Популярні міфи про сонцезахисний крем

Adoption
Date
  • 677 Переглядів
Влітку потрібно подбати про захист шкіри від сонця.

Міфи про сонцезахистМіф 1. Чим вищий SPF, тим краще. SPF - це показник, який повідомляє про те, скільки сонячних променів блокує сонцезахисний крем. Але багато хто чомусь думають, що він говорить про тривалість дії крему, так що засоби з високим SPF можна носити довше. Це не так, будь-який крем потрібно повторно наносити на тіло через дві години незалежно від того, яка цифра SPF там позначена.

Міф 2. Сонцезахисний крем зменшує рівень вітаміну D. Вітамін D називають "сонячним", оскільки він виробляється шкірою під впливом сонячних променів. Ультрафіолетові промені блокуються сонцезахисним кремом, і можна припустити, що через це скорочується вироблення вітаміну. Але мало хто з нас застосовує сонцезахисний крем так інтенсивно, щоб всі без винятку ділянки шкіри були їм покриті 24 години на добу. А ті, що таки залишаються відкритими, отримують достатню кількість сонячних променів для вироблення цього вітаміну. Якщо ж ви все-таки вважаєте, що можете зіткнутися з його дефіцитом, налягайте на лосось, овес, молоко, апельсиновий сік, яйця і тунець.

Міф 3. Автомобільні вікна блокують сонячне проміння. Лобове скло автомобілів зазвичай складається з багатошарового скла, фільтруючого обидва типи сонячного випромінювання, але у бічного і заднього скла таких типів захисту немає. Так що вам все одно потрібно використовувати сонцезахисний крем в сонячну погоду, навіть якщо ви в автомобілі.

Міф 4. Сонцезахисний крем можна зробити вдома. Немає ніяких даних, які показували б, що домашні сонцезахисні креми хоч скільки-небудь допомагають і є такими ж безпечними, як комерційні. Звичайній людині використовувані для виготовлення сонцезахисного крему інгредієнти просто недоступні, тому ми не можемо їх придбати і змішати. Використовуйте той крем, який легко всмоктується в шкіру і не викликає подразнень.

Міф 5. Сонцезахисний крем є водостійким. Часто рекламуються типи кремів, які називаються стійкими до поту і воді. Але вони зовсім не водонепроникні. Дослідження показують, що жоден сонцезахисний крем не може повністю блокувати воду. І якщо ви викупалися, то доведеться наносити його на шкіру знову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сонцезахист, міфи, креми


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Рівень шкідливого холестерину підвищується під час менопаузи, і 10% цього підвищення, ймовірно, пов’язано зі змінами в статевих гормонах. Жінки зазвич

Вчені: гормональні зміни під час менопаузи безпосередньо пов’язані з погіршенням серцево-судинної системи

Мама | 00:30, 20.07.2022

Рівень шкідливого холестерину підвищується під час менопаузи, і 10% цього підвищення, ймовірно, пов’язано зі змінами в статевих гормонах. Жінки зазвичай піддаються менопаузі у віці від 48 до 52 років, що призводить до зниження рівня естрогену та підв

Починаючи з серпня 2022 року українці зможуть купувати в аптеках антибіотики лише за наявності електронного рецепту. Про це повідомило МОЗ.

МОЗ: антибіотики почнуть виписувати за електронним рецептом

Профілактика і лікування | 19:00, 14.07.2022

Починаючи з серпня 2022 року українці зможуть купувати в аптеках антибіотики лише за наявності електронного рецепту. Про це повідомило МОЗ.

Цю дозу буде рекомендовано окремим категоріям населення.

В Україні хочуть запровадити четверту бустерну дозу вакцини проти COVID-19

Щеплення | 09:00, 10.07.2022

Цю дозу буде рекомендовано окремим категоріям населення.

1 вересня у Львові почнеться очне навчання у школах. Але якщо батьки хочуть, щоб їхня дитина продовжувала навчання дистанційно, місто забезпечить таку

У львівських школах запровадять добровільне очне навчання

Навчання | 08:30, 10.07.2022

1 вересня у Львові почнеться очне навчання у школах. Але якщо батьки хочуть, щоб їхня дитина продовжувала навчання дистанційно, місто забезпечить таку можливість. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

На сьогодні, під час одного візиту до медичного закладу, можна буде щепитися одразу від кількох хвороб.

Медики дозволили одночасно вводити вакцини проти COVID-19 та інших інфекційних хвороб

Щеплення | 17:00, 06.07.2022

На сьогодні, під час одного візиту до медичного закладу, можна буде щепитися одразу від кількох хвороб.

Американські вчені стверджують, що немовлята можуть бачити дивні образи.

Вчені: немовлята бачать те, що не зможуть побачити дорослі

Дитина | 17:00, 05.07.2022

Американські вчені стверджують, що немовлята можуть бачити дивні образи.

Дослідники з Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ створили “наномашини”, які ви

Вчені створили “наномашини”, які вбивають ракові клітини

Здоров'я | 23:00, 21.06.2022

Дослідники з Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ створили “наномашини”, які використовують механічні молекулярні рухи, щоб проникати у ракові клітини та руйнувати їх.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: