Зберегти здоров'я за допомогою простих речей

Adoption
Date
  • 216 Переглядів
Хочете добре себе почувати - звертайте увагу на прості речі, які саме - читайте далі.
8974_budilnik.jpg (23 Kb)


Будильник
Деякі фази сну найбільш оптимальні для пробудження, але коли відпочинок переривається різким звуком, наприклад, будильником, організм відчуває серйозний стрес. В результаті протягом дня людина може стикатися з дратівливістю, погіршеною реакцією і пам'яттю. Прокидатися без стимуляції допоможе наявність режиму.

Кава і сон
Дивно, але після випитої чашки кави слід трохи поспати, хоча б протягом 15-20 хвилин. Дослідження показали, що такий «лайфхак» допомагає підвищити концентрацію, а також людина в підсумку відчуває себе більш енергійною.

Калорії
Якщо надто концентруватися на калоріях, можна добитися не схуднення, а зовсім зворотного результату. Найчастіше низькокалорійні продукти тільки на час притупляють голод, але через деякий час апетит прокидається з новою силою, і людина споживає більше їжі, ніж зазвичай.

Яблука
Багато хто любить очищати яблука від шкірки, і це марно. В її складі є кверцетин, який відрізняється своїми спазмолітичними, протизапальними і деякими іншими позитивними властивостями. Крім того, він також забезпечує захист клітин мозку від пошкодження.

Записи
Сучасне покоління звикло робити записи в електронному вигляді, хоча писати від руки куди корисніше. Вчені з США довели, що такий процес розвиває розумові здібності людини, допомагаючи зміцнити пам'ять і підвищити концентрацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: самопочуття, здоров'я, речі


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних експериментів медикам вдалося визначити по ході, наскільки активним є інтимне життя

Про інтимне життя жінки можна дізнатися по її ході

Психологія | 00:20, 19.01.2019

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних експериментів медикам вдалося визначити по ході, наскільки активним є інтимне життя у жінок.

Люди, які страждають від синдрому хронічної втоми, можуть відчувати дуже високі рівні візуального стресу, ніж здорові люди.

Як синдромом хронічної втоми пов'язаний зі стресом

Психологія | 22:00, 18.01.2019

Люди, які страждають від синдрому хронічної втоми, можуть відчувати дуже високі рівні візуального стресу, ніж здорові люди.

Список звичок, яких варто внести у своє життя.

Звички, які потрібно розвинути в новому році

Психологія | 22:00, 17.01.2019

Список звичок, яких варто внести у своє життя.

Академіки розповіли, що дружнє спілкування зі своїм чотириногим другом може не тільки встановити більш довірчі та теплі відносини, але і продовжити со

Як правильно розмовляти зі своїм домашнім улюбленцем

Психологія | 22:00, 16.01.2019

Академіки розповіли, що дружнє спілкування зі своїм чотириногим другом може не тільки встановити більш довірчі та теплі відносини, але і продовжити собаці життя.

Кішки мають дуже сильну ауру, що доведено спеціальною апаратурою. Вони своєю присутністю в будинку приносять людині безліч позитивних моментів, які са

Чому варто завести кішку

Сімейні справи | 20:30, 16.01.2019

Кішки мають дуже сильну ауру, що доведено спеціальною апаратурою. Вони своєю присутністю в будинку приносять людині безліч позитивних моментів, які саме - читайте далі.

Наукові співробітники розповіли про риси, якими володіють люди з чудовим інтелектом.

У яких людей високий інтелект

Психологія | 22:00, 15.01.2019

Наукові співробітники розповіли про риси, якими володіють люди з чудовим інтелектом.

Виявляється, що моногамію можна пояснити за допомогою генетики.

Моногамію пояснили генетикою

Психологія | 22:00, 11.01.2019

Виявляється, що моногамію можна пояснити за допомогою генетики.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: