Пологи вдома: за і проти

Adoption
Date
  • 4715 Переглядів
4743_favim.jpg (59.18 Kb)

Де краще народжувати?


Навіть найменша помилка лікарів може відобразитися на здоров'ї і житті малюка та його матері. Проте, є категорія жінок, яка воліє народжувати вдома. Медики ж вважають, що пологи вдома є дуже небезпечними. Вдома немає операційної та всіх необхідних для проведення пологів інструментів. Якщо виникнуть ускладнення, поруч не буде реанімації, щоб відразу надати допомогу породіллі.

Всі "за"

ПСИХОЛОГІЧНИЙ СПОКІЙ
У більшості пологових будинків пологи поставлені "на потік". Жінка не відчуває участі і турботи. Обстановка в них нагадує операційну і діє страхітливо на майбутню матір. Тоді як в рідних стінах малюка приймає професійна дбайлива акушерка, в будинок приходить свято. Стан щастя, яке відчуває при цьому вся сім'я, відчути в пологовому будинку просто неможливо.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Кваліфікована акушерка при найменшому сумніві в благополучному результаті заздалегідь переконає жінку відмовитися від домашніх пологів. Вона візьметься тільки за здорову жінку, що виконує всі вказівки з підготовки до пологів. Практика показує, що такі сумлінні акушерки зустрічаються рідко. Найчастіше, в комерційних інтересах беруть усіх підряд.

НЕСТАНДАРТНИЙ ПІДХІД
Акушерка навчає жінку користуватися не лікарськими методами, наприклад, правильно дихати, що допомагають полегшити вагітність і пологи.
Є жінки, які не можуть нормально народити в положенні лежачи на спині. Це залежить від їх фізіологічних особливостей. В будинку породілля може вибрати найбільш зручний для неї стан: навпочіпки або напівлежачи.
 
ДОМАШНЯ ОБСТАНОВКА
При домашніх пологах немає необхідності в дотриманні стерильності. Безумовно, генеральне прибирання зробити потрібно. Всі мікроби знищити неможливо, але домашня мікрофлора не шкідлива ні для жінки, ні для дитини. Багато мікробів умовно-патогенні, вони можуть викликати захворювання тільки у дитини з ослабленим імунітетом. Малюк буде захищений від них, якщо мама під час вагітності підвищує свій імунітет під керівництвом досвідченої акушерки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як змінюється жінка після пологів?

Всі "проти"

ФАТАЛЬНА ВИПАДКОВІСТЬ

Народжувати вдома небезпечно! Навіть кваліфікований і досвідчений лікар, а тим більше акушерка, не замінять бригаду лікарів. На пологах повинні бути присутніми, як мінімум, акушер-гінеколог, акушерка, анестезіолог, неонатолог або педіатр, операційна сестра. В процесі пологів можуть виникнути будь-які випадковості. У наш час лише 30% вагітностей протікають без ускладнень. До того ж, за статистикою, материнська смертність в 90% випадків абсолютно не передбачувана. Нерідко хвилини вирішують, чи виживуть під час пологів мати і дитина.

УСКЛАДНЕННЯ - НЕ РІДКІСТЬ
Найстрашніше - крововтрата відразу після пологів. В таких випадках часто потрібна термінова операція, переливання декількох літрів крові, яка завжди мається на пологовому будинку. У жінки може спостерігатися слабкість родової діяльності. В цьому випадку необхідна продумана стимуляція з використанням ліків.
 
В даний час в багатьох стаціонарах при пологах дозволяють бути присутніми родичам і створюють гарні умови для жінок. У деяких пологових будинках практикуються вертикальні пологи і пологи у воді. Тому ризикувати, народжуючи вдома, необхідності немає. Краще заздалегідь вибрати підходящий пологовий будинок і пройти школу майбутніх мам.
 

ІНФЕКЦІЯ
Персонал в пологовому будинку регулярно обстежується на наявність інфекції. Лікар або акушерка, що приймають пологи на дому, а також близькі і родичі породіллі, можуть виявитися носіями інфекції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, пологи вдома, вагітність, жінка, ускладнення, за і проти


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коли варто готуватися побачити малюка? Повідомляє сайт Наша мама.

Коли перед пологами відходить слизова пробка

Пологи | 19:00, 14.07.2020

Коли варто готуватися побачити малюка? Повідомляє сайт Наша мама.

Кілька підстав. Повідомляє сайт Наша мама.

В яких випадках лікар вирішує стимулювати пологи

Пологи | 17:00, 13.07.2020

Кілька підстав. Повідомляє сайт Наша мама.

І знімати лак. Повідомляє сайт Наша мама.

Чому у пологовому змушують жінку обрізати нігті

Пологи | 19:00, 09.07.2020

І знімати лак. Повідомляє сайт Наша мама.

Скоро пологи! Повідомляє сайт Наша мама.

Як зрозуміти, що дитина опускається в животі?

Пологи | 17:00, 05.07.2020

Скоро пологи! Повідомляє сайт Наша мама.

А ще - лак на нігтях. Повідомляє сайт Наша мама.

Чому породіллям не дозволяють залишати при собі прикраси

Пологи | 19:00, 29.06.2020

А ще - лак на нігтях. Повідомляє сайт Наша мама.

Як пояснюють це лікарі? Повідомляє сайт Наша мама.

Пологи у воді можуть стати смертельними для дитини

Пологи | 15:00, 29.06.2020

Як пояснюють це лікарі? Повідомляє сайт Наша мама.

Все дуже просто. Повідомляє сайт Наша мама.

Науковці: народжувати у понеділок геть небажано

Пологи | 19:00, 21.06.2020

Все дуже просто. Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: