У древні віки жіночу вірність називали магічною здібністю...

Adoption
Date
  • 2629 Переглядів
legenda_0.jpgУ стародавні часи в писаннях та уявленнях жіночу красу та сексуальність сприймали, як те, що закладено в ній із самого народження. Якщо ж вона втрачала свою привабливість на певному етапі житті, то повернути її вже не могла. Тонкою красою жінки вважали її чистоту: як фізичну, так і моральну. Це не означало, що жінка обов'язково мала бути цнотливою, просто вона мусіла сповідувати моногамію та присвятити своє життя тільки одному чоловікові. Сьогодні такі уявлення видаються дуже консервативними, але варто розглянути їх детальніше.

У ведичних писаннях чиста жінка наділена такими якостями: безпосередність, відкритість, довірливість, скромність, вірність, відданість, терпіння, цілеспрямованість, мудрість. Така жінка щаслива у шлюбі і, надихаючи чоловіка, приносить йому удачу, матеріальне благополуччя і славу. Згідно Вед, будучи для чоловіка вірною помічницею, дружина здійснює зв'язок з Богом.

Читайте також: "Чому дружини мстять своїм чоловікам?".

Важливо відзначити, що втратити тонку красу можна жінкам з вільними поглядами на теми сексу і шлюбу. Одна з поширених жіночих помилок, коли дівчина вважає, що нічим іншим, крім своєї сексуальності, зацікавити чоловіка вона не може. Експлуатуючи свою сексуальну привабливість, дівчина втрачає психологічну красу, засновану на чистоті.

Запорука гармонійного і міцного шлюбу - відданість дружини. Жіноча вірність - це прояв духовної сутності жінки, сила якої з часом зміцнює і поглиблює відносини між подружжям. Не витрачаючи свою психічну і сексуальну енергії на інших чоловіків, жінка стає привабливішою для нього. Щира прихильність дружини і сила її тонкої краси притягують чоловіка, і у нього не виникає бажання шукати когось ще на стороні. До слова сказати, жіноча вірність - це особливий вид психічної енергії, яку у ведичних писаннях зараховували до магічних здібностей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, привабливість, краса, зрада, вірність, чоловік


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується

Міфи і правда про догляд за дітьми від наших бабусь

Дитина | 00:30, 22.07.2024

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується при появі запалень, подразнень, висипань, оскільки ромашка та низка – природні антисептики.

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Що потрібно знати про підлітковий вік?

Школярі | 09:30, 21.07.2024

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Як правильно балувати дитину?

Психологія | 06:20, 21.07.2024

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дит

Дослідження виявило найважчий і найвеселіший дитячий вік для батьків

Психологія | 01:20, 21.07.2024

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дитини.

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Діти, яких виховують у суворості, більш схильні до непокори - психологи

Виховання | 06:20, 20.07.2024

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: