Чи може низький вміст калію спричинити смерть?

Adoption
Date
  • 326 Переглядів
Калій є найважливішим мінералом, а це означає, що вам необхідно споживати його в достатній кількості для підтримки життя. На відміну від деяких біохімічних сполук, ваш організм не може синтезувати калій, ви повинні отримати його через свій раціон. Якщо ви вважаєте, що у вас низький рівень калію, не приймайте високі дози калію без нагляду лікаря. Як і низький вміст калію, високий вміст калію також може бути небезпечним для життя. Ви навряд чи зіткнетеся з такими ризиками, якщо ви отримуєте калій з продуктів, які ви їсте.

0700_1c5410da6738c4a87092bbda73ceeb78.jpg (179.77 Kb)


Калій — це не просто мінерал — це мінерал, який утворює іони або електрично заряджені частинки, коли їх поміщають у розчин. Ваше тіло жорстко регулює концентрацію калію в клітинах, а також в рідині, що їх оточує. Як іони калію, так і іони натрію несуть позитивний заряд. Калій є найбільш поширеним позитивним іоном у ваших клітинах, а натрій є основним іоном у рідині, яка їх оточує. Іонні насоси в мембранах клітин регулюють баланс натрію і калію в градієнті концентрації, який називається «мембранним потенціалом». Ретельна підтримка потенціалу клітинної мембрани необхідна для передачі нервових імпульсів, скорочення як довільних, так і мимовільних м’язів і належного функціонування вашого серця.

Дефіцит калію
Коли рівень калію в крові аномально низький, ви страждаєте від стану, відомого як гіпокаліємія. За даними лікарів, несприятливі ефекти, пов’язані з гіпокаліємією, пов’язані з абераціями потенціалу клітинної мембрани та клітинного метаболізму. Якщо рівень калію в сироватці знижується до рівня гіпокаліємії, ви можете відчувати втому, м’язові судоми, слабкість, параліч кишечника, здуття живота, запор і біль у животі. Якщо гіпокаліємія важка, вона може порушити роботу серця до такого ступеня, що може бути небезпечним для життя.

Причини низького калію
У більшості випадків гіпокаліємія не спричинена недоїданням. Більшість людей отримують достатню кількість калію, вживаючи фрукти та овочі. Проте з віком ваша здатність засвоювати поживні речовини, включаючи калій, може зменшуватися. Низький рівень калію також може бути наслідком синдромів мальабсорбції, таких як виразковий коліт або хвороба Крона. Застосування певних ліків, таких як тіазидні або петльові діуретики, кортикостероїди, антациди, інсулін і проносні засоби, також може призвести до зниження рівня калію.

Джерела калію
Дорослі повинні споживати 4,7 г калію в своєму раціоні щодня. Є багато різних продуктів, які ви можете додати до свого раціону, щоб збільшити споживання калію. Наприклад, одна печена солодка картопля забезпечує 20 відсотків вашої добової норми калію. Звичайна картопля забезпечує 17 відсотків. Буряк, біла квасоля та знежирений йогурт є іншими хорошими джерелами калію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, рівень, низький, даними, гіпокаліємія, Інституту, повинні, Лайнуса, продуктів, небезпечним, калій


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки за

Головні помилки батьків при лікуванні застуди у дитини

Хвороби | 01:20, 18.02.2024

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки зайвими, але і небезпечними для здоров'я.
Лікарі-педіатри розповіли, які ознаки можуть свідчити про зниження імунітету в дітей.

Як зрозуміти, що у вашої дитини ослаблений імунітет?

Імунітет | 07:40, 12.02.2024

Лікарі-педіатри розповіли, які ознаки можуть свідчити про зниження імунітету в дітей.

Нове спільне дослідження вчених з Кейптаунського університету (Південна Африка), Швейцарського інституту досліджень алергії та астми, Стенфордського у

Які діти мають міцніший імунітет: які живуть в селі чи у місті?

Дитина | 06:30, 12.02.2024

Нове спільне дослідження вчених з Кейптаунського університету (Південна Африка), Швейцарського інституту досліджень алергії та астми, Стенфордського університету (США) та Каролінського інституту (Швеція) показало, що діти, які виросли в сільській міс

Сухий кашель є доволі неприємним варіантом.

Коли дитина кашляє сухо. Як батьки можуть їй допомогти

Профілактика і лікування | 21:00, 11.02.2024

Сухий кашель є доволі неприємним варіантом.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: