Мама на всі руки, або як сумістити роботу фрілансера та догляд за малюком

Adoption
Date
  • 2511 Переглядів
Чи можливо працювати фрілансером, наглядаючи за малюком у декретній відпустці? Наша відповідь – так, за умови правильної організації маминого дня. Ми підготували 5 нескладних порад, як зробити кожен день продуктивним і все встигнути.

няня


Перше – робочий час
Банально це чи ні, але планувати свою роботу треба в той час, коли малюк спить. Його сон – це єдиний вільний час, який можна витратити на подібні справи. Психологи зазначають: діти не сприймають мамине сидіння за комп’ютером як роботу, тому будуть привернути увагу. Тож, режим сну дитини – це ваш режим роботи.

Друге – коли час «горить»
Навіть якщо ви вивчите всі секрети тайм-менеджементу та детально розпишете план дій на кожен день, навряд чи вдасться дотримуватись його весь час. Замовник може терміново вимагати внести виправлення, дитинa може захворіти – прикладів форс-мажорних ситуацій можна навести безліч. У таких випадках допоможе няня для дитини – і вам не доведеться розриватися. Як тільки відчуєте, що ви опанували ситуацію – можете відмовитись від послуг няні і знову успішно поєднувати фріланс та догляд за дитиною.

Третє – суміщення справ
Щоб дійсно все встигнути і виділити дорогоцінних 2-3 години для роботи, треба вчитися робити декілька справ одночасно. Наприклад, можна готувати на кухні та слухати аудіо книги з саморозвитку, прасувати білизну і робити маску для обличчя тощо. Варто виписати на листок всі справи на день і продумати як їх поєднати.

Четверте – економія часу
Прокрастинація, або лінь займатись справами – природний стан людини. Але, якщо ви хочете поєднувати роботу і догляд за дитиною, доведеться цього стану позбавлятись. Отже, скорочувати час на: розмови з подругами по телефону, прогулянки, перегляд стрічок соціальних мереж та інші справи, що віднімають дуже багато дорогоцінного часу. Корисних порад тут просто не може бути – самодисципліна і ще раз самодисципліна.

П’яте – хатні справи
Ось без чого ніяк не обійтися – так це без домашніх клопотів. На жаль, вони забирають аж занадто багато часу, і багатьом мамам відомо, що на прибирання та приготування може піти декілька годин на день – а це неприпустимо багато. Виходів тут декілька: або чітке планування роботи, або звернення до помічників, які надають побутові послуги: якщо ви принаймні доручите комусь прибирання, то зможете зітхнути з полегшенням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: фріланс, догляд за дитиною, няня


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

А як ви поводите себе на роботі?

Батькам на замітку. Як створювати дружню робочу атмосферу

Новини | 20:00, 18.01.2024

А як ви поводите себе на роботі?

Останнім часом пріоритети роботодавців змінилися.

Чому робота на одному місці може зашкодити батькам

Новини | 20:00, 15.01.2024

Останнім часом пріоритети роботодавців змінилися.

Нам усім непросто увімкнутися в робочий ритм після того, як ми трохи розслабилися.

Як правильно повернутися на роботу після свят

Новини | 20:00, 04.01.2024

Нам усім непросто увімкнутися в робочий ритм після того, як ми трохи розслабилися.

Сьогодні поговоримо про те, як подолати цей неприємний стан.

Батькам на замітку. Як уникнути похмілля після свят

Новини | 21:00, 03.01.2024

Сьогодні поговоримо про те, як подолати цей неприємний стан.

Експерти стверджують, що в 90% випадків ДТП трапляються через людський фактор.

Як батькам вберегти себе та дітей від аварій на дорозі

Новини | 17:00, 01.01.2024

Експерти стверджують, що в 90% випадків ДТП трапляються через людський фактор.

Звичайні квіти можуть заворожувати своєю красою, але сухоцвіти вражають своєю витонченістю та довговічністю. Продаж сухоцвітів та букетів з них на сай

Сухоцвіти в дизайні та подарунках: чарівність та довговічність

Новини | 11:25, 27.11.2023

Звичайні квіти можуть заворожувати своєю красою, але сухоцвіти вражають своєю витонченістю та довговічністю. Продаж сухоцвітів та букетів з них на сайті DonPion https://donpion.ua/type/ – це унікальна можливість долучитися до тенденції використання н

В современном мире вода играет ключевую роль в поддержании здоровья и комфорта. Очищенная вода имеет множество преимуществ, которые оказывают положите

Ключевые преимущества для вашего здоровья и комфорта дома

Новини | 12:54, 23.11.2023

В современном мире вода играет ключевую роль в поддержании здоровья и комфорта. Очищенная вода имеет множество преимуществ, которые оказывают положительное воздействие на наше благополучие. И магазины, специализирующиеся на оборудовании для очистки в

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: