Які слова син має почути від мами?

Adoption
Date
  • 63 Переглядів
Ти – сильний
Сила – це не про приховування емоцій та не про поведінку "крутого" хлопця. Така фраза у майбутньому допоможе вистояти проти важких життєвих ситуацій та стати душевно стійкою дорослою людиною.

6275_4.jpg (23.52 Kb)

Ти – сміливий
Якщо хлопець робить щось, що вимагає сміливості, необхідно це підкреслювати. Коли наступного разу йому треба буде проявити мужність, він пригадає мамині слова.

Ти – розумний
Зазначайте, що вам подобається, як син розв'язує складні життєві проблеми і яке розумне рішення він зміг знайти.

Ти – добрий
Доброта – це прекрасне поєднання доброзичливості та великодушності. Завжди натякайте на те, що він теж ладний змінити світ – через добрі вчинки.

Ти – гарний
Бути гарною важливо не тільки дівчинці. Хлопцям цю фразу також вкрай важливо чути.

Ти – дивовижний
Світ буде говорити йому, що він звичайний. Проте прийде час, коли він задумається про те, що він такий як усі, а хотів би бути особливим. Зауважуйте всі його успіхи та вміння, просіть, щоб і вас навчив.

Ти будеш чудовим чоловіком
Починайте змалечку мимохідь підкреслювати й виховувати в ньому риси характеру чоловіка.

Ти будеш чудовим батьком
Через батьківські цінності гартується дитина. Від вас залежить, яким батьком він буде у своїй сім'ї в майбутньому.

Я завжди поруч
Мамі завжди важко, коли дитина дорослішає, адже маля вже не хоче зайвий раз цілуватися чи обійматися. Проте через це не варто забувати дитині нагадувати про любов.

Я завжди любитиму тебе
Мами знають, що хлопчикам подобається перевіряти межі та деколи це приводить до проблем. Нагадуйте про те, що треба думати про наслідки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, дитина, син


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Якщо дитину цікавлять тільки гаджети: поради батькам

Дитина | 08:00, 19.04.2021

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наг

Захисти дитину від поганого контенту в ТікТок

Сімейні справи | 07:00, 19.04.2021

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наглядом батьків.

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливіш

Дослідники виявили, що зробить батьків ще щасливішими

Сімейні справи | 05:00, 19.04.2021

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливішими.

У чому переваги грудного вигодовування для дитини - читайте у матеріалі

Основні переваги грудного вигодовування

Вагітність та пологи | 17:00, 18.04.2021

У чому переваги грудного вигодовування для дитини - читайте у матеріалі

Коли в родині з'являється дитина, жінки з великим досвідом у вихованні дітей і бабусі починають закидати молоду маму порадами. Багато з яких виявляють

Три марні поради, які дають мамам немовлят

Мама | 14:00, 18.04.2021

Коли в родині з'являється дитина, жінки з великим досвідом у вихованні дітей і бабусі починають закидати молоду маму порадами. Багато з яких виявляються повністю марними і такими, що втратили актуальність.

Університет Нью-Йорка довів: люди, котрі нехтували гігієною порожнини рота, в більшій мірі ризикують постраждати від недоумства, включаючи хворобу Аль

Доглядати за ротовою порожниною потрібно змалку

Мама | 12:30, 18.04.2021

Університет Нью-Йорка довів: люди, котрі нехтували гігієною порожнини рота, в більшій мірі ризикують постраждати від недоумства, включаючи хворобу Альцгеймера.

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються ра

Розлучення може призвести до розвитку небезпечної хвороби у дітей

Сімейні справи | 12:00, 18.04.2021

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються разом. Вчені з Лондонської школи економіки і політичних наук проаналізували дані о 7, 5 тисяч дітей, щ

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: