Головні проблеми перфекціоністів

Adoption
Date
  • 1113 Переглядів
Розбираємося, з якими труднощами стикаються перфекціоністи і чим загрожує постійне бажання виглядати і виконувати все на 100%.
9410_perfekcionist.jpg (44.63 Kb)

Якщо трапляються промахи, то про них не забувають

Це звичайні люди можуть зробити помилку, проаналізувати її і наступного разу зробити все, щоб грамотно виконати задумане. А перфекціоністи так не можуть. Наприклад, вони до сих пір пам'ятають, як напартачили колись в дитинстві і ніколи не пробачать собі цей жахливий промах.

Постійно засмучуються, що могли зробити і краще

Навіть якщо результат вийшов такий, який вони очікували, вони все одно засмучуються, бо могли зробити ще краще. Перевершити самих себе і отримати схвалення оточуючих. І так кожен раз.

Часто відчувають себе ледачими

Це смішно, але перфекціоністи, які наполегливо домагаються своєї мети, часто відчувають себе надто ледачими. Іншими словами, вони готові цілий день витратити на те, щоб довести щось до ідеалу, хоча, якби не витрачали стільки часу на одну деталь, могли б зробити набагато більше. До того ж, вони зовсім не вміють перемикатися і відпочивати. Вони постійно думають про те, як би вдосконалити і без того чудовий результат.

Аналізують, чому не вийшло сьогодні і як це зробити завтра

Вони не думають про те, що в принципі виконали всі кроки, щоб добитися кінцевої мети, але щось вийшло з-під їх контролю. Перфекціоністи будуть довго розбиратися, чому вони не отримали те, до чого прагнули і як зробити так, щоб завтра результат перевершив всі їхні очікування. І вони не відступлять, поки не доб'ються свого.

Дратуються через дрібниці

Якщо те, що вони собі запланували не відповідає тому, що є в ідеальному житті, вони починають дратуватися і будуть шукати свій ідеал знову і знову, поки не знайдуть. Чи стосується це певного кольору в одязі або ідеально організованого відпочинку - не важливо. Все повинно бути абсолютно, як на гарній картинці в глянцевому журналі.

Щоразу придумують вдвічі більше занять

Спробувавши вирішити проблему одним завдання, перфекціоніст тут же ставить собі нову планку і зазвичай все закінчується тим, що він навантажує себе всілякими заняттями і не відступить, поки не виконає все. Треба визнати, що це досить складно.

Живуть під гаслом «Або ідеально, або ніяк»

Вони не розуміють (і не приймають) напівзаходи і якщо інші можуть задовольнятися тим, що «і так добре», то перфікціоніст краще відмовиться щось зробити, якщо заздалегідь знає, що до вищої планки йому не дотягнути. Але зазвичай це рідко буває, ці люди беруться за найскладніші справи і дійсно виконують все якісно і вчасно. Нехай навіть на шкоду собі або своєму здоров'ю. Вони просто не вміють інакше і це їхня проблема.

Дуже вимогливі

Такі люди зазвичай дуже вимогливі і в першу чергу до самих себе. Вони дійсно намагаються все робити чітко, швидко і ідеально, і того ж самого вимагають від інших. Варіант, пообіцяти щось такій людині і спробувати відкласти це на завтра, не пройде. Перфекціоністи не відстануть від вас, поки ви не зробите все в кращому вигляді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: людина, перфекціоніст, шкідливі звички, проблеми, здоров'я, життя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дуже важко стати самостійним підлітком, якщо з самого дитинства за тебе вирішували кожен твій крок. Тому батькам варто з ранніх років вводити практику

Вчимо дитину бути самостійною

Виховання | 23:55, 02.12.2020

Дуже важко стати самостійним підлітком, якщо з самого дитинства за тебе вирішували кожен твій крок. Тому батькам варто з ранніх років вводити практику прийняття власних рішень дитиною (звісно, якщо вони не шкодять її життю і здоров'ю).

Дуже важливоз раннього віку пояснити дитині, що гроші - не фетиш, але без них жити

Як навчити дитину заробляти гроші у дорослому житті?

Виховання | 22:20, 02.12.2020

Дуже важливоз раннього віку пояснити дитині, що гроші - не фетиш, але без них жити "якісно" і комфортно просто неможливо.

Усі наші психологічні проблеми родом з дитинства: образи батьків, друзів, недругів і навіть чужих людей. Травми, які ми не змогли пережити і забути,

Як поводитись батькам, щоб дитина не виросла травмованою особистістю?

Сімейні справи | 19:55, 02.12.2020

Усі наші психологічні проблеми родом з дитинства: образи батьків, друзів, недругів і навіть чужих людей. Травми, які ми не змогли пережити і забути, "переслідують" нас у дорослому житті. Не рідко в цьому вина самих батьків. Як то кажуть, якими б хоро

Як вкласти дитину спати?

Дитина | 18:00, 02.12.2020

Іноді дуже важко вкладати дитину до сну.

Ви не погані мама і тато, якщо вас дратує власна дитина, просто ви втомились від сірих буднів і постійної рутини!

Якщо власна дитина дратує: Поради для втомлених батьків

Сімейні справи | 00:40, 02.12.2020

Ви не погані мама і тато, якщо вас дратує власна дитина, просто ви втомились від сірих буднів і постійної рутини!

Чому діти переймаються своєю зовнішністю?

Дитина | 19:00, 30.11.2020

Комплекси щодо зовнішності часто турбують навіть дорослих людей. А що вже казати про підлітків.

Чому діти стають егоїстами?

Дитина | 23:00, 28.11.2020

Найголовніша причина дитячого егоїзму - байдужість батьків, які можуть не показувати свою любов і не проявляти турботу і увагу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: