Улюблена кава розкаже все про ваш характер

Adoption
Date
  • 5912 Переглядів
Науковці переконують, що за тим, який кавовий напій полюбляє людина, можна стверджувати про особливості її характеру.

1967_coffe2.jpg (46.84 Kb)


В результаті досліджень було виявлено, що любителі звичайної чорної кави це особи, які звикли до простоти та уникають будь-яких відхилень від простоти. Їм характерні різкість, нетерплячість та консервативність.

Любителі лате найчастіше є чуйними людьми, які готові розділити з іншими їхні емоції та поспівчувати у разі потреби. Інколи такі люди можуть бути тривожними та дратівливими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які ліки мають бути у дитячій аптечці?

Ті особи, які надають перевагу капучіно вимогливі до свого оточення, схильні до контролю та надмірно чутливі до будь-яких подразників. Такі люди досить ретельно піклуються про своє здоров'я.

Поціновувачі кави-глясе або ж холодної кави є сміливими, соціально адаптованими людьми, які схильні до постійного захоплення новинками та імпульсивних вчинків.

Любителів розчинної кави можна охарактеризувати як простих, невимушених у спілкуванні осіб, які втім можуть проявляти безвідповідальність через свою звичку відкладати усе на потім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: кава, характер, психологія, види кави, лате, капучіно, американо, кава-глясе, розчинна кава


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Відвідувати психолога – це не страшно та не соромно, а особливо, якщо це стосується щасливого майбутнього ваших дітей.

5 ознак того, що дитині потрібна допомога психологів

Дитина | 05:00, 11.04.2021

Відвідувати психолога – це не страшно та не соромно, а особливо, якщо це стосується щасливого майбутнього ваших дітей.

Багато батьків нерідко стикалися з тим, що ловили дитину на брехні або розуміли, що вона чогось не договорює. Іноді діти брешуть несвідомо, самі того

Причини дитячої брехні

Психологія | 09:30, 10.04.2021

Багато батьків нерідко стикалися з тим, що ловили дитину на брехні або розуміли, що вона чогось не договорює. Іноді діти брешуть несвідомо, самі того не помічаючи.

Програмісти створили додаток під назвою SafeToNet для захисту дітей від непристойних повідомлень. Він також блокує деякий контент і вчить користувачів

Додаток, який захистить дітей від непристойних повідомлень

Мама | 14:00, 09.04.2021

Програмісти створили додаток під назвою SafeToNet для захисту дітей від непристойних повідомлень. Він також блокує деякий контент і вчить користувачів не писати образи іншим людям.

Дослідники поділилися результатами нової роботи, в ході якої вимірювали мозкову активність як батьків, так і дітей. В результаті вчені розповіли, як з

Науковці розповіли, як вибудувати близькі стосунки з дитиною

Мама | 11:00, 09.04.2021

Дослідники поділилися результатами нової роботи, в ході якої вимірювали мозкову активність як батьків, так і дітей. В результаті вчені розповіли, як зблизитися з дитиною з наукової точки зору.

Якщо між вами існує напруга чи ви ображені через минулі сварки, то варто виправити це. З чого почати? Ми підготували кілька порад, які допоможуть зміц

Поради, як налагодити напружені стосунки з мамою

Сімейні справи | 10:00, 08.04.2021

Якщо між вами існує напруга чи ви ображені через минулі сварки, то варто виправити це. З чого почати? Ми підготували кілька порад, які допоможуть зміцнити відносин з мамою.

Усі наші проблеми родом з дитинства. Давайте розглянемо 5 речей, які шкодять дітям з перспективою на майбутнє.

Помилки, які зруйнують життя дитини

Психологія | 09:30, 08.04.2021

Усі наші проблеми родом з дитинства. Давайте розглянемо 5 речей, які шкодять дітям з перспективою на майбутнє.

Соціологи провели дослідження та, ймовірно, знайшли чудо-ліки – голос мами по телефону. Наука доводить, що дзвінок до мами настільки ж потужний, як і

Вчені з'ясували, чому потрібно частіше телефонувати мамі

Психологія | 08:00, 08.04.2021

Соціологи провели дослідження та, ймовірно, знайшли чудо-ліки – голос мами по телефону. Наука доводить, що дзвінок до мами настільки ж потужний, як і обійми.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: