Парацетамол шкідливо впливає на здоров'я дівчаток

Adoption
Date
  • 330 Переглядів
Чому дитині не варто давати ці таблетки?


Згідно з нещодавно проведеними дослідженням вчені вирішили переглянути дозу такої речовини як парацетамол, яка присутня майже у всіх медикаментах. За останні кілька років спостерігається високий показник рівня дітей, у яких сталося передозування цим препаратом. Лікарі дуже стурбовані ситуацією, що склалася. Деякі люди вживають цю речовину як болезаспокійливе, причому в чималих кількостях, зовсім не замислюючись про те, якої шкоди парацетамол може завдати здоров'ю.

Роботи вчених в цій галузі призвели до висновку, що кожен четвертий юний пацієнт приймає більше необхідної йому дози препарату. Це має негативні наслідки і не найкращим чином відбивається на стані печінки, викликаючи ризик серйозних ускладнень в подальшому. Як кажуть експерти, деякі батьки зневажливо ставляться до здоров'я своїх дітей, постійно пропонуючи їм болезаспокійливі засоби. Було проведено дослідження, згідно з яким були виявлені точні дозування парацетамолу для дітей.

Дівчаткам у віці від 6 до 12 років слід приймати не більше 10 мл препарату в день. Дітям молодшого віку досить буде 7,5 мл. Експерти радять мамам звертати особливу увагу на етикетки лікарських препаратів, де точно вказане дозування, і виходячи з цього вирішувати, слід давати дитині ці ліки чи ні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Парацетамол


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: