Головні проблеми перфекціоністів

Adoption
Date
  • 404 Переглядів
Розбираємося, з якими труднощами стикаються перфекціоністи і чим загрожує постійне бажання виглядати і виконувати все на 100%.
9410_perfekcionist.jpg (44.63 Kb)


Якщо трапляються промахи, то про них не забувають

Це звичайні люди можуть зробити помилку, проаналізувати її і наступного разу зробити все, щоб грамотно виконати задумане. А перфекціоністи так не можуть. Наприклад, вони до сих пір пам'ятають, як напартачили колись в дитинстві і ніколи не пробачать собі цей жахливий промах.

Постійно засмучуються, що могли зробити і краще

Навіть якщо результат вийшов такий, який вони очікували, вони все одно засмучуються, бо могли зробити ще краще. Перевершити самих себе і отримати схвалення оточуючих. І так кожен раз.

Часто відчувають себе ледачими

Це смішно, але перфекціоністи, які наполегливо домагаються своєї мети, часто відчувають себе надто ледачими. Іншими словами, вони готові цілий день витратити на те, щоб довести щось до ідеалу, хоча, якби не витрачали стільки часу на одну деталь, могли б зробити набагато більше. До того ж, вони зовсім не вміють перемикатися і відпочивати. Вони постійно думають про те, як би вдосконалити і без того чудовий результат.

Аналізують, чому не вийшло сьогодні і як це зробити завтра

Вони не думають про те, що в принципі виконали всі кроки, щоб добитися кінцевої мети, але щось вийшло з-під їх контролю. Перфекціоністи будуть довго розбиратися, чому вони не отримали те, до чого прагнули і як зробити так, щоб завтра результат перевершив всі їхні очікування. І вони не відступлять, поки не доб'ються свого.

Дратуються через дрібниці

Якщо те, що вони собі запланували не відповідає тому, що є в ідеальному житті, вони починають дратуватися і будуть шукати свій ідеал знову і знову, поки не знайдуть. Чи стосується це певного кольору в одязі або ідеально організованого відпочинку - не важливо. Все повинно бути абсолютно, як на гарній картинці в глянцевому журналі.

Щоразу придумують вдвічі більше занять

Спробувавши вирішити проблему одним завдання, перфекціоніст тут же ставить собі нову планку і зазвичай все закінчується тим, що він навантажує себе всілякими заняттями і не відступить, поки не виконає все. Треба визнати, що це досить складно.

Живуть під гаслом «Або ідеально, або ніяк»

Вони не розуміють (і не приймають) напівзаходи і якщо інші можуть задовольнятися тим, що «і так добре», то перфікціоніст краще відмовиться щось зробити, якщо заздалегідь знає, що до вищої планки йому не дотягнути. Але зазвичай це рідко буває, ці люди беруться за найскладніші справи і дійсно виконують все якісно і вчасно. Нехай навіть на шкоду собі або своєму здоров'ю. Вони просто не вміють інакше і це їхня проблема.

Дуже вимогливі

Такі люди зазвичай дуже вимогливі і в першу чергу до самих себе. Вони дійсно намагаються все робити чітко, швидко і ідеально, і того ж самого вимагають від інших. Варіант, пообіцяти щось такій людині і спробувати відкласти це на завтра, не пройде. Перфекціоністи не відстануть від вас, поки ви не зробите все в кращому вигляді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: людина, перфекціоніст, шкідливі звички, проблеми, здоров'я, життя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

А ти знала про те, що чоловік зможе легко зрозуміти, хто поряд з ним: скромниця чи справжня ненаситна левиця, просто запитавши тебе про твій улюблений

Твій улюблений колір розкаже, яка ти в ліжку

Секс | 10:00, 10.08.2018

А ти знала про те, що чоловік зможе легко зрозуміти, хто поряд з ним: скромниця чи справжня ненаситна левиця, просто запитавши тебе про твій улюблений колір?

Головне правило, яким потрібно керуватися при виборі подружнього ліжка - чоловікові і жінці повинно бути зручно.

Яка ширина ліжка повинна бути в подружжя?

Сімейні справи | 22:00, 09.08.2018

Головне правило, яким потрібно керуватися при виборі подружнього ліжка - чоловікові і жінці повинно бути зручно.

У сучасному світі заможні жінки не рідко страждають через альфонсів. Тому сьогодні ми вирішили поговорити про чоловіків, які маніпулюють жінками. Як ї

Як знати, що він тобою маніпулює?

Психологія | 10:00, 09.08.2018

У сучасному світі заможні жінки не рідко страждають через альфонсів. Тому сьогодні ми вирішили поговорити про чоловіків, які маніпулюють жінками. Як їх розпізнати?

Страх - це відсутність інформації в підсвідомості. Зразу з'являється паніка, бо починаєте думати про найгірше і

Як позбутися страху публічних виступів?

Психологія | 22:00, 08.08.2018

Страх - це відсутність інформації в підсвідомості. Зразу з'являється паніка, бо починаєте думати про найгірше і "накручувати" себе. Як побороти страх виступати перед публікою - читайте далі.

Якщо у вас стрес чи нерви, паніка, то є простий і дієвий спосіб заспокоїтися і прийти в себе всього за 10 секунд.

Як заспокоїтися за 10 секунд?

Психологія | 22:00, 07.08.2018

Якщо у вас стрес чи нерви, паніка, то є простий і дієвий спосіб заспокоїтися і прийти в себе всього за 10 секунд.

Є такі чоловіки, які з часом все обдумують і розуміють, що хочуть повернутися до своєї дружини. Які на це причини можуть бути - читайте далі.

Чому чоловік хоче повернутися?

Сімейні справи | 00:20, 07.08.2018

Є такі чоловіки, які з часом все обдумують і розуміють, що хочуть повернутися до своєї дружини. Які на це причини можуть бути - читайте далі.

Сексоголізм - це хвороба, людина постійно одержима однією думкою - бажанням задовольнити себе, вічно шукає нових партнерів для сексу, бо без нього їй

Симптоми гострої сексуальної залежності

Психологія | 22:00, 06.08.2018

Сексоголізм - це хвороба, людина постійно одержима однією думкою - бажанням задовольнити себе, вічно шукає нових партнерів для сексу, бо без нього їй дуже складно. Це захворювання за своєю суттю не відрізняється від наркоманії або алкоголізму.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: