Причини і можливі симптоми позаматкової вагітності

Adoption
Date
  • 2649 Переглядів
15_nevroz-zheludka.jpg (28.75 Kb)

Гінекологи застерігають жінок: якщо у вас затримка до тижня - зверніться у жіночу консультацію для того, щоб вжити всіх заходів, щоб виключити позаматкову вагітність
Які симптоми сигналізують про позаматкову вагітність і як уникнути важких наслідків?Найчастіше позаматкова вагітність відбувається після перенесених запальних або інфекційних захворювань, після абортів, важких пологів з запальними наслідками. Тоді слизова оболонка маткових труб набухає, складки її можуть склеюватися, труби деформуються і не можуть нормально скорочуватися.

При захворюванні інфантилізм, коли маткові труби надмірно звивисті, погано скорочуються, також дуже висока ймовірність виникнення позаматкової вагітності. Розвиток плоду в фаллопієвих трубах неможливий і на терміні 4-6 тижнів при руйнуванні стінки труби ворсинками яйця може відбутися розрив труби, що призводить до кровотечі в черевну порожнину, з різким болем внизу живота (на зразок сутичок), може бути втрата свідомості. Якщо при русі по фаллопієвій трубі яйце приліпилося близько до черевного кінця труби, може відбутися виштовхування яйця скороченнями труби в черевну порожнину - і в результаті трубний аборт.

2469_pankereotit-01.jpeg (25.81 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Причини передчасної еякуляції: думка медиків

У рідкісних випадках яйце таки виштовхується в матку і прикріплюється в ній (вторинна вагітність), така вагітність має хороший результат при пологах із застосуванням операції кесарового розтину. У будь-якому випадку при виникненні позаматкової вагітності у фаллопієвих трубах існує небезпека відкриття сильної кровотечі, яке може призвести до загибелі жінки.

Чи є ознаки і симптоми, за якими можна визначити позаматкову вагітність? Найчастіше позаматкова вагітність маскується під звичайну вагітність і кровотеча відбувається, як грім серед ясного неба, і з ознак може бути лише невеликий біль внизу живота. Тому, якщо у вас затримка місячних і тест на вагітність показав дві смужки, - значить потрібно вжити всіх заходів, щоб виключити позаматкову вагітність. Для цього потрібно звернутися в жіночу консультацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, виділення, жінка, мама, здоров'я, хвороби, лікування, профілактика, аборт, викидень, позаматкова вагітність, симптоми


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Норвезькі фахівці дослідили, що може перешкодити жінці виносити малюка.

Що заважає жінкам виношувати дітей

Вагітність та пологи | 09:30, 18.04.2019

Норвезькі фахівці дослідили, що може перешкодити жінці виносити малюка.

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Причини народження мертвих дітей

Я вагітна | 23:30, 10.04.2019

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє

Двічі народила за один місяць

Вагітність та пологи | 23:30, 28.03.2019

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє "AsiaOne".

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зло

Причини появи провалів в пам'яті

Патологія | 08:00, 24.03.2019

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зловживання опадами.

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Надлишок гормонів у жінок загрожує сліпотою

Патологія | 09:30, 23.03.2019

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Як зазначає

Не варто відкладати повторну вагітність, якщо перша закінчилася невдало

Вагітність та пологи | 09:30, 05.03.2019

Як зазначає "BBC", під мертвонародженням розуміється поява на світ мертвої дитини після 24 повних тижнів вагітності і, якщо дитина вмирає на більш ранньому терміні ще в утробі матері (викидень).

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріал

Захворювання, пов'язанні з порушенням гормонального балансу

Хвороби | 09:30, 20.02.2019

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: