39 тиждень: пологи не починаються, чи потрібно їх стимулювати?

Adoption
Date
  • 379 Переглядів
Для деяких жінок 42 тиждень вагітності переноситься легко, а хтось вже з 38-39 тижнів мріє прискорити цей процес.

4725_7.jpg (21.4 Kb)


Бажання вагітних жінок іноді не піддаються жодній логіці. Одним з таких бажань є і народження дитини на 39 тижні вагітності. Безумовно, пологи в цей період безпечні для дитини, яка вже остаточно сформувалась і готова до появи на світ. Але, перш, ніж приступити до такої затії, необхідно упевнитися не тільки в тому, що дитина готова до народження, але в тому, що організм жінки готовий до цього, адже наслідки можуть бути не найприємніші. Тому варто кілька разів подумати, чи потрібно наближати те, що не залежить від нас.

Тим не менш, маючи ті чи інші підстави, вагітні жінки неодноразово задаються питанням: «Що зробити, щоб наблизити пологи і народити на 38-39 тижні вагітності і не нашкодити ні собі, ні дитині?». Існує кілька способів, завдяки яким в домашніх умовах можна наблизити дату пологів.

Прискорити пологи на 38-39 тижні вагітності можна шляхом відновлення статевого життя.

Таким способом вдається підготувати статеві шляхи до майбутнього процесу пологів, а збудження, яке відчуває жінка під час статевого акту, змушує матку скорочуватися. Крім цього, сперма, яка потрапила в статеві шляхи жінки, діє на матку як стимулятор, змушуючи її скорочуватися і розкриватися.

Природним методом, що дозволяє прискорити процес пологів на 38-39 тижні вагітності, є стимулюючий масаж сосків вагітної.

Виконуючи такий масаж, важливо пам'ятати про гігієну рук і сосків жінки, щоб уникнути занесення інфекції в молочні залози. Процес масування сосків призводить матку в тонус і разом з цим дозволяє належним чином підготувати груди жінки до майбутнього грудного вигодовування.

Активні фізичні навантаження також хороші в разі необхідності прискорити пологи на 38-39 тижні вагітності.

Для цього не обов'язково відвідувати заняття для вагітних, адже реалізувати метод можна і в домашніх умовах. Багато вагітних за кілька днів до пологів стикаються в фізичним навантаженням, якої можуть забезпечити домашні справи, прогулянки. Навіть звичний підйом по сходах на 38-39 тижні вагітності може дати необхідний результат.

У деяких випадках після консультації з лікарем можна вдатися до клізми.

Процедуру неможна назвати найприємнішою, але в більшості випадків результат не змушує чекати. Крім цього, очистивши кишечник, надавши вплив на матку, вдається уникнути використання свічок, які призначаються породіллям безпосередньо перед пологами.

Якщо всі домашні методи, які обіцяли наблизити пологи, не спрацювали, а народити на 39 тижні вагітності жінка хоче природним шляхом, можна звернутися до лікаря, який, дослідивши стан плода і готовності матки, підкаже перевірені способи наближення пологів. Лякатися втручання лікарів з метою наближення пологів на 39 тижні вагітності не варто. В цьому випадку можна відчувати себе в безпеці.

Не варто проводити експерименти над власним здоров'ям і життям ще не народженої дитини, пробуючи методи, які не були згадані фахівцями. Адже результат може бути самим непередбачуваним, а на кону виявитися здоров'я і навіть життя малюка. Якщо, випробувавши домашні методи, наближення пологів результату не дали, а звертатися до лікаря немає бажання або можливості, краще позбутися від цієї ідеї і чекати того часу, коли організм буде готовий до пологів.

У період вагітності, яка припадає на 39 тиждень, фахівці рекомендують особливо уважно ставитися до свого здоров'я, і, користуючись методами наближення пологів, не забувати про безпеку. Адже різкі рухи, переживання, стрес, можуть позначитися на дитині. У цей період велика ймовірність обвиття плоду пуповиною, в результаті чого він може бути позбавлений необхідних поживних речовин, кисню, тому стимуляцію пологів краще довірити лікарям.

При відсутності протипоказань доктором можуть бути призначені препарати, в складі яких містяться гормони, що стимулюють скорочення матки і появу переймів. На 39 тижні вагітності викликати пологи можна за допомогою простагландину. Це найпопулярніший препарат, який дозволяє прискорити родову діяльність.

Застосування препарату повинно здійснюватися після консультації лікаря і за його згодою, так як має він і побічні дії, які на цьому терміні вагітності можуть бути небезпечними для здоров'я малюка. Йдеться про появу блювоти і діареї, лихоманки.

Препарат може бути введений в організм у вигляді:

- гелю;
- свічки;
- ін'єкції.

Якщо організм майбутньої матері не готовий до наступу пологів, то всі вжиті заходи можуть виявитися марними, а можуть і завдати значної шкоди здоров'ю матері і поставити під питання можливість мати дітей в майбутньому. Якщо стимуляція пологів здійснюється в пологовому будинку під наглядом фахівців, то ризик негативних наслідків знижується, але не виключається повністю. У деяких випадках лікарями може бути прийняте рішення проколювання навколоплідного міхура, що може наблизити довгоочікувані пологи.

Чи варто викликати пологи на цьому терміні?
У цей період дитина вже повністю сформована і готова до появи, але це не говорить про те, що пологи потрібно стимулювати. Її народження відбудеться в той момент, коли організм буде максимально підготовлений. Беручи рішення прискорити появу малюка, жінка повинна розуміти всі ризики, які можуть виникнути. Не впевнившись в здоров'ї і правильному розвиток плоду, готовності свого організму, жінці не рекомендується користуватися згаданими вище методами.

У більшості випадків малюк з'являється на світ на 40 тижні вагітності, тому 39 тиждень не є показником того, що необхідно проводити стимуляцію пологової діяльності. Особливо якщо у жінки є проблеми зі здоров'ям, які ставлять під сумнів вірогідність народження дитини природним шляхом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: 39 тиждень, пологи не починаються, стимулювати пологи


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Метод, за допомогою якого народилася дитина, пов’язаний з тим, як її імунна система відреагує на дві ключові дитячі вакцини, показує дослідження.

Відповідь дитини на вакцину пов’язана зі способом пологів

Дитина | 19:00, 21.11.2022

Метод, за допомогою якого народилася дитина, пов’язаний з тим, як її імунна система відреагує на дві ключові дитячі вакцини, показує дослідження.

Дослідники виявили, що жінки, які відчували надзвичайно спекотну або холодну погоду під час вагітності, мали підвищений ризик народження дітей з низьк

Незвичайно спекотна або холодна погода може вплинути на вагу немовлят при народженні

Вагітність та пологи | 00:30, 21.11.2022

Дослідники виявили, що жінки, які відчували надзвичайно спекотну або холодну погоду під час вагітності, мали підвищений ризик народження дітей з низькою вагою, навіть якщо дитина не народилася передчасно.

Природні пологи спричиняють стрес для організму матері, але екстрений кесарів розтин пов’язаний з ще більшою експресією генів запалення в плаценті, по

Вчені вивчили відповідь плаценти на екстрений кесарів розтин

Вагітність та пологи | 19:00, 21.09.2022

Природні пологи спричиняють стрес для організму матері, але екстрений кесарів розтин пов’язаний з ще більшою експресією генів запалення в плаценті, показує нове дослідження Південної Австралії.


Як правило, при народженні великого плоду, пологи мають тривалий характер і, внаслідок чого, породілля сильно втомлюється, втрачає багато сил і на пот

Як протікають пологи при народженні великого плоду?

Пологи | 10:00, 12.09.2022

Як правило, при народженні великого плоду, пологи мають тривалий характер і, внаслідок чого, породілля сильно втомлюється, втрачає багато сил і на потуги їх вже не залишається.

Операцію кесарів розтин проводять, коли пологи природним шляхом є протипоказаними і загрожують як здоров’ю матері, так і дитині. Якщо заплановане кеса

Як вибрати знеболювання при кесаревому розтині?

Пологи | 08:00, 12.09.2022

Операцію кесарів розтин проводять, коли пологи природним шляхом є протипоказаними і загрожують як здоров’ю матері, так і дитині. Якщо заплановане кесарів розтин, є час для підготовки породіллі до нього. У таких випадках іноді жінки надають право вибо

Термін між кесаревим розтином і наступною вагітністю повинен бути не менше ніж 2-3 роки, так як саме через стільки часу цей рубець буде повністю відно

Чи може вагітна народжувати сама після кесарів розтину?

Пологи | 07:00, 12.09.2022

Термін між кесаревим розтином і наступною вагітністю повинен бути не менше ніж 2-3 роки, так як саме через стільки часу цей рубець буде повністю відновленим. Але варто пам’ятати, що навіть якщо вагітність настає вже через п’ять років, то шов під час

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: