Як перестати боятися болю і підготуватися до пологів

Adoption
Date
  • 1019 Переглядів
Кілька слів про правильну підготовку мабутньої мами

1087_druga-vagitnist-osoblyvosti.jpg (23.18 Kb)

Майбутній матусі важливо відвідувати школу, де професійні лікарі та психологи підготують до пологів. Акушери і гінекологи навчають, як правильно дихати під час пологів, розповідають, що таке вагітність і пологи, демонструють тематичні фільми. Педіатри розповідають про малюків, дають корисні поради про гігієну і харчування.

Окрім того, психологи готують майбутню маму морально, пропонують цікаві тести, допомагають вирішити проблеми, які хвилюють жінку. Якщо немає можливості відвідувати таку школу, то можна почитати книги або журнали, які допоможуть знайти відповіді на різні питання.

Під час пологів будьте максимально сконцентровані: акушери радять, як правильно дихати, щоб зменшити біль. Під час пологів бажано думати тільки про малюка, адже йому набагато важче, ніж матері. Можливо, під час пологів буде необхідна підтримка чоловіка. Поговоріть про це з лікарем і не бійтеся ставити якнайбільше питань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Жінок цікавить, чи можна народити самій після кесаревого розтину, через скільки можна вагітніти і скільки разів можливо проводити цю процедуру?

Скільки разів можна робити кесарів розтин?

Пологи | 10:00, 03.09.2021

Жінок цікавить, чи можна народити самій після кесаревого розтину, через скільки можна вагітніти і скільки разів можливо проводити цю процедуру?

Для кожної майбутньої мами період очікування малюка є дуже хвилюючим і стресовим. Адже вагітна усвідомлює, що доведеться відчути чималий біль для того

Як полегшити пологи і перейми

Пологи | 08:00, 02.09.2021

Для кожної майбутньої мами період очікування малюка є дуже хвилюючим і стресовим. Адже вагітна усвідомлює, що доведеться відчути чималий біль для того, аби привести на світ дитинку. Та є різна "секрети", як полегшити пологи і перейми.

Після кесаревого розтину на матці залишається рубець. З ним пов'язано багато міфів щодо повторної вагітності і пологів.Раніше вважалося, що після кеса

Міфи про пологи з рубцем на матці

Вагітність та пологи | 01:30, 02.09.2021

Після кесаревого розтину на матці залишається рубець. З ним пов'язано багато міфів щодо повторної вагітності і пологів.Раніше вважалося, що після кесаревого розтину жінка вже ніколи не зможе народити природним шляхом. Однак сучасна медицина це спрост

Вагітність і народження дитини - це завжди радісна подія для кожної сім’ї. З перших хвилин перебування в пологовому будинку, перш за все, майбутні мам

Перші пологи: Що повинна знати кожна майбутня мама?

Пологи | 08:00, 29.08.2021

Вагітність і народження дитини - це завжди радісна подія для кожної сім’ї. З перших хвилин перебування в пологовому будинку, перш за все, майбутні мами мають право на високу культуру медичного обслуговування.

ВІЛ-інфікована жінка, яка дотримується рекомендацій лікаря і приймає противірусні ліки, з імовірністю 99% народжує здорову дитину. Розповідаємо, чому

Чи можна жінкам з ВІЛ-інфекцією народжувати?

Вагітність та пологи | 19:00, 16.08.2021

ВІЛ-інфікована жінка, яка дотримується рекомендацій лікаря і приймає противірусні ліки, з імовірністю 99% народжує здорову дитину. Розповідаємо, чому так відбувається, і що для цього потрібно.

Поради наповнення вашої сумки в пологовий будинок

Збираємо речі в пологовий будинок

Вагітність та пологи | 19:00, 12.08.2021

Поради наповнення вашої сумки в пологовий будинок

Все про вагу плоду під час вагітності. Повідомляє сайт Наша мама.

Про що говорить вага плоду по УЗД?

Вагітність та пологи | 17:00, 12.08.2021

Все про вагу плоду під час вагітності. Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: