Які жінки обирають стосунки з одруженими чоловіками?

Adoption
Date
  • 292 Переглядів
Зважитись на стосунки з чоловіком, який вже має сім'ю, мабуть, не просто, адже тоді ти повинна розуміти, що він не буде з тобою на свята, не буде поряд щовечора обіймати перед сном, що він обіймає і цілує іншу, яку називає дружиною. Чи готова ти на це? Які жінки до цього готові?

8796_3.jpg (32.01 Kb)

Дослідження психологів показують, що ті, хто надають перевагу одруженим чоловікам, зазвичай мають свої власні особистісні особливості.

Вони можуть бути схильні до відчуття стабільності та безпеки, яку надає шлюб, що вже відбувся.

Також серед них часто можна зустріти жінок, які відчувають задоволення від відчуття переваги, усвідомлюючи, що можуть привернути увагу чоловіка, який вже перебуває у стосунках.

Бажання підтвердити свою привабливість

Для декого вибір одружених чоловіків лежить у їхньому бажанні підтвердити власну привабливість і бажаність.

Знаючи, що чоловік уже обрав когось, вони бачать це як підтвердження своєї власної привабливості та цінності. Простий приклад: жінка може відчувати задоволення, знаючи, що одружений чоловік звернув на неї увагу.

Простіше будувати стосунки

Для декого привабливість одружених чоловіків пов'язана з емоційними аспектами. Вони можуть відчувати, що, вступаючи у стосунки з кимось, хто вже перебуває у шлюбі, вони уникають складнощів, пов'язаних з інтимними емоційними зв'язками.

Наприклад, чоловік не дзвонитиме ночами або щось вимагатиме у стосунках. За підсумком жінка зможе побудувати "вільні" стосунки, в яких мінімум обов'язків і вимог.

Практичні міркування

Деякі люди можуть віддавати перевагу одруженим чоловікам з практичних міркувань. Наприклад, вони можуть бачити в них більш стабільного партнера, з яким можна розвивати стосунки в майбутньому.

Також усі чудово розуміють, що одружений чоловік уже готовий до серйозних стосунків. Тому здається логічним, що його можна просто забрати з сім'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки з одруженим чоловіком


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо вірити зіркам, цей рік ще має шанси стати хорошим, можливо, не для всіх, а лише для деяких осіб, які відносяться до наступних знаків зодіаку.

Яким знакам зодіаку пощастить у другій половині 2024 року?

Сімейні справи | 01:20, 19.06.2024

Якщо вірити зіркам, цей рік ще має шанси стати хорошим, можливо, не для всіх, а лише для деяких осіб, які відносяться до наступних знаків зодіаку.

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є

Якщо дитина розбила ртутний термометр

Здоров'я | 00:30, 19.06.2024

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є найбільш точним і багато дорослих досі його використовують і дають їх своїм чадам. І якщо раптом тра

Комарі і мухи, та інші шкідники - вони можуть боляче жалити, але найбільше від цього страждають діти. У них часто виникає алергія і свербіж, який діти

Як зробити ефективні засоби від комах своїми руками?

Здоров'я | 14:50, 18.06.2024

Комарі і мухи, та інші шкідники - вони можуть боляче жалити, але найбільше від цього страждають діти. У них часто виникає алергія і свербіж, який діти роздирають, призводячи до ран та інфікування. Та можна цього уникнути, зробивши своїми руками дієви

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Ви уявляєте своє життя без джинсів? Ми, чесно кажучи, не дуже, адже це так зручно: одягти джинси і бігти по справах. Та фахівці переконують, що відмов

Що буде з тілом мами, якщо вона перестане носити джинси?

Мама | 11:20, 18.06.2024

Ви уявляєте своє життя без джинсів? Ми, чесно кажучи, не дуже, адже це так зручно: одягти джинси і бігти по справах. Та фахівці переконують, що відмова від цієї деталі гардеробу буде дуже корисною.

Ви тільки помили та висушили волосся, а воно вже має не дуже охайний вигляд? Тоді, швидше за все, проблема в неправильному підході до процесу сушіння

Якщо волосся швидко жирніє, ви його неправильно сушите феном

Косметологія | 07:40, 18.06.2024

Ви тільки помили та висушили волосся, а воно вже має не дуже охайний вигляд? Тоді, швидше за все, проблема в неправильному підході до процесу сушіння феном.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: