Правильна поведінка під час пологів: що треба знати?

Adoption
Date
  • 1551 Переглядів
Найпростіші рекомендації для майбутніх матусь. Повідомляє сайт Наша мама.

7640_766518154-.jpg (31.17 Kb)


З початком пологів перше, на що вам потрібно звертати увагу - це на перейми і інтервал між ними. Дуже важливо зрозуміти, чи є вони регулярними, і який між ними проміжок. При перших пологах в пологовий будинок необхідно їхати в тому випадку, якщо інтервал між ними - 8-10 хвилин. Якщо це другі чи треті пологи, то в пологовий будинок необхідно їхати при інтервалі в 15-20 хвилин між переймами.

В перервах між переймами породілля повинна відпочивати і берегти сили для майбутніх потуг. Не варто сильно переживати і хвилюватися, а постаратися зосередитися на своєму стані і максимально розслабитися. Тільки в розслабленому стані можна зменшити біль переймів.

Під час перейм потрібно правильно дихати, оскільки таке дихання допомагає збагачувати організм киснем, а також максимально розслабити всі м’язи породіллі.

Після того, як перейми припинилися, жінка повинна максимально розслабитися і відпочити, налаштовуючись при цьому на чергові перейми. Причому розслаблення потрібно починати з м’язів обличчя, оскільки вони безпосередньо пов’язані зі статевими органами жінки.

Не варто забувати про те, що кожні 40-50 хвилин необхідно спорожняти сечовий міхур.

Після того, як розкриття шийки матки буде повне, настає період потуг. У цьому періоді пологів головним завданням жінки є виконувати всі вказівки лікаря і максимально сильно тужитися, не забуваючи при цьому правильно дихати.

Після появи малюка на світ, настає період народження плаценти. На цьому етапі особливих зусиль від жінки не потрібно. Після народження плаценти пологи вважаються закінченими. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як відбуваються пологи? Повідомляє сайт Наша мама.

Чим може загрожувати двійне обвиття малюка пуповиною

Пологи | 18:00, 28.05.2020

Як відбуваються пологи? Повідомляє сайт Наша мама.Як це пояснюють лікарі?

Нудота і діарея свідчать про початок пологів

Пологи | 16:00, 15.05.2020

Як це пояснюють лікарі?

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?

Проднормальні пологи: чому не потрібно панікувати

Пологи | 12:00, 15.05.2020

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: