Чи може низький вміст калію спричинити смерть?

Adoption
Date
  • 173 Переглядів
Калій є найважливішим мінералом, а це означає, що вам необхідно споживати його в достатній кількості для підтримки життя. На відміну від деяких біохімічних сполук, ваш організм не може синтезувати калій, ви повинні отримати його через свій раціон. Якщо ви вважаєте, що у вас низький рівень калію, не приймайте високі дози калію без нагляду лікаря. Як і низький вміст калію, високий вміст калію також може бути небезпечним для життя. Ви навряд чи зіткнетеся з такими ризиками, якщо ви отримуєте калій з продуктів, які ви їсте.

0700_1c5410da6738c4a87092bbda73ceeb78.jpg (179.77 Kb)


Калій — це не просто мінерал — це мінерал, який утворює іони або електрично заряджені частинки, коли їх поміщають у розчин. Ваше тіло жорстко регулює концентрацію калію в клітинах, а також в рідині, що їх оточує. Як іони калію, так і іони натрію несуть позитивний заряд. Калій є найбільш поширеним позитивним іоном у ваших клітинах, а натрій є основним іоном у рідині, яка їх оточує. Іонні насоси в мембранах клітин регулюють баланс натрію і калію в градієнті концентрації, який називається «мембранним потенціалом». Ретельна підтримка потенціалу клітинної мембрани необхідна для передачі нервових імпульсів, скорочення як довільних, так і мимовільних м’язів і належного функціонування вашого серця.

Дефіцит калію
Коли рівень калію в крові аномально низький, ви страждаєте від стану, відомого як гіпокаліємія. За даними лікарів, несприятливі ефекти, пов’язані з гіпокаліємією, пов’язані з абераціями потенціалу клітинної мембрани та клітинного метаболізму. Якщо рівень калію в сироватці знижується до рівня гіпокаліємії, ви можете відчувати втому, м’язові судоми, слабкість, параліч кишечника, здуття живота, запор і біль у животі. Якщо гіпокаліємія важка, вона може порушити роботу серця до такого ступеня, що може бути небезпечним для життя.

Причини низького калію
У більшості випадків гіпокаліємія не спричинена недоїданням. Більшість людей отримують достатню кількість калію, вживаючи фрукти та овочі. Проте з віком ваша здатність засвоювати поживні речовини, включаючи калій, може зменшуватися. Низький рівень калію також може бути наслідком синдромів мальабсорбції, таких як виразковий коліт або хвороба Крона. Застосування певних ліків, таких як тіазидні або петльові діуретики, кортикостероїди, антациди, інсулін і проносні засоби, також може призвести до зниження рівня калію.

Джерела калію
Дорослі повинні споживати 4,7 г калію в своєму раціоні щодня. Є багато різних продуктів, які ви можете додати до свого раціону, щоб збільшити споживання калію. Наприклад, одна печена солодка картопля забезпечує 20 відсотків вашої добової норми калію. Звичайна картопля забезпечує 17 відсотків. Буряк, біла квасоля та знежирений йогурт є іншими хорошими джерелами калію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, рівень, низький, даними, гіпокаліємія, Інституту, повинні, Лайнуса, продуктів, небезпечним, калій


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

За підрахунками Міністерства охорони здоров’я України, у кожної п’ятої дитини в нас – проблеми із зором.

Хвороби очей виникають через проблеми з хребтом - лікарі

Здоров'я | 08:00, 30.01.2023

За підрахунками Міністерства охорони здоров’я України, у кожної п’ятої дитини в нас – проблеми із зором.

Багато батьків вважають, що коли в дитини є окуляри, то час, проведений за комп’ютером, не стане проблемою для очей. та це не так.

Чи псується зір у дитини, якщо вона сидить за комп’ютером в окулярах?

Дитина | 05:00, 30.01.2023

Багато батьків вважають, що коли в дитини є окуляри, то час, проведений за комп’ютером, не стане проблемою для очей. та це не так.

Можливо, ви ніколи не чули про метаболічний синдром. Однак у вас може бути один або кілька факторів ризику, які складають цей стан. Якщо у вас надмірн

Поради, як уникнути метаболічного синдрому

Здоров'я | 01:30, 29.01.2023

Можливо, ви ніколи не чули про метаболічний синдром. Однак у вас може бути один або кілька факторів ризику, які складають цей стан. Якщо у вас надмірна вага, високий рівень тригліцеридів або високий рівень цукру в крові, читайте далі.

Запобігання хронічного запалення є важливим аспектом збереження здоров’я.

5 найгірших продуктів при лікуванню запалення

Профілактика і лікування | 23:00, 28.01.2023

Запобігання хронічного запалення є важливим аспектом збереження здоров’я.

Собак часто вважають найкращими друзями людини, але ті, у кого на них алергія, можуть думати інакше.

Чи можна виробити імунітет до алергії на собак?

Алергія | 08:30, 28.01.2023

Собак часто вважають найкращими друзями людини, але ті, у кого на них алергія, можуть думати інакше.

Суворі навколишні умови та чутлива шкіра можуть призвести до потріскатися шкіри на щоках дитини. За словами педіатрів, низька вологість і подряпини є

Що робити, якщо у дитини потріскана шкіра щік?

Дитина | 01:30, 27.01.2023

Суворі навколишні умови та чутлива шкіра можуть призвести до потріскатися шкіри на щоках дитини. За словами педіатрів, низька вологість і подряпини є причинами свербіння та сухості шкіри дитини.

Існує так багато суперечливої інформації про харчування та його вплив на наше здоров’я, особливо коли йдеться про такі захворювання, як рак. Важко зна

4 продукти та інгредієнти, пов’язані з раком

Консультації | 23:00, 26.01.2023

Існує так багато суперечливої інформації про харчування та його вплив на наше здоров’я, особливо коли йдеться про такі захворювання, як рак. Важко знати, з якими продуктами слід бути обережними, а яких варто їсти більше.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: