Астматикам не варто боятись коронавірусу

Adoption
Date
  • 427 Переглядів
Австралійські вчені представили в Journal of Asthma нову роботу, яка визначає ризики тяжкого перебігу COVID-19 і смерті від нього серед людей, які страждають на астму.

Астма та коронавірусДослідники відзначають, що жодної загрозливої залежності виявлено не було.

Дослідники з Інституту глобального охорони здоров'я Джорджа в Австралії проаналізували дані 57 досліджень із загальним розміром вибірки 587 тисяч. Чоловік і представили свої висновки в Journal of Asthma.

Вчені встановили, що трохи більше семи з кожних 100 чоловік з позитивним результатом на COVID-19 страждали астмою. З'ясувалося, що у людей з цим захворюванням ризик зараження COVID-19 на 14 відсотків нижча, а ймовірність госпіталізації з вірусом ще менша.

При порівнянні ризиків смерті не було виявлено статистичної різниці між двома групами людей: з астмою і без. Вчені відзначають, що назвати точні причини такого результату складно. Однак вони припускають, що використання деяких інгаляторів може впливати на активність вірусу і його здатність проникати в легені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: астма, коронавірус, дослідження


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Медики фіксують постковідні психічні розлади

Мама | 13:30, 10.02.2021

Люди, які перехворіли коронавірусом, ризикують відчути на собі певні психічні розлади.

Якщо раніше діти з аутизмом були чимось незвіданим: медики мало знали про хворобу, батьки лячно дивились на своє дитя і не знали куди податися, то теп

Як змінилося виховання дітей з аутизмом?

Патологія | 07:00, 09.02.2021

Якщо раніше діти з аутизмом були чимось незвіданим: медики мало знали про хворобу, батьки лячно дивились на своє дитя і не знали куди податися, то тепер, із плином десятиліть, дана хвороба не так лякає усіх, хто з нею стикається.

Порушення сну при цукровому діабеті

Патологія | 15:30, 06.02.2021

Безсоння часто супроводжує діабетиків. Причини цього можуть бути різними.

Вплив брудного повітря на серцево-судинну систему

Мама | 17:30, 05.02.2021

Крихітні частинки забруднювачів повітря, які називаються дрібними твердими частинками, можуть мати перелік наслідків для здоров'я, а вплив їх високих рівнів є відомим фактором ризику серцево-судинних захворювань.

Сонний параліч: хто до цього схильний?

Мама | 14:30, 05.02.2021

Сонний параліч виникає через порушений поділу фаз нічного сну.

Синтетичний одяг провокує появу раку

Мама | 11:00, 03.02.2021

Речовини, які застосовують під час виробництва синтетичних тканин, можуть впливати на організм як канцерогени.

Рак можна подолати, якщо вчасно діагностувати. Проблема в тому, що українці не люблять ходити до лікарів і шкодують гроші на перевірку здоров'я, тому

5 ранніх ознак раку крові, які не можна ігнорувати

Патологія | 05:00, 02.02.2021

Рак можна подолати, якщо вчасно діагностувати. Проблема в тому, що українці не люблять ходити до лікарів і шкодують гроші на перевірку здоров'я, тому варто більше прислухатись до свого організму.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: