сімейні справи | 12:00, 18.04.2021

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються разом. Вчені з Лондонської школи економіки і політичних наук проаналізували дані о 7, 5 тисяч дітей, щ

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: