Жінки із різними характерами народжують по-різному

Adoption
Date
  • 1920 Переглядів
Чи задумувались ви коли-небудь, як характер жінки може вплинути на її життя. Це стосується не тільки стосунків у соціумі чи відносин із коханою людиною, але й навіть народження дитини. Пологи у жінок різного темпераменту, як довели лікарі, також надзвичайно відрізняються.

Приземлений, реалістичний тип особистості

Це розважливі реалісти, які обожнюють закон і порядок. Вони планують, розкладають по шухлядках і коробочках справи, людей, вчинки, речі. У їх житті все має бути передбачувано, найближче оточення складається з людей перевірених і потрібних, а грошей і влади теж чимало. Жінки приземленого типу - природжені бухгалтери, економки та домашні господині (а точніше - домоуправительки). Для такої жінки критерій вдалості пологів - розмір суми, в яку вони їй обійдуться. А найбільшим розчаруванням стане те, що замість очікуваного хлопчика народилася дівчинка або кесарів розтин - замість природних пологів. Подібні незаплановані несподіванки можуть надовго вибити землю з-під ніг приземленої особи.

Діяльний тип особистості

Дуже помітні, галасливі, активні, працездатні жінки. З іншого боку, хто як не позитивні, оптимістичні і звиклі штурмувати нові висоти панянки зможуть впоратися з таким важкою справою, як народження дитини, неперевершено? Діяльна жінка не тільки сама прекрасно народить, але ще й інших породіль підтримає та надихне на подвиги. Головне - забезпечити їй можливість рухатися і «розважатися» так, як вона вважає за потрібне.

Естетичний тип особистості

Це генератори ідей, що живуть поза часом і простором, постійно занурені в мовчазні роздуми. Під час пологів поведінка цієї дивної пацієнтки буде непередбачуваною. Реакції її будуть обумовлені якимись особистими, внутрішніми висновками і тому зовсім неочевидні. Рекомендації лікарів вона виконає, але з байдужим виглядом. Такі люди можуть образитися на нісенітницю, але стійко перенести справжні негаразди. Естетці будуть зовсім не важливі навколишні умови, але вона жваво зрадіє можливості народжувати під класичну музику тощо.

Тип особистості, яка сумнівається

Такі жінки - майстрині компромісів, завжди намагаються згладити гострі кути, уникають болючих і провокаційних тем. Від таких панянок ви не почуєте обурених відмов від медичних маніпуляцій: з боку здасться, що вона на все згодна і безмежно довіряє лікарям. Насправді їй не хочеться ображати відсіччю інших людей, а для того, щоб зважити і прийняти власне рішення, під час пологів їй просто не вистачає часу.
У будь-якому, навіть в найкращому пологовому будинку жінці цього типу буде некомфортно. Щоб створити ілюзію затишку, їй потрібно вибирати такий пологовий будинок, де дозволять закутатися у власний улюблений халат і оточити себе приємними речами. В екстреній ситуації така породілля веде себе чудово: їй, як не дивно, притаманне почуття відповідальності та самоконтролю.

Імпульсивний тип особистості

Такі жінки ні з ким не церемоняться, завжди говорять правду, навіть якщо вона не зовсім приємна. Для них не існує і слова «не можна», тому всі заборони лікарів для них - порожній звук. Але оскільки ці дами ще й ризикувати дуже люблять, то у поєднанні такої непередбачливості і ризику є небезпека: саме ці панянки найчастіше народжують екстремально, де-небудь в літаку чи машині, тому що просто не встигли доїхати до пологового будинку.Безпосередня особа прямо зможе вказувати, що їй потрібно, а чого не потрібно.

Демонстративний тип особистості

Такі жінки - природжені акторки. Породілля демонстративного типу може мати пірсинг, татуювання та інші прикрашення. Від демонстративних жінок можна захоплюючі розповіді про пологи. Вони - майстрині прикрасити ситуацію; та ніби заново переживають свої перебільшені пригоди, і самі вірять у те, що говорять (навіть якщо свідки дотримуються іншої думки). Ще демонстративним особам дуже важливо завоювати визнання слухача, звідси замість розповіді про пологи - ціла вистава в особах, із захоплюючим фіналом. Оскільки пологи - це біль, такі жінки будуть волати, а не шепотіти. Крім того, вони обожнюють коли вся увага зосереджена на їхній персоні. Кращий спосіб впоратися з цими складними людьми - хвалити їх. Похвала, захоплення - це бальзам для їх оголених нервів. А ось критика здатна навіть уповільнити перпейми.

Читайте також про пологи у воді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, характер, пологи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що може занести вас у зону ризику?

Найпоширеніші причини передчасних пологів

Пологи | 10:00, 09.08.2019

Що може занести вас у зону ризику?

Навіть пасивне куріння може вплинути на вас і малюка!

Як впливає на пологи заборона паління

Пологи | 01:15, 08.08.2019

Навіть пасивне куріння може вплинути на вас і малюка!

Чи варто зважуватися на такий крок?

Плюси і мінуси пологів вдома

Пологи | 01:00, 07.08.2019

Чи варто зважуватися на такий крок?

Навіть якщо ви з мамою маєте прекрасні стосунки, краще утриматися від цього рішення

Чи варто брати маму з собою у родзал?

Пологи | 01:25, 06.08.2019

Навіть якщо ви з мамою маєте прекрасні стосунки, краще утриматися від цього рішення

Правильна підготовка забезпечить успіх пологів

Як налаштувати тіло на пологи без розривів

Пологи | 00:30, 03.08.2019

Правильна підготовка забезпечить успіх пологів

Що вдалося зрозуміти науковцям?

Вчені: дату пологів можна передбачити

Пологи | 07:30, 01.08.2019

Що вдалося зрозуміти науковцям?

Якщо вагітність у вас планована, можете визначитися з деталями

В яку пору року краще запланувати пологи?

Пологи | 09:30, 30.07.2019

Якщо вагітність у вас планована, можете визначитися з деталями

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: