Вагітність. Чи покаже УЗД синдром Дауна у дитини?

Adoption
Date
  • 1817 Переглядів
Синдром Дауна не визначається за допомогою УЗД. Синдром Дауна, як і решту хромосомних аномалій, можна підтвердити або виключити тільки одним єдиним способом – дослідженням хромосомного набору дитини. Іншого способу у світі просто не існує.

2851_pitanie-i-dvoynyashki.jpg (108.97 Kb)

Тому якщо батьки хочуть точно знати, чи є у дитини хромосомна аномалія, необхідно планово зробити діагностичний амніоцентез на 17-18 тижнях вагітності. Після цієї процедури також можна точно дізнатися стать майбутньої дитини і резус-фактор, якщо в цьому є необхідність.

"Все " побачити за допомогою УЗД неможливо ніколи! Але головне УЗД з метою вивчити будову тіла дитини і визначити його загальний стану найкраще робити на 20-21 тижні вагітності. Якщо таке обстеження проводиться пізніше і виявляються певні вади розвитку – просто не буде часу для можливих додаткових досліджень і формальних кроків щодо переривання вагітності, оскільки в Україні дозволяється переривання вагітності лише до 22 тижнів включно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 фрази, які не можна казати вагітним

Чим раніше проводити УЗД, тим більше буде помилково-позитивних і хибно-негативних результатів дослідження. Трьохвимірне дослідження тільки почасти може допомогти в діагностиці. Переважно воно використовується для "знімків на пам'ять" в сімейний альбом, а також для того, щоб наочніше показати лікарям-" суміжникам" ті вади розвитку, що їх фахівець допологової діагностики знаходить на звичайному двомірному зображенні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: плід, розвиток плоду, патології, вагітність, УЗД, синдром Дауна


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Норвезькі фахівці дослідили, що може перешкодити жінці виносити малюка.

Що заважає жінкам виношувати дітей

Вагітність та пологи | 09:30, 18.04.2019

Норвезькі фахівці дослідили, що може перешкодити жінці виносити малюка.

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Причини народження мертвих дітей

Я вагітна | 23:30, 10.04.2019

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє

Двічі народила за один місяць

Вагітність та пологи | 23:30, 28.03.2019

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє "AsiaOne".

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зло

Причини появи провалів в пам'яті

Патологія | 08:00, 24.03.2019

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зловживання опадами.

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Надлишок гормонів у жінок загрожує сліпотою

Патологія | 09:30, 23.03.2019

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Як зазначає

Не варто відкладати повторну вагітність, якщо перша закінчилася невдало

Вагітність та пологи | 09:30, 05.03.2019

Як зазначає "BBC", під мертвонародженням розуміється поява на світ мертвої дитини після 24 повних тижнів вагітності і, якщо дитина вмирає на більш ранньому терміні ще в утробі матері (викидень).

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріал

Захворювання, пов'язанні з порушенням гормонального балансу

Хвороби | 09:30, 20.02.2019

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: