Як подолати психологічне безпліддя

Adoption
Date
  • 524 Переглядів
І нарешті зачати малюка!

1543593520_28_vagitnist.jpg (28.02 Kb)


1. Чесно зізнайтеся собі, навіщо вам потрібна дитина. Якщо за допомогою малюка ви хочете досягти якихось цілей чи позбутися життєвої нудьги і порожнечі, то подумайте, чи можна досягти бажаного по-іншому.

2. Здайте всі необхідні аналізи, щоб виявити, чи дійсно у вас немає серйозних фізіологічних причин для безпліддя. А також переконайтеся в тому, що ваш партнер здоровий і по-справжньому хоче мати дітей, а не на догоду вам або обставинам.

3. Запишіть всі страхи, які виникають у вас при думці про вагітність, пологи і дітей взагалі. Запишіть страхи свого партнера.

4. Проаналізуйте причини їх виникнення.

5. Нагадуйте собі, що пологи - це природний процес, і організм жінки спеціально для цього пристосований, тож страхи зайві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологічне безпліддя


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ви коли-небудь чули, що стать майбутньої дитини залежить від того, хто кого більше любить: чоловік жінку чи жінка чоловіка. Іншими словами, від ступен

Стать дитини залежить від того, наскільки сильно чоловік кохає жінку

Плануємо дитину | 12:00, 28.07.2021

Ви коли-небудь чули, що стать майбутньої дитини залежить від того, хто кого більше любить: чоловік жінку чи жінка чоловіка. Іншими словами, від ступеня любові чоловіка до своєї жінки.

Стан серця жінки до настання вагітності багато в чому визначає виникнення ускладнень під час вагітності або пологів. Такий висновок був зроблений в но

Перед плануванням вагітності потрібно перевірити серцево-судинні ризики

Мама | 19:45, 21.07.2021

Стан серця жінки до настання вагітності багато в чому визначає виникнення ускладнень під час вагітності або пологів. Такий висновок був зроблений в новому дослідженні фахівців Northwestern Medicine.

Астролог назвав три знаки Зодіаку, з яких неодмінно вийдуть хороші матері.

Знаки зодіаку, які стають найкращими мамами

Мама | 05:00, 19.07.2021

Астролог назвав три знаки Зодіаку, з яких неодмінно вийдуть хороші матері.

У період планування вагітності майбутній мамі вартує зробити щеплення від вітрянки і інших вірусів, які можуть інфікувати дитину.

Підготовка до вагітності: які щеплення потрібні

Плануємо дитину | 17:00, 08.07.2021

У період планування вагітності майбутній мамі вартує зробити щеплення від вітрянки і інших вірусів, які можуть інфікувати дитину.

Вчені Оксфордського університету спільно зі своїми колегами з США прийшли до цікавого висновку: виявляється, жінки, схильні до стресу, мають більше ша

Як спланувати народження хлопчика

Плануємо дитину | 17:00, 07.07.2021

Вчені Оксфордського університету спільно зі своїми колегами з США прийшли до цікавого висновку: виявляється, жінки, схильні до стресу, мають більше шансів стати мамами дівчаток.

Часто батьки мріють про те, щоб мати можливість спланувати стать майбутньої дитини.

Чи можливо запланувати стать дитини

Плануємо дитину | 20:30, 06.07.2021

Часто батьки мріють про те, щоб мати можливість спланувати стать майбутньої дитини.

Актриса Сара Уокер одного разу сказала, що стати матір’ю – це немов би знайти в своєму будинку нову невідому досі кімнату. Мені завжди подобалося це п

Що відбувається з жінкою, коли вона стає мамою?

Мама | 12:00, 05.07.2021

Актриса Сара Уокер одного разу сказала, що стати матір’ю – це немов би знайти в своєму будинку нову невідому досі кімнату. Мені завжди подобалося це порівняння, тому що воно набагато точніше описує життя із новонародженим, аніж банальна фраза «Все зм

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: