Де найдешевше і краще народжувати

Adoption
Date
  • 2899 Переглядів
133990_shutterstock_33120106.jpgДізнайся, в яких країнах дешевше і дорожче народжувати за кордоном.
Зважаючи на всі об'єктивні та суб'єктивні чинники, багато жінок воліють народжувати за кордоном. І це зрозуміло, там і рівень медицини вищий, і обладнання новіше. Але пологи за кордоном коштують, звісно ж, значно дорожче, ніж в Україні.

Де найдешевші пологи за кордоном
Дешевше можна організувати пологи в Тунісі – від $4 тис., кесарів розтин – від $5 тис. Ще дешевше коштують пологи в Туреччині –$2,5-$3,5 тис., в Сінгапурі – від $1 тис. грн.

Пологи в США
Самі по собі пологи в США коштують порівняно недорого – $3-5 тис. Однак якщо брати до уваги тривалий переліт, проживання мами і дитини щонайменше місяць після пологів у Штатах, набіжить кругленька сума – понад $10 тис., кесарів коштує дорожче на кілька тисяч. А якщо компанія-організатор влаштовує все, від прильоту чоловіка до оренди квартири й автомобіля, вийде приблизно $25 тис.
Величезний плюс пологів у США – малюк, народжений на території США, стає громадянином цієї країни.

Пологи в Німеччині
Вартість звичайних пологів без ускладнень у Німеччині становитиме приблизно $9 тис. (звичайні пологи) – $15 тис. ( за кесарів розтин). Вартість може зрости навіть у кілька разів, якщо знадобиться хірургічне втручання або маляті знадобиться інтенсивний догляд у стаціонарі.
Кажуть, німецькі клініки дуже турботливі та залюбки приймають породілей із усього світу, достатньо лише зв'язатися з ними з самого початку й усе обговорити. Тобі дадуть відповідь через електронну пошту, якщо ти відправиш запит англійською мовою. А добратися до німецьких клінік вагітним жінкам можна літаком, поїздом або авто.

Пологи у Швейцарії
Це країна, в якій народжувати найдорожче. Це і зрозуміло, пологи у Швейцарії – це справжня альпійська розкіш, палата, як номер у п'ятизірковому готелі, і суперуважний персонал. Контракт на пологи у Швейцарії коштує від $20 тис.

133986_shutterstock_33120100.jpgПологи у Франції
Теж дуже класний варіант, адже рівень медицини дуже високий. Плюс – палати у французьких пологових будинках вирізняються практично домашніми умовами. Це характерна риса пологів у Франції. Пологи відбуваються з обов'язковим застосуванням епідуральної анестезії. У період після пологів фахівці приділяють велику увагу відновлювальним післяпологовим процедурам для жінки. Залежно від рівня клініки пологи у Франції можуть коштувати від $5 до $30 тис.

Пологи в Ізраїлі
Пологи в хорошій багатопрофільній ізраїльській клініці коштують від $6 до $12 тис., залежно від того, природні пологи або кесарів розтин. У спеціалізованому приватному центрі з готелем вартість доходить до $30 тис. До речі, мовного бар'єру практично немає, адже дуже багато російськомовного персоналу.

Пологи в Києві
Для порівняння: за пологи в хороших умовах у Києві доведеться викласти приблизно 4 тис. грн. Є велика ймовірність, що сума добіжить до 8 тис. грн., якщо тобі захочеться індивідуальну пологову палату, палату спільного з чоловіком перебування після пологів або ж палату з індивідуальним санвузлом.

Звісно, в елітній клініці на зразок "Ісіди" пологи затягнуть на 50-60 тис. грн. Але в цю суму ввійде спостереження педіатра-неонатолога, візити патронажної медсестри та консультанта з грудного вигодовування.

Якщо ти зважишся на пологи за кордоном, зверни увагу, що приїжджати в країну треба заздалегідь, за місяць до пологів. І поїхати додому ти зможеш не раніше, ніж через місяць. Це умова і клінік, і багатьох авіакомпаній, оскільки на пізніх строках вагітності й одразу після пологів перельотів краще уникати. Тому, крім вартості безпосередньо пологів, потрібні гроші на проживання в країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, закордон


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо народити маля природнім способом не виходить, що краще обрати? Повідомляє сайт Наша мама.

Щипці, вакуум чи кесарів розтин: який перебіг пологів кращий?

Пологи | 18:00, 30.05.2020

Якщо народити маля природнім способом не виходить, що краще обрати? Повідомляє сайт Наша мама.

Як відбуваються пологи? Повідомляє сайт Наша мама.

Чим може загрожувати двійне обвиття малюка пуповиною

Пологи | 18:00, 28.05.2020

Як відбуваються пологи? Повідомляє сайт Наша мама.Як це пояснюють лікарі?

Нудота і діарея свідчать про початок пологів

Пологи | 16:00, 15.05.2020

Як це пояснюють лікарі?

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?

Проднормальні пологи: чому не потрібно панікувати

Пологи | 12:00, 15.05.2020

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: