Коли дозволено секс після родів

Adoption
Date
  • 3911 Переглядів
bankoboev_ru_vlyublennaya_para_v_posteli.jpg
На сексуальні відносини подружжя після пологів впливає багато факторів, серед яких не останнє місце займають характер перебігу пологів, їх тяжкість і т.д.

У разі, якщо природні пологи протікали нормально, без ускладнень і медичних втручань, період, за який матка вивільняється від надлишків крові, становить від 4 до 6 тижнів. За цей час матка повертається до колишнього стану після всіх змін і стискається до колишніх розмірів, а тканини, пошкоджені під час пологів - відновлюються. Займатися сексом раніше, наприклад, через тиждень після пологів настійно не рекомендується.

Після пологів сексом можна займатися тільки по закінченню терміну, за який має відбутися повне відновлення жіночого організму. У цей час сексуальні контакти заборонені з причин, які ми розглянемо нижче:

1. Можливість занесення інфекції;

2. Кров'яні виділення після занять сексом після пологів.

Якщо під час пологів були ускладнення, то тривалість утримання від занять сексом повинна тривати стільки, скільки необхідно для повного загоєння всіх ран родових каналів жінки. Повне загоєння родових шляхів жінки може тривати кілька місяців, залежно від ступеня виникли під час пологів ускладнень. Жінка в змозі сама відчути свою готовність до занять сексом, але підтвердити повне одужання повинен лікуючий лікар.

У деяких випадках болі під час статевого акту можуть відчуватися через змін анатомії піхви, що відбулися шляхом необхідного хірургічного втручання під час пологів. Іноді лікарям доводиться проводити реконструкційні операції для того, щоб налагодити подружжю повноцінне статеве життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секс під час місячних: "за" і "проти"

Жінкам, котрі народжували за допомогою кесаревого розтину, в цьому відношенні простіше, так як їх статеві органи залишаються незмінними, і шийка матки і піхва залишаються такими, як і були до вагітності. Але існують інші проблеми, які пов'язані зі швом на матці, через них відновлення статевого життя може протривати довше, ніж у жінок народжували природним шляхом.

У багатьох народили жінок, в незалежності від того, як протікали пологи, існують ще деякі проблеми. У першу чергу, це недолік естрогенних гормонів, що може призвести до виникнення післяпологової депресії.

Також спостерігається сухість піхви, але це легко усунути за допомогою мастил та лубрикантів. Головне, щоб ці мастила не містили в своєму складі гормонів, якщо жінка годує грудьми.

Під час занять сексом після пологів пози потрібно підбирати найбільш зручні для жінки, якщо під час пологів були ускладнення, або залишилися шви в промежині, під час статевого акту може виникати біль.

Слід також відзначити, що після пологів деякі жінки не відчувають жодних проблем під час занять сексом, а навіть навпаки, говорять про те, що потяг до чоловіка став сильнішим, а оргазм - яскравіше!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, секс

Система Orphus


Новини по темі

Багато хто вважає, що після пологів сексуальне життя жінки сильно змінюється, причому не в кращу сторону. Фахівці провели дослідження і з'ясували, яки

Чи міняється якість сексу після пологів?

Секс | 07:40, 26.06.2016

Багато хто вважає, що після пологів сексуальне життя жінки сильно змінюється, причому не в кращу сторону. Фахівці провели дослідження і з'ясували, який саме вплив народження дитини надає на інтимне життя жінки.

Основні причини відмови від грудного малюка.

Чому дитина відмовляється від маминого молока

Післяпологовий період | 09:00, 25.06.2016

Основні причини відмови від грудного малюка.

Грудне молоко - найкраще харчування для немовлят. У ньому є все необхідне для росту і розвитку дитини.Тому збільшення лактації дуже важливе для жінки

Як мамі збільшити лактацію

Післяпологовий період | 07:40, 25.06.2016

Грудне молоко - найкраще харчування для немовлят. У ньому є все необхідне для росту і розвитку дитини.Тому збільшення лактації дуже важливе для жінки і дитини.

Молоді батьки часто лякаються брати свою дитину на руки, бо не не знають. як це правильно робити, щоб не нашкодити крихітці.

Як правильно тримати новонародженого

Немовля | 07:20, 25.06.2016

Молоді батьки часто лякаються брати свою дитину на руки, бо не не знають. як це правильно робити, щоб не нашкодити крихітці.

Речовини з їжі, яку вживає мама, можуть з'явитися в молоці протягом 1-24 годин після прийому продуктів, але в середньому цей час становить 4-6 годин.

Чи можна їсти капусту, якщо годуєш грудьми?

Післяпологовий період | 20:20, 24.06.2016

Речовини з їжі, яку вживає мама, можуть з'явитися в молоці протягом 1-24 годин після прийому продуктів, але в середньому цей час становить 4-6 годин. Залежить це від багатьох факторів і, в першу чергу, від індивідуального обміну речовин, кількості то

1. ПустунчикСлухати крик маленької дитини важко, особливо - мамі. Однак пустунчик втішає її зовсім не так часто, як хочеться - адже так само, як і дор

Помилки, яких допускаються молоді мами

Мама | 20:20, 23.06.2016

1. ПустунчикСлухати крик маленької дитини важко, особливо - мамі. Однак пустунчик втішає її зовсім не так часто, як хочеться - адже так само, як і доросла людина, дитина не плаче від того, що їй нічого робити.

Перша зустріч ваших дітей є особливою, і ви з вашим партнером з нетерпінням чекали на неї протягом кількох місяців. Чи будуть вони схожі один на одног

Як влаштувати першу зустріч старшої дитини з молодшою

Дитина | 10:00, 21.06.2016

Перша зустріч ваших дітей є особливою, і ви з вашим партнером з нетерпінням чекали на неї протягом кількох місяців. Чи будуть вони схожі один на одного? Чи будуть вони пов'язані? Що робити, якщо ваша дитина відреагує зі сльозами? Це нормально, побоюв

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: