Мінімийки Karcher – ідеальний помічник кожної родини

Adoption
Date
  • 128 Переглядів
Хочете обійтися без допомоги різноманітних клінінгових служб? Є чудова можливість!

98_karcher_homerobot.jpg (46.09 Kb)

Прийшла весна, і хоча зараз практично всі сидять вдома через карантин, власники особняків та чималих подвір’їв намагаються оптимально використати вимушений вільний час щоб створити красу біля дому, прибрати все, до чого не доходили руки та й просто «облагородити» територію. В цьому складному завданні не обійтися без кращого «технічного» друга – акумуляторної мінімийки від Karcher httрs://www.kaercher.com/ua-uk/home-garden/minimiiki.html, яка справиться збудь-яким видом забруднення та рівнем важкості робіт. Спробуємо вас переконати!

Мінімийки Karcher – це апарати, які під високим регульованим тиском подають потрібний для очищення чи інших робіт напір води і хімічних засобів, роблячи процес прибирання в рази простішим та швидшим. Мінімийки стануть ідеальними помічниками у різноманітних сферах застосування, адже використовувати їх нескладно навіть тим, хто на «Ви» з технікою: все, що вам потрібно – з’єднати міні мийку з електромережею та забезпечити подачу води до шлангу.

Які завдання можна виконати з мінімийкою Karcher? По-перше, приготуйтеся до того, що процес прибирання та видалення різноманітних забруднень ще ніколи не був настільки простим. Якщо у вас велика територія, яку ви занедбали за час осіннього та зимового періоду, якщо у вас безліч садових деталей та аксесуарів, які потребують постійного догляду, а також можете похвалитися особистим авто та іншою технікою для пересування – мінімийка Karcher допоможе очистити все і позбутися будь-яких забруднень. Так, при найбільш стійких вам потрібно збільшити тиск та зменшити відстань задля кращого напору води та хімічних засобів, а якщо ви проводите планове прибирання, достатньо середньої відстані та напору – мінімийка виконає свою функцію на «ура»!

1. Мийка автомобіля. Це завдання рідко в якого автолюбителя викликає захват, адже якщо відмити стійке забруднення складно самотужки, то доводиться звертатися у автомийку та платити додаткові кошти. Мінімийка Karcher справиться із завданням кількома кроками: очистіть поверхню автомобіля під високим тиском води, нанесіть на авто засіб, яким ви звикли користуватися для очищення його від бруду, а потім змийте додатковими щітками від Karcher та під струменем води.

2. Забудьте про мох: мінімийки Karcher чудово справляються з небажаними наростами на плитці та камені, яких не уникнути після зимової вологості. Направте струмінь води та відрегулюйте тиск, щоб очистити садову ділянку.

3. Очищуйте робочий інвентар без зусиль та необхідності відтирати бруд з лопат, сап, грабель та інших інструментів вручну – мийки Karcher виконають всі завдання та потішать ефективністю і якістю роботи!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мінімийки Karcher


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Придумайте інакший спосіб посилити сигнал. Повідомляє сайт Наша мама.

Чому роутер не варто встановлювати у спальній кімнаті

Новини | 10:00, 03.06.2020

Придумайте інакший спосіб посилити сигнал. Повідомляє сайт Наша мама.

Что нужно знать, останавливаясь на том или ином комплекте?

Красивое и качественное: как выбрать хорошее постельное белье

Новини | 08:53, 31.05.2020

Что нужно знать, останавливаясь на том или ином комплекте?

Индонезия состоит в списке топ-5 крупнейших поставщиков кофейного зерна. Ежегодно здесь производится несколько сотен тысяч тонн зеленого сырья, преобл

Кофейная индустрия Индонезии

Новини | 07:46, 03.05.2020

Индонезия состоит в списке топ-5 крупнейших поставщиков кофейного зерна. Ежегодно здесь производится несколько сотен тысяч тонн зеленого сырья, преобладающая часть которого (90%) включает робусту, остальной процент приходится на арабику. Индонезийски

Плотный рабочий график, постоянные командировки и другие рабочие дела забирают очень много сил, которые потом очень сложно восстановить. Порой мы наск

Клиника, которая подойдет всем

Сімейні справи | 14:53, 02.05.2020

Плотный рабочий график, постоянные командировки и другие рабочие дела забирают очень много сил, которые потом очень сложно восстановить. Порой мы насколько сосредоточены на работе, что забываем уделить время себе. Многие из нас перешли на очень сложн

І це насправді не так весело, як здається

ООН: коронавірус може призвести до 7 мільйонів вагітностей

Новини | 17:00, 29.04.2020

І це насправді не так весело, як здається


Як, зрештою, й узагалі послабити ваш імунітет

Не переживайте: стрес може сприяти зараженню коронавірусу

Новини | 16:00, 20.04.2020

Як, зрештою, й узагалі послабити ваш імунітет

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: