Коли дозволено секс після родів

Adoption
Date
  • 2611 Переглядів
bankoboev_ru_vlyublennaya_para_v_posteli.jpg
На сексуальні відносини подружжя після пологів впливає багато факторів, серед яких не останнє місце займають характер перебігу пологів, їх тяжкість і т.д.


У разі, якщо природні пологи протікали нормально, без ускладнень і медичних втручань, період, за який матка вивільняється від надлишків крові, становить від 4 до 6 тижнів. За цей час матка повертається до колишнього стану після всіх змін і стискається до колишніх розмірів, а тканини, пошкоджені під час пологів - відновлюються. Займатися сексом раніше, наприклад, через тиждень після пологів настійно не рекомендується.

Після пологів сексом можна займатися тільки по закінченню терміну, за який має відбутися повне відновлення жіночого організму. У цей час сексуальні контакти заборонені з причин, які ми розглянемо нижче:

1. Можливість занесення інфекції;

2. Кров'яні виділення після занять сексом після пологів.

Якщо під час пологів були ускладнення, то тривалість утримання від занять сексом повинна тривати стільки, скільки необхідно для повного загоєння всіх ран родових каналів жінки. Повне загоєння родових шляхів жінки може тривати кілька місяців, залежно від ступеня виникли під час пологів ускладнень. Жінка в змозі сама відчути свою готовність до занять сексом, але підтвердити повне одужання повинен лікуючий лікар.

У деяких випадках болі під час статевого акту можуть відчуватися через змін анатомії піхви, що відбулися шляхом необхідного хірургічного втручання під час пологів. Іноді лікарям доводиться проводити реконструкційні операції для того, щоб налагодити подружжю повноцінне статеве життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секс під час місячних: "за" і "проти"

Жінкам, котрі народжували за допомогою кесаревого розтину, в цьому відношенні простіше, так як їх статеві органи залишаються незмінними, і шийка матки і піхва залишаються такими, як і були до вагітності. Але існують інші проблеми, які пов'язані зі швом на матці, через них відновлення статевого життя може протривати довше, ніж у жінок народжували природним шляхом.

У багатьох народили жінок, в незалежності від того, як протікали пологи, існують ще деякі проблеми. У першу чергу, це недолік естрогенних гормонів, що може призвести до виникнення післяпологової депресії.

Також спостерігається сухість піхви, але це легко усунути за допомогою мастил та лубрикантів. Головне, щоб ці мастила не містили в своєму складі гормонів, якщо жінка годує грудьми.

Під час занять сексом після пологів пози потрібно підбирати найбільш зручні для жінки, якщо під час пологів були ускладнення, або залишилися шви в промежині, під час статевого акту може виникати біль.

Слід також відзначити, що після пологів деякі жінки не відчувають жодних проблем під час занять сексом, а навіть навпаки, говорять про те, що потяг до чоловіка став сильнішим, а оргазм - яскравіше!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, секс


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Система Orphus


Новини по темі

Народження дитини в родині - завжди велика радість! Та коли мама з немовлям повертаються додому, як правило, виникає безліч запитань. Як правильно дог

Як впоратися самій з новонародженим?

Післяпологовий період | 07:50, 19.08.2015

Народження дитини в родині - завжди велика радість! Та коли мама з немовлям повертаються додому, як правило, виникає безліч запитань. Як правильно доглядати за новонародженою дитиною? З якими труднощами найчастіше стикаються молоді батьки? І як впора

Дженні Льюіс, фотограф з Великобританії, знімає дивовижні портрети, на яких новоспечені матусі позують зі своїми новонародженими малюками, яким виповн

8 зворушливих фото мам і немовлят у перший день життя

Фото | 23:20, 18.08.2015

Дженні Льюіс, фотограф з Великобританії, знімає дивовижні портрети, на яких новоспечені матусі позують зі своїми новонародженими малюками, яким виповнився рівно один день від народження.

Перше і найголовніше. Всі ми добре знаємо, вживання яких саме продуктів призводить до збільшення ваги. Солодощі, булочки, пиріжки, торти, смажене і жи

Як повернути стрункість після пологів?

Післяпологовий період | 11:00, 16.08.2015

Перше і найголовніше. Всі ми добре знаємо, вживання яких саме продуктів призводить до збільшення ваги. Солодощі, булочки, пиріжки, торти, смажене і жирне. Чітке розуміння того, чим обернеться для мене шматок торта або тарілка смаженої картоплі, не до

Як зробити так, щоб дитина не просила їсти вночі, а ви довше спали? Доктор Комаровський відкриє кілька секретів...

Як відучити дитину від нічного вигодовування?

Післяпологовий період | 22:50, 14.08.2015

Як зробити так, щоб дитина не просила їсти вночі, а ви довше спали? Доктор Комаровський відкриє кілька секретів...

Якщо мама, яка годує дитину грудним молоком, захворіла, їй потрібно знати, як правильно лікуватись, щоб не нашкодити своєму чаду. Про правила правильн

Як лікуватись мамі, яка годує грудьми?

Доктор Комаровский | 22:00, 14.08.2015

Якщо мама, яка годує дитину грудним молоком, захворіла, їй потрібно знати, як правильно лікуватись, щоб не нашкодити своєму чаду. Про правила правильного лікування розповість Євген Комаровський.

Про те, чим слід харчуватися годуючій грудьми жінці і від яких продуктів краще відмовитися в цей період, розповідає дієтолог-гастроентеролог Е. А. Гор

Що їсти мамі, яка годує грудьми?

Післяпологовий період | 20:38, 14.08.2015

Про те, чим слід харчуватися годуючій грудьми жінці і від яких продуктів краще відмовитися в цей період, розповідає дієтолог-гастроентеролог Е. А. Гордєєва.

Довгий час медики намагаються боротися з батьками, які сплять разом зі своїми дітьми. Однак офіційну позицію педіатрів може змінити останнє дослідженн

Від чого захистить дитину сон з мамою?

Немовля | 07:50, 19.07.2015

Довгий час медики намагаються боротися з батьками, які сплять разом зі своїми дітьми. Однак офіційну позицію педіатрів може змінити останнє дослідження одного вченого.

Коментарі до новини

Інформація
Шановний читач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під свохм іменем.