6 елементарних вправ для пружних сідниць

Adoption
Date
  • 1334 Переглядів
53ml0c0xdci.jpg Хочеш щоб твої сідниці були пружними і сексуальними? Ця техніка допоможе тобі добитися добрих результатів!


Виконуй кожну вправу по 10-15 разів, в 2 підходи.

1.Прісядь, широко розставивши ноги. Підніми праву п'яту і напряги всю праву ногу, включаючи м'язи сідниць. Затримайся на кілька секунд і повтори вправу з іншою ногою.
2.Стань рівно, ноги на ширині плечей. Напруга сідниці якомога сильніше і затримайся на кілька секунд.
3.Стань рівно і зігни праву ногу, намагаючись дотягнутися до сідниць. Затримайся на кілька секунд і повтори вправу з іншою ногою.
4.Стань рівно, ноги на ширині плечей. Підніми праву ногу позаду себе, як на зображенні. Напруга м'язи сідниць на кілька секунд і повтори вправу з іншою ногою.
5. Стань рівно, ноги на ширині плечей. Підніми праву ногу і шкребти з лівої. Затримайся на кілька секунд і повтори вправу з іншою ногою.
6.Сядь на стілець, ноги внизу. Руки стисни в кулаки і розташуй їх між ніг. Тепер стисни ноги, впираючись в кулаки, і затримайся на кілька секунд. Перемісти руки на зовнішню сторону стегон і повтори рух у зворотному напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сідниці, вправи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дуже важлива гігієна після  пологів, щоб не утворилися запалення та не розмножувалися шкідливі бактерії.

Інтимна гігієна жінки після пологів

Мама | 23:30, 06.05.2019

Дуже важлива гігієна після пологів, щоб не утворилися запалення та не розмножувалися шкідливі бактерії.

Звичайно, забороняється виконувати фізичні навантаження протягом місяця після пологів. Через 8-10 тижнів можна робити вправи для відновлення фігури, я

Вправи, які допоможуть відновити фігуру після пологів

Вагітність та пологи | 09:30, 25.04.2019

Звичайно, забороняється виконувати фізичні навантаження протягом місяця після пологів. Через 8-10 тижнів можна робити вправи для відновлення фігури, які саме - читайте далі.

Рождение ребенка для каждой женщины – настоящее счастье. Однако вместе с тем важно понимать, что, получая смысл жизни, придется что-то отдать. А это н

Как похудеть после родов?

Післяпологовий період | 13:11, 28.03.2019

Рождение ребенка для каждой женщины – настоящее счастье. Однако вместе с тем важно понимать, что, получая смысл жизни, придется что-то отдать. А это не только бессонные ночи, переживания за здоровье и благополучие крохи, а и собственная красота.

Ще в 2014 році дослідження показало, що 5-10% молодих татів відчувають себе пригніченими і змученими. У нових дослідженнях це питання розглядалося док

Чому чоловіки переживають післяпологову депресію

Тато | 09:30, 26.03.2019

Ще в 2014 році дослідження показало, що 5-10% молодих татів відчувають себе пригніченими і змученими. У нових дослідженнях це питання розглядалося докладніше.

Пружні груди - це одна з мрій жінки, особливо після народження малюка. Адже це красиво і привабливо.

Даоський масаж для пружності грудей

Косметологія | 09:30, 10.02.2019

Пружні груди - це одна з мрій жінки, особливо після народження малюка. Адже це красиво і привабливо.

Вчені довели, що пренатальна депресія мами може вплинути на характер дитини, особливо якщо проходить на тлі стихійних лих.

Материнська депресія може впливати на темперамент дитини

Мама | 23:30, 06.02.2019

Вчені довели, що пренатальна депресія мами може вплинути на характер дитини, особливо якщо проходить на тлі стихійних лих.

Післяпологова депресія може бути не тільки в жінки, а й чоловіка. Причому, депресія у батька виробляє несподіваний ефект на його дітей, якщо в нього н

Післяпологова депресія батька впливає на дітей

Тато | 23:30, 28.12.2018

Післяпологова депресія може бути не тільки в жінки, а й чоловіка. Причому, депресія у батька виробляє несподіваний ефект на його дітей, якщо в нього немає доньки. Як показало дослідження, післяпологова депресія у чоловіків пов'язана з емоційними проб

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: