Як перестати приносити себе в жертву заради дитини?

Adoption
Date
  • 115 Переглядів
Чому батьки часто приносять себе в жертву заради дітей? Чому так відбувається, що є цьому причиною і як перестати це робити, - дізнаємося далі.

1982_2.jpg (.62 Kb)

Цілком нормальна поведінка, якщо батьки прагнуть дати усе найкраще своїй дитині. При цьому вони можуть жертвувати власними прагненнями чи мріями, що є неправильно. Важливо пам'ятати про баланс в усьому.

► Час для себе
У кожного має бути час на себе – 15 хвилин чи година. Не потрібно відмовлятися від власних інтересів чи справ. Можна попросити допомоги у чоловіка, бабусі чи няні. Цей час важливий для того, щоб "підзарядитися" та наповнитися позитивними емоціями. Варто не забувати, що ви ще й жінка, а не тільки мама.

► Діти подорослішають та покинуть гніздо
Жінки, які вбачали свій сенс життя у малюку, почуваються розгубленими, непотрібними в момент, коли дитина виростає та рушає власним шляхом. Саме тому важливо приділяти час власному розвитку, професійному зростанню та хобі.

► Побути вдвох
Можливо, що когось це обурить, проте стосунки з чоловіком мають бути у пріоритеті. Ви повинні бути одним цілим та підтримувати одне одного. Ви маєте знаходити час, який можна провести тільки удвох.

► Не очікуйте надто багато
Ті, хто робить з дітей центр усього життя, часто мають занадто великі очікування від малечі. Щоб дорослі собі не уявляли, дитина піде власним шляхом. В цей момент батьки можуть відчути розпач, адже все не було так, як вони очікували. Не варто реалізувати свої нездійсненні мрії через дитину. Краще будьте путівником та підтримкою.

► Жертвопринесення
Коли хтось з батьків жертвує власною кар'єрою, навчанням та розвитком задля дитини, потім стикається з докорами. В цей момент йдуть звинувачення саме до дитини: "Я заради тебе все облишила!". Таким чином, перекладаючи відповідальність на дитину за нездійснені бажання. Як результат — розчарування у собі й у дитині.

► Реалізована мама
Мама, яка вміє ставити та досягати особисту мету, реалізує свої мрії, зростає професійно та духовно, — найкращий приклад для дитини. Не жертвуйте собою. Батьківство — одна з важливих сфер, проте не ставте її на п’єдестал свого життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, тато, дитина, стосунки, сім'я


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Для свекрухи чоловік – син, тому вона вважає за необхідне про нього піклуватися та оберігати його. До того ж, дорослі люди часто плутають сім'ю дітей

Психологи: Як мирно жити зі свекрухою і тещею

Сімейні справи | 05:00, 17.04.2021

Для свекрухи чоловік – син, тому вона вважає за необхідне про нього піклуватися та оберігати його. До того ж, дорослі люди часто плутають сім'ю дітей зі своєю власною. Адже діти виростають, і рано чи пізно "покидають гніздечко", а з чоловіком доведет

Відірватись від цих серіалів неможливо!

Серіали для підлітків, які сподобаються навіть дорослим

Мама | 23:30, 16.04.2021

Відірватись від цих серіалів неможливо!

Користь граната при вагітності, в основному, пояснюється високим вмістом в ньому заліза, калію і вітаміну В 6.

Користь вживання гранатів під час вагітності

Мама | 23:00, 16.04.2021

Користь граната при вагітності, в основному, пояснюється високим вмістом в ньому заліза, калію і вітаміну В 6.

Поява симптомів молочниці - сигнал, який повинен спонукати звернутись до лікаря.

Поради для ефективного лікування молочниці

Мама | 22:00, 16.04.2021

Поява симптомів молочниці - сигнал, який повинен спонукати звернутись до лікаря.

Фізичні вправи важливо виконувати у будь-якому віці. Батьки повинні подбати про фізичний розвиток дитини з ранніх років.

Домашній фізичний розвиток дитини

Мама | 19:45, 16.04.2021

Фізичні вправи важливо виконувати у будь-якому віці. Батьки повинні подбати про фізичний розвиток дитини з ранніх років.

Вкрай важливо незадовго до відходу до сну повністю очистити обличчя від усіх слідів макіяжу, щоб під час нічного відпочинку він не закупорював пори і

Процедури після вечірнього зняття макіяжу

Косметологія | 17:00, 16.04.2021

Вкрай важливо незадовго до відходу до сну повністю очистити обличчя від усіх слідів макіяжу, щоб під час нічного відпочинку він не закупорював пори і не позбавляв шкіру вологи. А ось що потрібно зробити після того, як ви виконали це завдання.

У попередніх дослідженнях було встановлено, що у дорослих  курців змінюється мікробіом.

Пасивне куріння змінює мікробіом немовлят

Немовля | 15:30, 16.04.2021

У попередніх дослідженнях було встановлено, що у дорослих курців змінюється мікробіом.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: