Нові ліки від ендометріозу

Adoption
Date
  • 50 Переглядів
Лікарі уважно придивляються до нового засобу лікування досить поширеного жіночого розладу ендометріозу. Його творці запевняють, що препарат не має побічних ефектів.

Лікування ендометріозу


Для багатьох тисяч представниць прекрасної статі діагноз ендометріоз (розростання оболонки матки ендометрію за межі цього органу) означає життя, напевнене болем. Медицина не може похвалитися великою кількістю методів лікування. Ендометріоз невиліковний, а наявні методики часто супроводжуються важкими побічними ефектами, наприклад, впливають на фертильність, оскільки вони використовують гормони.

І ось тепер з'явився новий "старий" негормональний препарат, який, як запевняють вчені, позбавлений побічних ефектів. Результати перших клінічних випробувань здаються багатообіцяючими. Це препарат під назвою діхлорацетат, який вже застосовується для боротьби з рідкісними метаболічними розладами у дітей. Також наука відчуває його в якості можливого засобу лікування деяких пухлин.

Діхлорацетат блокує зміни в метаболічних процесах клітин, ефективно відновлюючи клітинний функціонал. Вчені з Університету Единбурга довели, що клітини стінок таза жінок, які страждають на ендометріоз, має дещо відмінний метаболізм. Вони виробляють значну кількість лактату - субпродукту метаболічних процесів. А діхлорацетат протягом 7 днів скорочує рівень лактату і величину викликаних ендометріозом змін. Поки це було підтверджено в ході дослідів на лабораторних мишах, а тепер в клінічних дослідженнях бере участь 30 жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ендометріоз, лікування, ліки, здоров'я


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Чому небезпечно використовувати минулорічний сонцезахист

Косметологія | 12:30, 20.04.2021

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині

Навчіться говорити дитині "ні"

Сімейні справи | 12:00, 20.04.2021

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині "ні"?

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безплі

Вживання газованої води призводить до безпліддя

Безпліддя | 09:00, 20.04.2021

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безпліддя.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Оселедець почали називати суперпродуктом.

Оселедець - корисна їжа для дітей та дорослих

Дитина | 21:00, 19.04.2021

Оселедець почали називати суперпродуктом.

Не секрет, що інтимна близькість і оргазм позитивно впливають на настрій, допомагають позбутися від стресу і навіть володіють знеболювальним ефектом.

Інтимне життя та менопауза: як бути жінці

Мама | 20:30, 19.04.2021

Не секрет, що інтимна близькість і оргазм позитивно впливають на настрій, допомагають позбутися від стресу і навіть володіють знеболювальним ефектом. Крім того, це і хороше фізичне навантаження, і профілактика судинних захворювань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: