Чому виникає біль під час дефекації

Adoption
Date
  • 598 Переглядів
Больові відчуття виникають не просто так.

Біль під час дефекації


Геморой. По суті, він - це вена, яка знаходиться всередині прямої кишки і розширюється. Існує внутрішній і зовнішній геморой, які здатні виникати з багатьох причин. Найбільш поширені - це підвищений тиск на вену і стрес. В результаті їх дії тонкостінні вени навколо прямої кишки розширюються. Внутрішній геморой часто буває болючим, хоча може кровоточити. Зовнішній, що виникає на краю заднього проходу, зазвичай дуже болючий. При його виникненні необхідно звертатися до лікаря.

Тріщини. Це теж поширена причина, яка пояснює біль при виділенні калу. Анальні тріщини означають розрив шкіри заднього проходу. Крім болю, при виділенні калу також можуть з'являтися сліди яскраво-червоної крові. Для зниження ризику утворення тріщин слід споживати багато клітковини, щоб був регулярний і легкий кал.

Проктит. Мається на увазі запалення прямої кишки. Воно може бути викликане виразковим колітом або хворобою Крона (обидва є запальними захворювання кишечника). Крім того, - захворюваннями, що передаються статевим шляхом (наприклад, хламідіоз). Пряма кишка - остання частина товстої кишки, і при запаленні проходження стільця через неї важко. Звідси - больові відчуття. Необхідно звернутися до лікаря, щоб з'ясувати, чому виникло запалення.

Харчова непереносимість. При підвищеній чутливості до глютену або фруктози теж спостерігаються випадки хворобливого калу.

Екзема і псоріаз. Ці шкірні проблеми - ще одна причина, яка пояснює біль при виділенні калу. Псоріаз, екзема здатні виникати навколо заднього проходу, роблячи його шкіру запаленою. Відвідування туалету стає додатковим подразником.

Запальне захворювання кишечника. Виразковий коліт, хвороба Крона або синдром роздратованого кишечника можуть провокувати надмірну діарею, тим самим викликаючи в задньому каналі роздратування і хворобливість.

Крім того, проблему можуть викликати рак анального каналу, рак прямої кишки. Але, крім болю, ці захворювання проявляються ще низкою специфічних симптомів, зокрема, схудненням. У будь-якому випадку, при учащении епізодів хворобливості потрібно звертатися до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: біль, дефекація, симптоми, хвороба


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ніхто з нас не застрахований від станів, коли ми відчуваємо фізичний дискомфорт. Тому у домашній аптечці повинен бути необхідний набір медикаментів. П

Що повинне бути у сімейній аптечці: список від сімейного лікаря

Хвороби | 02:00, 28.11.2023

Ніхто з нас не застрахований від станів, коли ми відчуваємо фізичний дискомфорт. Тому у домашній аптечці повинен бути необхідний набір медикаментів. Про це розповів сімейний лікар Віталій Вавшко.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції у батьків можуть призвести до хвороб?

Психологія | 02:00, 26.11.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Для тренування імунітету діти періодично мають хворіти. Але якщо дитина буквально не вилізає з застуд, хворіє часто і із затяжними епізодами, його іму

Як допомогти формуванню здорового імунітету у дитини?

Імунітет | 08:20, 23.11.2023

Для тренування імунітету діти періодично мають хворіти. Але якщо дитина буквально не вилізає з застуд, хворіє часто і із затяжними епізодами, його імунній системі потрібна допомога та підтримка!

Американські науковці зробили неочікуваний висновок та виявили, що помірне споживання алкоголю допомагає дожити до 90 років.

Американські вчені здивували, як дожити до 90

Здоров'я | 02:00, 22.11.2023

Американські науковці зробили неочікуваний висновок та виявили, що помірне споживання алкоголю допомагає дожити до 90 років.

Насправді, жодна їжа не зможе на 100% запобігти раку грудей. Але існує багато продуктів, які підтримують здоров'я, і тим самим зменшують ризик цього з

4 продукти, які захистять від раку грудей

Харчування | 07:30, 21.11.2023

Насправді, жодна їжа не зможе на 100% запобігти раку грудей. Але існує багато продуктів, які підтримують здоров'я, і тим самим зменшують ризик цього захворювання.

Нове дослідження науковців Единбурзького університету показало неочікувані дані, що користі від кави більше, ніж шкоди.

Скільки кави потрібно пити, щоб знизити ризик появи раку?

Харчування | 06:20, 20.11.2023

Нове дослідження науковців Единбурзького університету показало неочікувані дані, що користі від кави більше, ніж шкоди.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: