Как избавиться от неприятных симптомов ПМС

Adoption
Date
  • 1154 Переглядів
Менструация имеет несколько симптомов. Для некоторых женщин они не обременительны, для других - наоборот. Совокупность симптомов, характерных для периода, что предшествует менструации, называется предменструальный синдром, сокращенно ПМС.
17_pms.jpeg (23. Kb)


Предменструальное состояние может ощущаться за несколько дней до ожидаемого менструального периода. Симптомы этого периода разные, интенсивность их тоже разная - все зависит от организма женщины. Молодые женщины, в основном в возрасте от 20 до 30 лет, жалуются на большинство симптомов перед началом критических дней. Для многих девушек и женщин ПМС является сильнейшим и наиболее тяжелым периодом каждого месяца.

Женщины после 30-летнего возраста, особенно те, которые уже рожали детей или используют гормональную контрацепцию, лучше могут чувствовать себя во время этого периода, а некоторые не наблюдают никаких симптомов, связанных с будущими критическими днями.

Наиболее распространенными симптомами, свидетельствующими о менструации, является боль ниже живота. У некоторых женщин наблюдается отечность и болезненность груди, головные боли и тошнота, вздутие. Побороть эти симптомы поможет препарат Префемин, который принимают многие женщины и довольны результатом.

Также характерны симптомы могут быть связаны с перепадами настроения: женщина перед месячными плачет или смеется без причины, может быть раздражающей или печальной.

Симптомы ПМС также включают появление прыщей на лице или других участках тела; содержание воды в теле, что приводит к отеку, например, в ногах и изменение веса; повышение аппетита.

Это наиболее распространенный симптом периода и наиболее характерное недомогание ПМС. Боль внизу живота обусловлена ​​гормональными колебаниями, происходящими непосредственно перед менструацией в так называемой лютеиновой фазе. Обычно в течение 3-7 дней. Увеличение уровня простагландинов, ответственных за отшелушивание эндометрия, также вызывает спазмы, которые могут нанести дискомфорта и еще больше усложнять поток крови в мышцы матки. Это и указывает на боль в животе и ниже, которая может быть сильнее или слабее.

Боль в нижней части живота помогают побороть обезболивающие, а также компрессы. Если боль трудно переносите, стоит посетить специалиста, например, врача-гинеколога. ПМС и его симптомы можно облегчить и эффективно лечить (например, гормональными препаратами). Нужно лишь проконсультироваться со специалистом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ПМС, критичні дні, біль, симптоми, жіноче здоров'я


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У США схвалили препарат Зуранолон, що продається під торговою маркою Zurzuvae, як перші пігулки для лікування післяпологової депресії.

Лікарі винайшли перші ліки від післяпологової депресії

Післяпологовий період | 08:00, 25.09.2023

У США схвалили препарат Зуранолон, що продається під торговою маркою Zurzuvae, як перші пігулки для лікування післяпологової депресії.

Алексу було чотири роки, коли він почав відчувати хронічний біль пізніше додалися труднощі з ходьбою та неконтрольовані перепади настрою. Через деякий

​​ChatGPT врятував дитину, якій 3 роки не могли поставити діагноз

Хвороби | 06:20, 25.09.2023

Алексу було чотири роки, коли він почав відчувати хронічний біль пізніше додалися труднощі з ходьбою та неконтрольовані перепади настрою. Через деякий час хлопчик перестав рости. Але лікарі не змогли з'ясувати, чим хворіє дитина. Лікарі не знали, що

Імунна система – це найбільш важлива частина нашого організму. Вона захищає нас від захворювань та інших станів, таких як застуда, грип та інші вірусн

Які вітаміни краще приймати для імунітету

Імунітет | 23:45, 23.09.2023

Імунна система – це найбільш важлива частина нашого організму. Вона захищає нас від захворювань та інших станів, таких як застуда, грип та інші вірусні та інфекційні захворювання. Кращий спосіб підтримувати здорову імунну систему, це, звичайно ж, пра

Група дослідників на чолі з доктором Лі Волкер виявила специфічну роботу нейропептиду CART у мозку жінок. Він позитивно реагує на підсолоджений алкого

Вчені з'ясували важливу деталь про алкогольну залежність у жінок

Шкідливі звички | 22:15, 23.09.2023

Група дослідників на чолі з доктором Лі Волкер виявила специфічну роботу нейропептиду CART у мозку жінок. Він позитивно реагує на підсолоджений алкоголь, змушуючи пити більше.

Осінньо-зимовий сезон - це час, коли погода починає різко змінюватися - знижується температура повітря та зменшується кількість сонячних днів. Тому ва

Продукти, які потрібно їсти дітям і дорослим, щоб зміцнити імунітет до зими

Здоров'я | 10:00, 23.09.2023

Осінньо-зимовий сезон - це час, коли погода починає різко змінюватися - знижується температура повітря та зменшується кількість сонячних днів. Тому важливо заздалегідь підготувати організм, щоб не захворіти.

Сімейна лікарка Марія Варейчук в Інстаграмі розвіює міфи про

Як не можна лікувати нежить у дитини

Профілактика і лікування | 23:10, 22.09.2023

Сімейна лікарка Марія Варейчук в Інстаграмі розвіює міфи про "лікування" нежитю у дітей. Оскільки з початком осені і відвідування дошкільних та шкільних закладів у малюків зростає кількість вологи в носі, радимо і вам ознайомитися з її рекомендаціями

Незабаром в Україну прийдуть холоди, а разом з ними й вірусні інфекції. Сезонні захворювання є досить поширеними, тому заразитися ними можна в будь-як

Прості поради для дітей і дорослих, які допоможуть менше хворіти восени і взимку

Профілактика і лікування | 12:00, 22.09.2023

Незабаром в Україну прийдуть холоди, а разом з ними й вірусні інфекції. Сезонні захворювання є досить поширеними, тому заразитися ними можна в будь-якому людному місці. Для підтримки імунітету ви можете дотримуватися простих щоденних звичок.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: