Що форма носа може розповісти про характер людини? 

Adoption
Date
  • 1387 Переглядів
А який ніс у вас?
2085_nis.jpg (16.54 Kb)


1. Курносий ніс. Форма носа, що відрізняється вигнутим кінчиком, вважається однією з найбажаніших форм носа в світі. Близько 13% людей є власниками такого носа. Як правило, ті, кому належить така форма, відрізняються оптимізмом і доброзичливістю. Таким людям можна довіряти.

2. Товстий ніс. Згідно з дослідженнями, близько 24% людей мають велику форму носа. Вона вважається найпоширенішою. Але не варто зараховувати цю форму носа до негарних через її громіздкість. Як правило, люди з великим носом часто є мислителями і люблять читати. Нерідко вони проводять все своє життя за придбанням знань.

3. Ніс з горбинкою. На цій формі помітно викривлення. Більшість володарів такої форми мріють виправити її завдяки ринопластики. Люди, що володіють носом з горбинкою, схильні до сумнівів і скептицизму.

4. Ніс картоплею. Це ще один рідкісний ніс, для якого характерний великий округлий кінчик. Ті люди, у якого ніс картоплею, відрізняються мудрістю. Крім того, оточуючі цінують таких людей і люблять проводити з ними час.

5. Яструбиний ніс. Такий ніс має схожість з дзьобом. Люди, що володіють таким носом, дуже розумні і спостережливі. І незважаючи на те, що цим людям складно ужитися з більшістю, своє коло спілкування вони вибирають дуже ретельно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ніс, форма носа, характер, характеристика, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

►

Чого ніколи не можна говорити молодій мамі?

Сімейні справи | 07:00, 06.03.2021

► "Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Якщо листування здається надзвичайно приємним, не варто одразу довіряти незнайомцям. Краще бути обережним з інформацією, яку поширюєте. Наприклад, осо

Як знайомитися безпечно в Мережі

Психологія | 05:00, 06.03.2021

Якщо листування здається надзвичайно приємним, не варто одразу довіряти незнайомцям. Краще бути обережним з інформацією, яку поширюєте. Наприклад, особисті дані, місце роботи, фото, за якими вас можна ідентифікувати.

Жінки розповіли, яких чоловіків вважають сексуальними

Секс | 21:00, 05.03.2021

Компанія OnBuy опитала понад 4,5 тисячі жінок у Великобританії, щоб дізнатися, якими рисами володіють чоловіки, яких вони вважають найкращими коханцями.

Революційний підхід для лікування депресії

Психологія | 15:30, 04.03.2021

Американські вчені визначили ліки, які діють проти депресії зовсім за іншим механізмом, ніж інші методи лікування.

Чому хлопчики частіше страждають від аутизму?

Дитина | 12:30, 04.03.2021

Група генетиків дійшла висновку, що еволюційні сили призводять до гендерного дисбалансу у виникненні багатьох захворювань, включаючи аутизм.

Як розпізнати токсичні відносини?

Психологія | 22:00, 03.03.2021

Зверніть увагу на наступні ознаки.

Збалансоване харчування може впливати на психічне здоров'я

Психологія | 19:00, 03.03.2021

Згідно з новим дослідженням, в якому брали участь викладачі Університету Бінгемтона, Державний університет Нью-Йорка, індивідуалізовані дієти і зміни способу життя можуть стати ключем до оптимізації психічного здоров'я.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: