Червоні руки - симптом небезпечної хвороби

Adoption
Date
  • 19 Переглядів
Це симптом неалкогольного стеатогепатиту.


Про що свідчать червоні рукиПочервонілі долоні можуть бути одним з ознак неалкогольного стеатогепатиту. Про це повідомили на сайті авторитетної американської клініки Maйo. Хвороба є агресивною формою неалкогольної жирової хвороби печінки, яка може прогресувати до цирозу.

Серед симптомів цього захворювання також називається здуття живота, розширення кровоносних судин під шкірою, збільшення селезінки, а також пожовтіння шкіри і очей.

До неалкогольного стеатогепатиту схильні люди з надмірною вагою, високим рівнем цукру і жирів в крові, з'ясували фахівці клініки.

Для зниження ризику розвитку захворювання, лікарі рекомендують правильно харчуватися, стежити за свої вагою і більше рухатися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: руки, червоні, хвороба, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Смішні меми можу підвищувати тиск

Новини | 13:30, 25.02.2021

Згідно з новим дослідженням, проведеним Австралійським національним університетом (ANU), гумор допомагає впоратися зі стресом, пов'язаним з віддаленою роботою, але тільки якщо людина до цього прагне.

В Італії продовжать карантин до 6 квітня

Новини | 10:30, 25.02.2021

Міністр охорони здоров'я Роберто Сперанса заявив в середу, що Італії слід підготуватися до ще одного місяця обмежень через загрозу, яку свторюють нові штами коронавірусу.

Через рік ми зможемо забути про пандемію?

Новини | 22:00, 24.02.2021

На думку експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я, на початку 2022 року пандемія COVID-19 остаточно закінчиться.

Професії, які змушують людину вживати алкоголь

Новини | 21:00, 24.02.2021

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі з відкритим доступом BMC Public Health, робота за певними професіями може бути пов'язана з більш високою ймовірністю вживання алкоголю у людей у віці 40-69 років.

Бразилія одобрила вакцину Pfizer-BioNTech COVID-19

Інфекції | 13:30, 24.02.2021

Агентство регулювання охорони здоров'я Бразилії заявило у вівторок 22 лютого, що у них схвалили вакцину Pfizer-BioNTech COVID-19 для широкого використання. Країна прагне забезпечити достатню кількість доз, щоб стримати один з найгірших спалахів в сві

У Франції видаватимуть безкоштовні прокладки студенткам

Новини | 13:00, 24.02.2021

Французькі урядовці заявили, що зроблятьпродукти менструального циклу безкоштовними для студентів, приєднавшись до глобальної кампанії з припинення "періодичної бідності" - нездатності платити за захист менструального циклу.

Жінки лікують краще, ніж чоловіки

Профілактика і лікування | 06:20, 24.02.2021

Про особливості успішного "жіночого" лікування - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: