Чому роман з молодшим за вас чоловіком - це добре?

Adoption
Date
  • 940 Переглядів
Якщо у вас з'явився чоловік, який дуже симпатизує вам, але проблема у тому, що він молодший не на рік і не на два, а на 10 років - це навпаки плюс для вас та ваших відносин.
0134_vidnosini.jpg (37.07 Kb)


Довге сімейне життя.

Ні для кого не секрет, що жінки живуть довше за чоловіків. І якщо ви хочете довгого сімейного щастя, вибирайте чоловіка молодшого років так на 10.

Сексуальне життя.

У жінок пік сексуальності настає значно пізніше, ніж у сильної статі. У парі з однолітком цей пік може наступити в різний час, і сексуальне життя принесе лише розчарування. Та й секс з молодим партнером буде набагато цікавішим і яскравішим.

Соціальна мотивація.

Зі зрілим чоловіком сімейне життя швидко врівноважується і перетворюється на рутину. У жінки пропадає бажання розвиватися і працювати. Дивлячись на молодого і активного, вам і самій захочеться йти далі і бути самостійною.

Психологічна ідилія.

У молодих чоловіків також є привід створити роман зі зрілою жінкою. Старші дами мають більше досвіду, вони знають ціну відносинам і вміють їх підтримувати. Вони не будуть влаштовувати істерики і бити посуд.

Еротичні фантазії.

Не секрет, що чоловіки мріють про секс зі старшою жінкою не менше, ніж жінки - про роман з молодими. Тому пора дати волю бажанням.

Естетична мотивація.

З віком жінки менше приділяють уваги своєму зовнішньому вигляду. Поруч з молодим і підтягнутим з'явиться бажання зайнятися собою і не поступатися йому ні в чому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: відносини, стосунки, почуття, жінка. чоловік, психологія, секс


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як стверджують експерти, інтимне спілкування на час може освіжити сексуальну складову в житті партнерів, але в кінцевому підсумку може стати відправно

Інтимне листування руйнує відносини

Психологія | 22:00, 19.10.2018

Як стверджують експерти, інтимне спілкування на час може освіжити сексуальну складову в житті партнерів, але в кінцевому підсумку може стати відправною точкою для руйнування відносин.

Виробники іграшок досить добре обізнані, що дітей завжди більше приваблюють яскраві іграшки, і використовують це, щоб привернути увагу дітей, які, у с

Як кольори впливають на психіку дитини

Психологія | 10:00, 19.10.2018

Виробники іграшок досить добре обізнані, що дітей завжди більше приваблюють яскраві іграшки, і використовують це, щоб привернути увагу дітей, які, у свою чергу, привернуть увагу батьків купити їм цей товар. Але не тільки продавці та виробники викорис

Лондонський собачий розплідник

Легше знайти кохання тому, хто має собаку

Психологія | 22:00, 18.10.2018

Лондонський собачий розплідник "The Kennel Clud" провів дослідження, яке показало, що власники собак щасливі в коханні. Фахівці виявили: 72% собачників одружені або перебувають у відносинах проти 55% людей без собак.

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі

Що допоможе людині знайти кохання?

Психологія | 22:00, 17.10.2018

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі відносини.

Як зазначає

Брехуни доволі розумні люди

Психологія | 22:00, 16.10.2018

Як зазначає "The Daily Mail" з посиланням на роботу Університету Единбурга, відомо, що брехлива людина може уникати зорового контакту, соватися на місці. Однак на практиці зазвичай ці ознаки відвертої брехні відсутні.

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає

Щоб бути стрункою, потрібно відчути себе в ідеальному тілі

Психологія | 06:20, 16.10.2018

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає "The Daily Mail", завдяки функціональним тренуванням по візуалізації (люди уявляли, як відчувають с

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Що притягує чоловіків у жінках?

Психологія | 22:00, 15.10.2018

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: