Головні проблеми перфекціоністів

Adoption
Date
  • 340 Переглядів
Розбираємося, з якими труднощами стикаються перфекціоністи і чим загрожує постійне бажання виглядати і виконувати все на 100%.
9410_perfekcionist.jpg (44.63 Kb)

Якщо трапляються промахи, то про них не забувають

Це звичайні люди можуть зробити помилку, проаналізувати її і наступного разу зробити все, щоб грамотно виконати задумане. А перфекціоністи так не можуть. Наприклад, вони до сих пір пам'ятають, як напартачили колись в дитинстві і ніколи не пробачать собі цей жахливий промах.

Постійно засмучуються, що могли зробити і краще

Навіть якщо результат вийшов такий, який вони очікували, вони все одно засмучуються, бо могли зробити ще краще. Перевершити самих себе і отримати схвалення оточуючих. І так кожен раз.

Часто відчувають себе ледачими

Це смішно, але перфекціоністи, які наполегливо домагаються своєї мети, часто відчувають себе надто ледачими. Іншими словами, вони готові цілий день витратити на те, щоб довести щось до ідеалу, хоча, якби не витрачали стільки часу на одну деталь, могли б зробити набагато більше. До того ж, вони зовсім не вміють перемикатися і відпочивати. Вони постійно думають про те, як би вдосконалити і без того чудовий результат.

Аналізують, чому не вийшло сьогодні і як це зробити завтра

Вони не думають про те, що в принципі виконали всі кроки, щоб добитися кінцевої мети, але щось вийшло з-під їх контролю. Перфекціоністи будуть довго розбиратися, чому вони не отримали те, до чого прагнули і як зробити так, щоб завтра результат перевершив всі їхні очікування. І вони не відступлять, поки не доб'ються свого.

Дратуються через дрібниці

Якщо те, що вони собі запланували не відповідає тому, що є в ідеальному житті, вони починають дратуватися і будуть шукати свій ідеал знову і знову, поки не знайдуть. Чи стосується це певного кольору в одязі або ідеально організованого відпочинку - не важливо. Все повинно бути абсолютно, як на гарній картинці в глянцевому журналі.

Щоразу придумують вдвічі більше занять

Спробувавши вирішити проблему одним завдання, перфекціоніст тут же ставить собі нову планку і зазвичай все закінчується тим, що він навантажує себе всілякими заняттями і не відступить, поки не виконає все. Треба визнати, що це досить складно.

Живуть під гаслом «Або ідеально, або ніяк»

Вони не розуміють (і не приймають) напівзаходи і якщо інші можуть задовольнятися тим, що «і так добре», то перфікціоніст краще відмовиться щось зробити, якщо заздалегідь знає, що до вищої планки йому не дотягнути. Але зазвичай це рідко буває, ці люди беруться за найскладніші справи і дійсно виконують все якісно і вчасно. Нехай навіть на шкоду собі або своєму здоров'ю. Вони просто не вміють інакше і це їхня проблема.

Дуже вимогливі

Такі люди зазвичай дуже вимогливі і в першу чергу до самих себе. Вони дійсно намагаються все робити чітко, швидко і ідеально, і того ж самого вимагають від інших. Варіант, пообіцяти щось такій людині і спробувати відкласти це на завтра, не пройде. Перфекціоністи не відстануть від вас, поки ви не зробите все в кращому вигляді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: людина, перфекціоніст, шкідливі звички, проблеми, здоров'я, життя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Мова тіла розкаже про відчуття людини.

Жести і пози показують, що людина хоче або приховує

Психологія | 22:00, 18.06.2018

Мова тіла розкаже про відчуття людини.

Ви б хотіли побачити ідеальну жінку? Ми - так. Але виникає запитання - чи витримав би український чоловік ідеальну жінку, адже вона, логічно, буде вим

Результати опитування: українські чоловіки склали портрет ідеальної жінки

Психологія | 10:00, 17.06.2018

Ви б хотіли побачити ідеальну жінку? Ми - так. Але виникає запитання - чи витримав би український чоловік ідеальну жінку, адже вона, логічно, буде вимагати від нього "відповідати" її рівню... Тим не менш, соціологи запитали в українців, як виглядає і

Американський психолог Ролло Мей, відомий своїми визначеннями і класифікаціями любові, висунув теорію «трьох побачень».

Правило "трьох побачень"

Психологія | 00:20, 16.06.2018

Американський психолог Ролло Мей, відомий своїми визначеннями і класифікаціями любові, висунув теорію «трьох побачень».

В організмі людини відбувається безліч різних процесів, тому людина здатна на багато чого.

Які надздібності має людина?

Психологія | 23:30, 15.06.2018

В організмі людини відбувається безліч різних процесів, тому людина здатна на багато чого.

Трошки хіромантії: про що говорять головні лінії долоні - читайте далі.

Про що розкажуть руки людини?

Психологія | 23:00, 15.06.2018

Трошки хіромантії: про що говорять головні лінії долоні - читайте далі.

Погляд допоможе вам стати сексуальною.

Як стати сексуальною за одну хвилину?

Психологія | 22:00, 15.06.2018

Погляд допоможе вам стати сексуальною.

Чи варто звинувачувати себе за кожен прищик на тілі дитинки, за бардак в домі і т.п. Майте терпіння і насолоджуйтесь життям!

За які речі не варто мамі дорікати собі?

Мама | 15:30, 15.06.2018

Чи варто звинувачувати себе за кожен прищик на тілі дитинки, за бардак в домі і т.п. Майте терпіння і насолоджуйтесь життям!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: