Продукти, яких слід уникати під час годування дитини з екземою

Adoption
Date
  • 599 Переглядів
Екзема може бути ознакою алергії у дитини. Білки в харчових продуктах можуть проникати в грудне молоко матері та викликати алергічні реакції у деяких немовлят. У немовлят ця алергія часто проходить протягом перших кількох років, і екзема зникає. Якщо ви підозрюєте, що у вашої дитини екзема через алергію на харчовий білок, що проникає через грудне молоко, порадьтеся з педіатром або консультантом з лактації щодо виключення цих продуктів зі свого раціону.

7418_bd19d22-soybeans.jpg (80.12 Kb)

Молочні продукти
Молочні продукти, такі як молоко, сир, йогурт і вершки, є одними з найпоширеніших алергенних продуктів для новонароджених. Коров’яче молоко містить понад 20 потенційних алергенів.

Для деяких немовлят білки коров’ячого молока не засвоюються легко, і травний тракт розпізнає їх як алергічні речовини. Екзема іноді є алергічною реакцією на білки коров'ячого молока.

Соя
Немовлята, які мають алергічну реакцію на молочні продукти, що призводить до екземи, також можуть мати алергію на сою.

Великий відсоток немовлят, які мають алергію на білки коров’ячого молока, також матимуть алергію на білки, що містяться в сої. Інгредієнти багатьох продуктів включають сою, тому уникати сої під час грудного вигодовування вимагатиме ретельного моніторингу харчових етикеток.

Пшениця і кукурудза
Пшениця та кукурудза - це два продукти, на які у деяких немовлят буває алергія.

Ці два компоненти складніше виключити з раціону, оскільки вони в тій чи іншій формі містяться майже в кожній упакованій їжі. Виключення пшениці, кукурудзи або будь-якої їжі, яка може викликати харчову алергію, зі свого раціону принаймні на два тижні допоможе вам визначити, чи викликала ця їжа алергію. Якщо за цей час у вашої дитини почне проходити екзема, ви знаєте, що, швидше за все, виною тому їжа.

Яйця та арахіс
Яйця та арахіс — це два продукти, які, як відомо, викликають сильну алергічну реакцію у деяких людей. Цілком можливо, що білки з цих продуктів можуть проникнути через ваше грудне молоко та спричинити екзему у вашої дитини, особливо якщо у вашій родині є випадки алергії на яйця та арахіс.

Харчові добавки
Харчові добавки, такі як консерванти, штучні барвники та штучні ароматизатори, можуть викликати алергічну реакцію у деяких немовлят, коли потрапляють через грудне молоко. Подібним чином харчові продукти, оброблені пестицидами та іншими хімікатами, можуть викликати таку реакцію.

Будь-яку їжу, яка буде ідентифікована як така, що викликає алергію у дитини, потрібно буде виключити з раціону, поки дитина не буде відлучена від грудей або поки дитина не переросте алергію. Зверніться до свого педіатра за порадою та тестуванням на алергію, якщо це необхідно, щоб визначити причину екземи вашої дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, алергія, продукти, молоко, немовлята, раціон, виключити, що не можна їсти, годування, екзема


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схож

Лікарі визначили ідеальний вік для безпечного народження дітей

Плануємо дитину | 12:10, 24.05.2024

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схоже, з'явилась відповідь.

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Розлучення негативно впливає на фізичне і психічне здоров'я чоловіків

Сімейні справи | 11:20, 24.05.2024

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Ризик серцево-судинних захворювань значно зростає через аборти

Аборт | 01:30, 24.05.2024

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Як тільки ми, жінки, бачимо на голоі перші волосинки, хочеться одразу їх висмикнути.Та чи можна це робити? І якщо так, чи врятує це від появи нової си

Чи можна висмикувати сиве волосся?

Здоров'я | 09:30, 23.05.2024

Як тільки ми, жінки, бачимо на голоі перші волосинки, хочеться одразу їх висмикнути.Та чи можна це робити? І якщо так, чи врятує це від появи нової сивої волосини на тому ж місці?

Складні батьки можуть порушувати кордони, шантажувати, перекладати відповідальність, вдаватися до гіперопіки, демонстративних страждань або руйнівної

Як покращити стосунки зі «складними» батьками?

Сімейні справи | 06:20, 23.05.2024

Складні батьки можуть порушувати кордони, шантажувати, перекладати відповідальність, вдаватися до гіперопіки, демонстративних страждань або руйнівної поведінки. Але налагодити з ними стосунки можна, якщо дотримуватися кількох кроків.

Шлюбного договору не варто боятися, це нормальна практика у багатьох країнах світу. Так кожен партнер може захистити свої статки, які нажив протягом ж

Шлюбний контракт: зрада чи раціональне рішення?

Сімейні справи | 01:20, 23.05.2024

Шлюбного договору не варто боятися, це нормальна практика у багатьох країнах світу. Так кожен партнер може захистити свої статки, які нажив протягом життя, а також врегулювати певні питання.

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: