Як стати жінкою мрії?

Adoption
Date
  • 348 Переглядів
Про яку жінку мріють чоловіки? Якщо влаштувати опитування, то відповіді отримаємо найрізноманітніші: одному потрібна довгонога модель, іншому важливо, щоб смачно готувала, а третій просто хоче, щоб йому мозок не виносили і дали нормально попрацювати. Складно уявити собі ідеал. Це вже буде не жінка, а кіборг якийсь.
3731_ideal.jpg (88.39 Kb)

Будьте особистістю

Якщо ви, як дресирована собачка, виконуєте всі команди чоловіка, то він ніколи не зможе побачити в вас особистість, а значить, цінувати не буде. Бо нема за що. Ніхто не стане цінувати і поважати людину лише за покірне підношення вечері і прання речей. У вас повинен бути характер, який важливо показати ще на початковому етапі знайомства. Нормальному чоловікові потрібен соратник, союзник, напарник, але не слуга, навіть якщо він заробляє в десятки разів більше вас.

Не забувайте про життя поза ваших відносин

Не треба кидати всі справи і плани заради пристойного чоловіка. Він не буде вас цінувати і поважати, якщо заради нього ви перестанете спілкуватися з подругами, забудете про навчання, роботу, рідних і будете мчати до нього на край світу, ледь на екрані телефону засвітиться смс-ка від нього. Чоловік закохується в жінку в її відсутність, а не коли вона постійно поруч.

Будьте трохи неприступні

Звичайно, не потрібно знущатися над чоловіком і змушувати його повзати за вами на колінах. Але нехай він хоч трохи відчує себе справжнім чоловіком, мисливцем, завойовником. Дозвольте його інтересу до вас проявитися, не стрибайте йому на шию на другий день знайомства. Невеликі складності йому не зашкодять.

Слідкуйте за собою

Це зовсім не означає, що ви повинні бути завжди при параді і у всеозброєнні, але догляд за собою повинен бути невід'ємною частиною вашого життя. По-перше, вам ж від цього краще, а по-друге, чоловік буде бачити, що ви любите себе, а значить, сам буде вас любити. Якщо вам байдуже на свій зовнішній вигляд, так і чоловікам буде байдуже на вас.

Не будьте байдужі до його захоплень

Ніхто не змушує вас ходити на футбольні матчі, але залишатися байдужою до його життя теж не можна. Якщо ви не в курсі, чим він заробляє на життя, не знаєте, що він любить, а що ненавидить, не в змозі підтримати словом у важку хвилину, то навіщо ви йому взагалі потрібні?

Не будьте занудою

Ви можете бути дуже розумною і цікавою в спілкуванні, але якщо ви хронічна зануда, то ніхто не захоче з вами серйозних стосунків. Зануди дратують. А якщо у вас ще й почуття гумору кульгає, то все - можете ставити на собі хрест!

Розвивайте впевненість в собі

Гідні чоловіки вибирають впевнених в собі жінок, тому що з невпевненими спілкуватися нудно, закохатися в них неможливо, їх можна тільки шкодувати. А до таких жінок липнуть, як правило, неетичні чоловіки. Вам потрібні неетичні чоловіки? Сумніваюся.

Будьте цікавою і трохи загадковою

Коли жінка проста, як валянок, інтересу вона не викликає. Або викличе інтерес у того, чиї інтереси обмежені футболом по телевізору і пивом по п'ятницях. Якщо ж у вас насичене життя, робота, хобі, то і чоловіків ви будете залучати відповідних. Тих, кому захочеться стати частиною цього цікавого життя. Завоювати простачку справа нехитра, а ось отримати цікаву жінку - зовсім інша справа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, ідеал, ідеальна жінка, відносини, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Людей з цими особливостями дуже мало...

Види рідкісних людей

Психологія | 08:00, 19.07.2018

Людей з цими особливостями дуже мало...

А ти секс-залежна?

Факти про секс-залежних людей

Психологія | 00:20, 19.07.2018

А ти секс-залежна?

Неправильне планування робочого дня.

Основні помилки при плануванні робочого дня

Психологія | 22:00, 18.07.2018

Неправильне планування робочого дня.


«Твої гроші - тільки твої гроші! Його гроші - ваші спільні гроші!», - чим небезпечна така порада для сім'ї - читайте в нашому матеріалі.

«Твої гроші - тільки твої! Його гроші - ваші спільні гроші!»

Сімейні справи | 22:00, 17.07.2018

«Твої гроші - тільки твої гроші! Його гроші - ваші спільні гроші!», - чим небезпечна така порада для сім'ї - читайте в нашому матеріалі.

Коли на світ з'являється малюк, то життя кардинально змінюється. У жінки спрацьовує материнський інстинкт, а от я живеться татам - читайте далі.

Чого бояться молоді тати?

Тато | 09:30, 17.07.2018

Коли на світ з'являється малюк, то життя кардинально змінюється. У жінки спрацьовує материнський інстинкт, а от я живеться татам - читайте далі.

Колір малюнка дитини розповість про його відчуття.

Колір малюнка передає емоції малюка

Психологія | 15:30, 16.07.2018

Колір малюнка дитини розповість про його відчуття.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: