Головна причина чоловічої імпотенції

Adoption
Date
  • 2992 Переглядів
Фахівці створили онлайн-калькулятор, який показує, що від способу життя представників сильної статі можливість настання статевого безсилля залежить на 85%.

3377_b6d383c6083305a663dfaccb020531ba.jpg (32.26 Kb)

Приблизно 50% чоловіків у віці від 40 до 70 років страждають від імпотенції, зростає і число жертв цього розладу серед тих, кому за 20, і за 30. Причини імпотенції різні, але саму головну негативну роль відіграє спосіб життя чоловіка. Журналісти The Daily Mail придумали онлайн-калькулятор, який пророкує, стане той або інший чоловік жертвою еректильної дисфункції. Для обчислення ризиків використовується різна інформація про здоров'я та звички.

Приміром, 50-річний чоловік, який палить і страждає від підвищеного кров'яного тиску, має ризик розвитку еректильної дисфункції у 14%, що вдвічі більше, ніж у його однолітка, які не палить і не є гіпертоніком. 40-річний непалячий гіпертонік і сердечник має ризик розвитку імпотенції у 8%, що на 10% більше, ніж у його здорових однолітків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інтим зробить вас на 7 років молодшими

Чоловіки середніх років з діабетом 2 типу, хворобами серця, підвищеним кров'яним тиском і курінням страждають від проблем у ліжку в 8 разів частіше здорових ровесників. У цілому, образ життя - визначальна причина імпотенції у сильної статі. Втім, у самих молодих жертв імпотенції (тих, кому за 20) основні причини пов'язані більше з психологією, а не з фізіологією. Свою негативну роль відіграє стрес.

На щастя, в переважній більшості випадків імпотенція є виліковним розладом. І звернення до фахівців допоможе чоловікам повернути собі радості в ліжку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, стосунки, чоловік, жінка, відносини, хвороби, лікування, профілактика, простата, потенція, ерекція, харчування, імпотенція, шкідливі звички


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Норвезькі фахівці дослідили, що може перешкодити жінці виносити малюка.

Що заважає жінкам виношувати дітей

Вагітність та пологи | 09:30, 18.04.2019

Норвезькі фахівці дослідили, що може перешкодити жінці виносити малюка.

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Причини народження мертвих дітей

Я вагітна | 23:30, 10.04.2019

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє

Двічі народила за один місяць

Вагітність та пологи | 23:30, 28.03.2019

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє "AsiaOne".

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зло

Причини появи провалів в пам'яті

Патологія | 08:00, 24.03.2019

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зловживання опадами.

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Надлишок гормонів у жінок загрожує сліпотою

Патологія | 09:30, 23.03.2019

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Як зазначає

Не варто відкладати повторну вагітність, якщо перша закінчилася невдало

Вагітність та пологи | 09:30, 05.03.2019

Як зазначає "BBC", під мертвонародженням розуміється поява на світ мертвої дитини після 24 повних тижнів вагітності і, якщо дитина вмирає на більш ранньому терміні ще в утробі матері (викидень).

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріал

Захворювання, пов'язанні з порушенням гормонального балансу

Хвороби | 09:30, 20.02.2019

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: