У древні віки жіночу вірність називали магічною здібністю...

Adoption
Date
  • 1682 Переглядів
legenda_0.jpgУ стародавні часи в писаннях та уявленнях жіночу красу та сексуальність сприймали, як те, що закладено в ній із самого народження. Якщо ж вона втрачала свою привабливість на певному етапі житті, то повернути її вже не могла. Тонкою красою жінки вважали її чистоту: як фізичну, так і моральну. Це не означало, що жінка обов'язково мала бути цнотливою, просто вона мусіла сповідувати моногамію та присвятити своє життя тільки одному чоловікові. Сьогодні такі уявлення видаються дуже консервативними, але варто розглянути їх детальніше.


У ведичних писаннях чиста жінка наділена такими якостями: безпосередність, відкритість, довірливість, скромність, вірність, відданість, терпіння, цілеспрямованість, мудрість. Така жінка щаслива у шлюбі і, надихаючи чоловіка, приносить йому удачу, матеріальне благополуччя і славу. Згідно Вед, будучи для чоловіка вірною помічницею, дружина здійснює зв'язок з Богом.

Читайте також: "Чому дружини мстять своїм чоловікам?".

Важливо відзначити, що втратити тонку красу можна жінкам з вільними поглядами на теми сексу і шлюбу. Одна з поширених жіночих помилок, коли дівчина вважає, що нічим іншим, крім своєї сексуальності, зацікавити чоловіка вона не може. Експлуатуючи свою сексуальну привабливість, дівчина втрачає психологічну красу, засновану на чистоті.

Запорука гармонійного і міцного шлюбу - відданість дружини. Жіноча вірність - це прояв духовної сутності жінки, сила якої з часом зміцнює і поглиблює відносини між подружжям. Не витрачаючи свою психічну і сексуальну енергії на інших чоловіків, жінка стає привабливішою для нього. Щира прихильність дружини і сила її тонкої краси притягують чоловіка, і у нього не виникає бажання шукати когось ще на стороні. До слова сказати, жіноча вірність - це особливий вид психічної енергії, яку у ведичних писаннях зараховували до магічних здібностей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, привабливість, краса, зрада, вірність, чоловік


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: