Де найдешевше і краще народжувати

Adoption
Date
  • 2674 Переглядів
133990_shutterstock_33120106.jpgДізнайся, в яких країнах дешевше і дорожче народжувати за кордоном.
Зважаючи на всі об'єктивні та суб'єктивні чинники, багато жінок воліють народжувати за кордоном. І це зрозуміло, там і рівень медицини вищий, і обладнання новіше. Але пологи за кордоном коштують, звісно ж, значно дорожче, ніж в Україні.


Де найдешевші пологи за кордоном
Дешевше можна організувати пологи в Тунісі – від $4 тис., кесарів розтин – від $5 тис. Ще дешевше коштують пологи в Туреччині –$2,5-$3,5 тис., в Сінгапурі – від $1 тис. грн.

Пологи в США
Самі по собі пологи в США коштують порівняно недорого – $3-5 тис. Однак якщо брати до уваги тривалий переліт, проживання мами і дитини щонайменше місяць після пологів у Штатах, набіжить кругленька сума – понад $10 тис., кесарів коштує дорожче на кілька тисяч. А якщо компанія-організатор влаштовує все, від прильоту чоловіка до оренди квартири й автомобіля, вийде приблизно $25 тис.
Величезний плюс пологів у США – малюк, народжений на території США, стає громадянином цієї країни.

Пологи в Німеччині
Вартість звичайних пологів без ускладнень у Німеччині становитиме приблизно $9 тис. (звичайні пологи) – $15 тис. ( за кесарів розтин). Вартість може зрости навіть у кілька разів, якщо знадобиться хірургічне втручання або маляті знадобиться інтенсивний догляд у стаціонарі.
Кажуть, німецькі клініки дуже турботливі та залюбки приймають породілей із усього світу, достатньо лише зв'язатися з ними з самого початку й усе обговорити. Тобі дадуть відповідь через електронну пошту, якщо ти відправиш запит англійською мовою. А добратися до німецьких клінік вагітним жінкам можна літаком, поїздом або авто.

Пологи у Швейцарії
Це країна, в якій народжувати найдорожче. Це і зрозуміло, пологи у Швейцарії – це справжня альпійська розкіш, палата, як номер у п'ятизірковому готелі, і суперуважний персонал. Контракт на пологи у Швейцарії коштує від $20 тис.

133986_shutterstock_33120100.jpgПологи у Франції
Теж дуже класний варіант, адже рівень медицини дуже високий. Плюс – палати у французьких пологових будинках вирізняються практично домашніми умовами. Це характерна риса пологів у Франції. Пологи відбуваються з обов'язковим застосуванням епідуральної анестезії. У період після пологів фахівці приділяють велику увагу відновлювальним післяпологовим процедурам для жінки. Залежно від рівня клініки пологи у Франції можуть коштувати від $5 до $30 тис.

Пологи в Ізраїлі
Пологи в хорошій багатопрофільній ізраїльській клініці коштують від $6 до $12 тис., залежно від того, природні пологи або кесарів розтин. У спеціалізованому приватному центрі з готелем вартість доходить до $30 тис. До речі, мовного бар'єру практично немає, адже дуже багато російськомовного персоналу.

Пологи в Києві
Для порівняння: за пологи в хороших умовах у Києві доведеться викласти приблизно 4 тис. грн. Є велика ймовірність, що сума добіжить до 8 тис. грн., якщо тобі захочеться індивідуальну пологову палату, палату спільного з чоловіком перебування після пологів або ж палату з індивідуальним санвузлом.

Звісно, в елітній клініці на зразок "Ісіди" пологи затягнуть на 50-60 тис. грн. Але в цю суму ввійде спостереження педіатра-неонатолога, візити патронажної медсестри та консультанта з грудного вигодовування.

Якщо ти зважишся на пологи за кордоном, зверни увагу, що приїжджати в країну треба заздалегідь, за місяць до пологів. І поїхати додому ти зможеш не раніше, ніж через місяць. Це умова і клінік, і багатьох авіакомпаній, оскільки на пізніх строках вагітності й одразу після пологів перельотів краще уникати. Тому, крім вартості безпосередньо пологів, потрібні гроші на проживання в країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, закордон


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Багато жінок після народження малюка починають втрачати форму грудей, і починають комплексувати. Як зберегти красу грудей - читайте у матеріали.

Як зберегти красу грудей після пологів

Пологи | 09:30, 24.05.2019

Багато жінок після народження малюка починають втрачати форму грудей, і починають комплексувати. Як зберегти красу грудей - читайте у матеріали.

Згідно з новими дослідженнями, епідуральна анестезія, яку активно використовують для знеболювання під час пологів, не впливає на їх тривалість.

Як епідуральна анестезія впливає на перебіг пологів

Вагітність та пологи | 09:30, 13.04.2019

Згідно з новими дослідженнями, епідуральна анестезія, яку активно використовують для знеболювання під час пологів, не впливає на їх тривалість.

Ізраїльські медики розповіли, що жінки, які народжують вдома, практично в три рази частіше стикаються з ускладненнями.

Домашні пологи втричі небезпечніші лікарняних

Вагітність та пологи | 23:30, 06.03.2019

Ізраїльські медики розповіли, що жінки, які народжують вдома, практично в три рази частіше стикаються з ускладненнями.

Передчасні пологи, що викликають гіпоксію мозку плода, загрожують порушеннями в розвитку дитини. Зокрема, може постраждати процес навчання моторним на

До яких наслідків для дитини призводять передчасні пологи мами

Пологи | 09:30, 01.03.2019

Передчасні пологи, що викликають гіпоксію мозку плода, загрожують порушеннями в розвитку дитини. Зокрема, може постраждати процес навчання моторним навичкам. Оскільки мозочок, який відповідає за координацію рухів і м'язову пам'ять, максимально активн

Пологи у вихідні дні, свята і ночами нерідко закінчуються ускладненнями. Цей висновок був зроблений за підсумком аналізу понад два мільйони випадків у

В які дні небезпечно народжувати дітей

Вагітність та пологи | 23:30, 28.02.2019

Пологи у вихідні дні, свята і ночами нерідко закінчуються ускладненнями. Цей висновок був зроблений за підсумком аналізу понад два мільйони випадків ускладнених пологів за 2005-2010 роки. В цілому неефективна командна робота медиків стояла за 75% лік

Нещодавно в Іраку стався дивний випадок. 25-річна дівчина виносила і народила сімох дітей.

25-річна жінка народила відразу сімох дітей

Мама | 14:00, 21.02.2019

Нещодавно в Іраку стався дивний випадок. 25-річна дівчина виносила і народила сімох дітей.

Медики розвінчали поширений серед вагітних жінок міф про небезпеку кесарського розтину.

Чи небезпечний кесарів розтин

Вагітність та пологи | 23:30, 07.02.2019

Медики розвінчали поширений серед вагітних жінок міф про небезпеку кесарського розтину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: