Факти про людське тіло, здатні вразити

Adoption
Date
  • 90 Переглядів
Багатьом людям здається, що вони досить добре знають своє тіло, але насправді воно приховує багато цікавих фактів, непомітних для сприйняття.
1273_tilo.jpg (30.84 Kb)

Зір
Людина має неабиякий зір, і якби Земля була плоскою, то всі люди мали б можливість бачити на відстані 48 кілометрів. Вчені запевняють, що навіть при таких обставинах людина змогла б розгледіти мерехтіння свічки в сутінках.

Печінка
Складно уявити, що печінка людини може відрости заново і навіть відновити звичайний свій розмір після втрати більшої частини. Можливістю регенеруватися володіють і інші клітини організму.

Кальцій
За певних умов і кальцій може бути шкідливий для організму людини, оскільки він має властивість прикріплятися до скелету. Занадто значний рівень кальцію в крові може стати причиною утворення кісткових наростів, які здатні приносити хворобливі відчуття.

Екосистема
На тілі людини постійно мешкають трильйони бактерій, а в одному пупку можуть перебувати мільйони таких мікроорганізмів. Цього достатньо, щоб розвинути екосистему розміром приблизно з тропічний ліс.

Соски і вуха
За твердженнями науковців, насправді соски і вуха людини мають особливий зв'язок між собою. Виявляється, вони завжди розташовуються на одній вертикальній лінії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тіло, тілобудова, людина, людське тіло, факти


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені назвали причину, чому поріз паперовим листом особливо болючий, враховуючи, що це незначне пошкодження. Про це повідомляє Science Alert.

Чому так боляче порізатися папером?

Психологія | 20:30, 17.02.2018

Вчені назвали причину, чому поріз паперовим листом особливо болючий, враховуючи, що це незначне пошкодження. Про це повідомляє Science Alert.

Батьки далеко не завжди знають справжню картину навчального процесу їх дітей. Звісно, поки чадо ходить у початкову школу, у нього ще не настільки розв

Якщо дитина приховує свої оцінки від батьків

Психологія | 09:00, 17.02.2018

Батьки далеко не завжди знають справжню картину навчального процесу їх дітей. Звісно, поки чадо ходить у початкову школу, у нього ще не настільки розвинена фантазія, аби придумати, як приховати від батьків двійку. А ось у старшому віці - цілком можли

Іноді ми замислюємося, чому розходимося зі своїми другими половинками, ніби не все так погано було. З часом розуміємо, що хочемо повернути ту людину.

Ознаки, щоб дати другий шанс колишньому

Сімейні справи | 00:20, 17.02.2018

Іноді ми замислюємося, чому розходимося зі своїми другими половинками, ніби не все так погано було. З часом розуміємо, що хочемо повернути ту людину. Ось декілька ознак, які вказують на те, що ви можете дати другий шанс колишньому.

Психологи з'ясували, що гроші здатні купити щастя, але лише до певного часу. В різних країнах, своя межа. Широко поширена точка зору про те, що щастя

Скільки коштує щастя?

Психологія | 22:00, 16.02.2018

Психологи з'ясували, що гроші здатні купити щастя, але лише до певного часу. В різних країнах, своя межа. Широко поширена точка зору про те, що щастя не можна купити за гроші.

Ця підбірка фільмів для тих, хто без пари на даний час. Усе ще попереду!

Фільми для самотніх жінок

Психологія | 20:30, 16.02.2018

Ця підбірка фільмів для тих, хто без пари на даний час. Усе ще попереду!

Часто батьки вимагають від дітей сказати правду неправильними методами, змушуючи їх брехати. Чому? Бо малюк елементарно боїться реакції мами чи тата н

Як батьки вчать дітей брехати

Сімейні справи | 11:00, 16.02.2018

Часто батьки вимагають від дітей сказати правду неправильними методами, змушуючи їх брехати. Чому? Бо малюк елементарно боїться реакції мами чи тата на правду. Сьогодні говоримо про те, як самі ж батьки вчать брехати своїх чад.

Виявляється, що бути самотнім не так вже й погано, як вважалося раніше. Дослідження на тему шлюбу і соціальних відносин було опубліковане в «Журналі с

У чому перевага бути самотньою?

Психологія | 00:20, 16.02.2018

Виявляється, що бути самотнім не так вже й погано, як вважалося раніше. Дослідження на тему шлюбу і соціальних відносин було опубліковане в «Журналі соціальних і особистих відносин» і ось, що зуміли з'ясувати вчені.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: