Стрес - причина імпотенції у чоловіків

Adoption
Date
  • 1183 Переглядів
Для багатьох чоловіків імпотенція, в першу чергу, є психологічною проблемою, через яку вони не можуть змусити себе своєчасно звернутися в поліклініку і пройти обстеження. Якраз з цієї причини початкові ознаки імпотенції залишаються без уваги або, навпаки, викликають сильні емоційні хвилювання, ще більше посилюючи стан.

0295_1_37ii3tg0oq7limtq7i5ire.jpg (272.69 Kb)

Цей тип імпотенції викликаний психологічним станом чоловіки до або під час здійснення статевого акту. Найбільш поширеними причинами виникнення еректильної дисфункції в цьому випадку є: сварка з партнеркою, невпевненість чоловіка у своїх статевих здібностях, депресія, страх перед ЗПСШ, втрата статевого потягу до партнерки.

Хворі з пониженим сексуальним потягом відзначають статеву слабкість, але при детальних обстеженнях виявляється, що у них збережені і ерекція, і еякуляція, але не виникає бажання до статевої близькості або це бажання виражено неповно, неяскраво і реалізується швидше по обов`зку, ніж з потреб. У деяких пацієнтів не виникає ерекції навіть при відповідних сприятливих обставинах. Інші не отримують задоволення, не дивлячись на повну реалізацію статевого акту з фізіологічного боку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стафілокок при вагітності

При збереженні статевого потягу у хворих спостерігають різноманітні симптоми захворювання: недостатність ерекції, іноді її відсутність, дуже швидка еякуляція або, навпаки, явище асперматизму. Найбільш характерним слід вважати зникнення адекватної ерекції в найвідповідальніший момент, перед початком статевого акту, тоді як підготовчий момент проходив нормально. Характерні також спонтанні ерекції вранці, при еротичних фантазіях разом з її зникненням в реальній ситуації зближення.

Зустрічаються пацієнти із зниженням статевого потягу, обумовленою багаторічною статевою стриманістю, негативними або відволікаючими діями, захопленням роботою, негативним відношенням до дружини із-за її статевої холодності, станом загальної перевтоми, тривалою заклопотаністю, емоційною пригніченістю. Причиною статевого розладу, може бути необережно сказане образливе слово з приводу статевих порушень у чоловіка, що стає патологічним подразником і значно посилює вже наявне захворювання, що викликає глибоке гальмування ерекції.

Отже, будь-яка негативна емоція, яка побічно порушує цілісність сексуального пориву чоловіка, може набути патогенного характеру і стійко фіксувати виниклий розлад. Особливо сильні переживання при невдачах під час випадкових статевих зв'язків. Ще гострішими є переживання при кризовій ситуації в першу шлюбну ніч, коли несподівана невдача ставить під загрозу подальші взаємини подружжя.

Різко травмуючу дію надає зникнення адекватної ерекції, що приводить до неможливості зближення. Виняткову патогенну значущість має несподівано пережита еякуляція до початку статевого акту, особливо якщо це відбулося до першої близькості. Патогенна дія даного переживання може бути настільки сильною, що чоловік тривалий час (іноді декілька років), вважаючи себе неповноцінним, не наважується почати сексуальне життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, чоловіче здоров'я, імпотенція, секс, чоловік, тато


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Норвезькі фахівці дослідили, що може перешкодити жінці виносити малюка.

Що заважає жінкам виношувати дітей

Вагітність та пологи | 09:30, 18.04.2019

Норвезькі фахівці дослідили, що може перешкодити жінці виносити малюка.

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Причини народження мертвих дітей

Я вагітна | 23:30, 10.04.2019

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє

Двічі народила за один місяць

Вагітність та пологи | 23:30, 28.03.2019

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє "AsiaOne".

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зло

Причини появи провалів в пам'яті

Патологія | 08:00, 24.03.2019

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зловживання опадами.

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Надлишок гормонів у жінок загрожує сліпотою

Патологія | 09:30, 23.03.2019

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Як зазначає

Не варто відкладати повторну вагітність, якщо перша закінчилася невдало

Вагітність та пологи | 09:30, 05.03.2019

Як зазначає "BBC", під мертвонародженням розуміється поява на світ мертвої дитини після 24 повних тижнів вагітності і, якщо дитина вмирає на більш ранньому терміні ще в утробі матері (викидень).

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріал

Захворювання, пов'язанні з порушенням гормонального балансу

Хвороби | 09:30, 20.02.2019

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: