Жінки із різними характерами народжують по-різному

Adoption
Date
  • 2255 Переглядів
Чи задумувались ви коли-небудь, як характер жінки може вплинути на її життя. Це стосується не тільки стосунків у соціумі чи відносин із коханою людиною, але й навіть народження дитини. Пологи у жінок різного темпераменту, як довели лікарі, також надзвичайно відрізняються.
Приземлений, реалістичний тип особистості

Це розважливі реалісти, які обожнюють закон і порядок. Вони планують, розкладають по шухлядках і коробочках справи, людей, вчинки, речі. У їх житті все має бути передбачувано, найближче оточення складається з людей перевірених і потрібних, а грошей і влади теж чимало. Жінки приземленого типу - природжені бухгалтери, економки та домашні господині (а точніше - домоуправительки). Для такої жінки критерій вдалості пологів - розмір суми, в яку вони їй обійдуться. А найбільшим розчаруванням стане те, що замість очікуваного хлопчика народилася дівчинка або кесарів розтин - замість природних пологів. Подібні незаплановані несподіванки можуть надовго вибити землю з-під ніг приземленої особи.

Діяльний тип особистості

Дуже помітні, галасливі, активні, працездатні жінки. З іншого боку, хто як не позитивні, оптимістичні і звиклі штурмувати нові висоти панянки зможуть впоратися з таким важкою справою, як народження дитини, неперевершено? Діяльна жінка не тільки сама прекрасно народить, але ще й інших породіль підтримає та надихне на подвиги. Головне - забезпечити їй можливість рухатися і «розважатися» так, як вона вважає за потрібне.

Естетичний тип особистості

Це генератори ідей, що живуть поза часом і простором, постійно занурені в мовчазні роздуми. Під час пологів поведінка цієї дивної пацієнтки буде непередбачуваною. Реакції її будуть обумовлені якимись особистими, внутрішніми висновками і тому зовсім неочевидні. Рекомендації лікарів вона виконає, але з байдужим виглядом. Такі люди можуть образитися на нісенітницю, але стійко перенести справжні негаразди. Естетці будуть зовсім не важливі навколишні умови, але вона жваво зрадіє можливості народжувати під класичну музику тощо.

Тип особистості, яка сумнівається

Такі жінки - майстрині компромісів, завжди намагаються згладити гострі кути, уникають болючих і провокаційних тем. Від таких панянок ви не почуєте обурених відмов від медичних маніпуляцій: з боку здасться, що вона на все згодна і безмежно довіряє лікарям. Насправді їй не хочеться ображати відсіччю інших людей, а для того, щоб зважити і прийняти власне рішення, під час пологів їй просто не вистачає часу.
У будь-якому, навіть в найкращому пологовому будинку жінці цього типу буде некомфортно. Щоб створити ілюзію затишку, їй потрібно вибирати такий пологовий будинок, де дозволять закутатися у власний улюблений халат і оточити себе приємними речами. В екстреній ситуації така породілля веде себе чудово: їй, як не дивно, притаманне почуття відповідальності та самоконтролю.

Імпульсивний тип особистості

Такі жінки ні з ким не церемоняться, завжди говорять правду, навіть якщо вона не зовсім приємна. Для них не існує і слова «не можна», тому всі заборони лікарів для них - порожній звук. Але оскільки ці дами ще й ризикувати дуже люблять, то у поєднанні такої непередбачливості і ризику є небезпека: саме ці панянки найчастіше народжують екстремально, де-небудь в літаку чи машині, тому що просто не встигли доїхати до пологового будинку.Безпосередня особа прямо зможе вказувати, що їй потрібно, а чого не потрібно.

Демонстративний тип особистості

Такі жінки - природжені акторки. Породілля демонстративного типу може мати пірсинг, татуювання та інші прикрашення. Від демонстративних жінок можна захоплюючі розповіді про пологи. Вони - майстрині прикрасити ситуацію; та ніби заново переживають свої перебільшені пригоди, і самі вірять у те, що говорять (навіть якщо свідки дотримуються іншої думки). Ще демонстративним особам дуже важливо завоювати визнання слухача, звідси замість розповіді про пологи - ціла вистава в особах, із захоплюючим фіналом. Оскільки пологи - це біль, такі жінки будуть волати, а не шепотіти. Крім того, вони обожнюють коли вся увага зосереджена на їхній персоні. Кращий спосіб впоратися з цими складними людьми - хвалити їх. Похвала, захоплення - це бальзам для їх оголених нервів. А ось критика здатна навіть уповільнити перпейми.

Читайте також про пологи у воді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, характер, пологи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Зустрічаємо малюка легко. Повідомляє сайт Наша мама.

Як підготувати тіло до легких пологів: 9 порад

Пологи | 16:00, 06.10.2020

Зустрічаємо малюка легко. Повідомляє сайт Наша мама.

Пояснює Уляна Супрун.

Чи потрібно після пологів з'їдати плаценту?

Пологи | 12:10, 01.09.2020

Пояснює Уляна Супрун.

Мрієте побачити малюка? Повідомляє сайт Наша мама.

Як прискорити пологи народними способами

Пологи | 16:00, 26.08.2020

Мрієте побачити малюка? Повідомляє сайт Наша мама.

Кілька нескладних кроків. Повідомляє сайт Наша мама.

Як проводиться епідуральна анестезія під час пологів

Пологи | 21:00, 25.08.2020

Кілька нескладних кроків. Повідомляє сайт Наша мама.

Чому це хороша практика? Повідомляє сайт Наша мама.

П'ять корисних моментів від партнерських пологів

Пологи | 16:00, 25.08.2020

Чому це хороша практика? Повідомляє сайт Наша мама.

Що кажуть лікарі? Повідомляє сайт Наша мама.

Чи можна з точністю визначити дату пологів?

Пологи | 13:00, 21.08.2020

Що кажуть лікарі? Повідомляє сайт Наша мама.

Чим загрожує стимуляція? Повідомляє сайт Наша мама.

Чи потрібно стимулювати "затягнуті" пологи

Пологи | 16:00, 20.08.2020

Чим загрожує стимуляція? Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: