Риси характеру, які заважають досягти успіху

Adoption
Date
  • 2889 Переглядів
У матеріалі ви знайдете найпоширеніші звички, які роблять з вас невдах.
7852_nevdaha.jpg (59.13 Kb)


1. Зволікати
Якщо ви звикли відкладати роботу, тягнути виконання завдання до останньої хвилини, то, звичайно, це може зашкодити вашій кар'єрі. Це говорить про нерішучість і відсутність сили волі.

2. Обманювати
Якщо людина багато працює, втілює в життя різноманітні проекти, то їй немає необхідності брехати, щоб дістатися до вершини успіху. За брехнею люди намагаються приховати свої промахи.

3. Спізнюватися
Якщо ви регулярно всюди спізнюєтеся, то це свідчить не тільки про те, що ви поганий співробітник, з поганим рівнем самоконтролю. А може бути, вам не вистачає гострих відчуттів?

4. Бути непримітною
Невпевнені в собі люди намагаються загубитися в натовпі, бояться виділитися з сірої маси. А значить, ваші позитивні якості і досягнення також залишаються невидимими.

5. Розриваєте зв'язки
Якщо у вас нормальні відносини з людьми, то немає причин «спалювати мости за собою», зайвих контактів не буває. Розрив колишніх контактів говорить лише про невміння спілкуватися, небажання прислухатися до чужої думки. А може бути, колишні знайомі просто знають вас не з кращого боку?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: люди, кар'єра, риси характеру, успіх, невдаха, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Збалансоване харчування може впливати на психічне здоров'я

Психологія | 19:00, 03.03.2021

Згідно з новим дослідженням, в якому брали участь викладачі Університету Бінгемтона, Державний університет Нью-Йорка, індивідуалізовані дієти і зміни способу життя можуть стати ключем до оптимізації психічного здоров'я.

Синдром дефіциту уваги в дитини впливає на доросле життя

Психологія | 17:00, 02.03.2021

Відповідно до огляду, опублікованого 24 лютого в JAMA Psychiatry, дитячий діагноз синдрому дефіциту уваги / гіперактивності (СДУГ) пов'язаний з підвищеним ризиком подальшого психотичного розладу.

Ознаки та особливості біполярного розладу

Психологія | 14:15, 02.03.2021

Головною ознакою цього психічного розладу є різкі перепади настрою.

Вчинки, які можуть образити дитину

Дитина | 09:00, 02.03.2021

Не варто ображати дітей такими вчинками

Хороший настрій - запорука здоров'я

Мама | 14:30, 26.02.2021

Настрій може впливати на здоров'я. Таку думку висловлює доктор Ерін Мічос, глава відділення серцево-судинного здоров'я жінок в Медичній школі Джонса Хопкінса в Балтиморі.

Музика полегшує життя на самоізоляції

Мама | 14:00, 26.02.2021

Слухати музику не тільки приємно, а й корисно.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: