Головні проблеми перфекціоністів

Adoption
Date
  • 484 Переглядів
Розбираємося, з якими труднощами стикаються перфекціоністи і чим загрожує постійне бажання виглядати і виконувати все на 100%.
9410_perfekcionist.jpg (44.63 Kb)

Якщо трапляються промахи, то про них не забувають

Це звичайні люди можуть зробити помилку, проаналізувати її і наступного разу зробити все, щоб грамотно виконати задумане. А перфекціоністи так не можуть. Наприклад, вони до сих пір пам'ятають, як напартачили колись в дитинстві і ніколи не пробачать собі цей жахливий промах.

Постійно засмучуються, що могли зробити і краще

Навіть якщо результат вийшов такий, який вони очікували, вони все одно засмучуються, бо могли зробити ще краще. Перевершити самих себе і отримати схвалення оточуючих. І так кожен раз.

Часто відчувають себе ледачими

Це смішно, але перфекціоністи, які наполегливо домагаються своєї мети, часто відчувають себе надто ледачими. Іншими словами, вони готові цілий день витратити на те, щоб довести щось до ідеалу, хоча, якби не витрачали стільки часу на одну деталь, могли б зробити набагато більше. До того ж, вони зовсім не вміють перемикатися і відпочивати. Вони постійно думають про те, як би вдосконалити і без того чудовий результат.

Аналізують, чому не вийшло сьогодні і як це зробити завтра

Вони не думають про те, що в принципі виконали всі кроки, щоб добитися кінцевої мети, але щось вийшло з-під їх контролю. Перфекціоністи будуть довго розбиратися, чому вони не отримали те, до чого прагнули і як зробити так, щоб завтра результат перевершив всі їхні очікування. І вони не відступлять, поки не доб'ються свого.

Дратуються через дрібниці

Якщо те, що вони собі запланували не відповідає тому, що є в ідеальному житті, вони починають дратуватися і будуть шукати свій ідеал знову і знову, поки не знайдуть. Чи стосується це певного кольору в одязі або ідеально організованого відпочинку - не важливо. Все повинно бути абсолютно, як на гарній картинці в глянцевому журналі.

Щоразу придумують вдвічі більше занять

Спробувавши вирішити проблему одним завдання, перфекціоніст тут же ставить собі нову планку і зазвичай все закінчується тим, що він навантажує себе всілякими заняттями і не відступить, поки не виконає все. Треба визнати, що це досить складно.

Живуть під гаслом «Або ідеально, або ніяк»

Вони не розуміють (і не приймають) напівзаходи і якщо інші можуть задовольнятися тим, що «і так добре», то перфікціоніст краще відмовиться щось зробити, якщо заздалегідь знає, що до вищої планки йому не дотягнути. Але зазвичай це рідко буває, ці люди беруться за найскладніші справи і дійсно виконують все якісно і вчасно. Нехай навіть на шкоду собі або своєму здоров'ю. Вони просто не вміють інакше і це їхня проблема.

Дуже вимогливі

Такі люди зазвичай дуже вимогливі і в першу чергу до самих себе. Вони дійсно намагаються все робити чітко, швидко і ідеально, і того ж самого вимагають від інших. Варіант, пообіцяти щось такій людині і спробувати відкласти це на завтра, не пройде. Перфекціоністи не відстануть від вас, поки ви не зробите все в кращому вигляді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: людина, перфекціоніст, шкідливі звички, проблеми, здоров'я, життя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як зазначає

Брехуни доволі розумні люди

Психологія | 22:00, 16.10.2018

Як зазначає "The Daily Mail" з посиланням на роботу Університету Единбурга, відомо, що брехлива людина може уникати зорового контакту, соватися на місці. Однак на практиці зазвичай ці ознаки відвертої брехні відсутні.

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає

Щоб бути стрункою, потрібно відчути себе в ідеальному тілі

Психологія | 06:20, 16.10.2018

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає "The Daily Mail", завдяки функціональним тренуванням по візуалізації (люди уявляли, як відчувають с

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Що притягує чоловіків у жінках?

Психологія | 22:00, 15.10.2018

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Нове кохання приходить тоді, коли людина внутрішньо до неї готова. Однак є певні моменти у вашому житті, які підкажуть, що доленосна зустріч не за гор

Ознаки, які вказують, що ви готові до нових романтичних відносин

Психологія | 22:00, 12.10.2018

Нове кохання приходить тоді, коли людина внутрішньо до неї готова. Однак є певні моменти у вашому житті, які підкажуть, що доленосна зустріч не за горами.

Дослідники з Бакнеллского університету вивчили жіночу і чоловічу стратегію залучення уваги.

Який він, чоловічий і жіночий флірт?

Психологія | 22:00, 11.10.2018

Дослідники з Бакнеллского університету вивчили жіночу і чоловічу стратегію залучення уваги.

Деякі родимки надають родзинку зовнішньому вигляду, а інші виглядають просто жахливо. Також за родимками можна зрозуміти, який тип шкіри у людини, пра

Що розкажуть родимки на обличчі про жінку?

Психологія | 22:00, 10.10.2018

Деякі родимки надають родзинку зовнішньому вигляду, а інші виглядають просто жахливо. Також за родимками можна зрозуміти, який тип шкіри у людини, правда, деякі родимки можуть свідчити про захворювання шкіри.

Часом дорослі наговорять, а потім шкодуть. Ось фрази, яких ніколи не можна говорити дитині.

Фрази, яких ніколи не можна говорити дитині

Сімейні справи | 10:00, 10.10.2018

Часом дорослі наговорять, а потім шкодуть. Ось фрази, яких ніколи не можна говорити дитині.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: