Як знати, що він тобою маніпулює?

Adoption
Date
  • 1345 Переглядів
У сучасному світі заможні жінки не рідко страждають через альфонсів. Тому сьогодні ми вирішили поговорити про чоловіків, які маніпулюють жінками. Як їх розпізнати?

6823_2016.gif (137.96 Kb)


АЛЬФОНС
Відносини з альфонсами складаються за досить стандартним сценарієм: сьогодні ви платите за коханого в ресторані (забув гаманець), завтра даєте в борг велику суму (обіцяє повернути через пару днів, про що благополучно забуває), а через тиждень він вже живе у вашій квартирі, а ви купуєте йому одяг і продукти.

Роль покровительки може часом бути дуже захоплюючою. Але якщо фінансова криза коханого порядком затяглася, а він продовжує вимагати допомоги, придумуючи все нові відмовки, - схоже, вас просто використовують, а за маскою закоханого вміло ховається інфантильний ледар.

КОЛЕКЦІОНЕР
Він же ловелас, він же дамський угодник, він же, просто кажучи, бабій. Вміє красиво залицятися і підкорювати відрепетируваними фразами - волю втрачають навіть не наївні жінки. Чекати від колекціонера серйозних почуттів марно: його стиль життя - відносини з декількома подругами відразу: домігшись їх прихильності, колекціонер ставить чергову галочку в своєму "журналі досягнень" і з легкістю перемикається на нову мішень. Якщо вас влаштовує короткостроковий роман без зобов'язань - насолоджуйтеся моментом. Якщо ж ви шукаєте серйозних стосунків - біжіть геть без оглядки.

ДОН ЖУАН
Від поверхневого колекціонера він відрізняється запалом і щирістю почуттів. Як там у Вишневського: "І брехав він щиро, і помилявся чесно", - це саме про Дон Жуана. Це людина-драмтеатр, любов для нього - спектакль. Сьогодні ваш шанувальник співатиме вам серенади під вікном, погрожуючи втопитися, якщо ви відмовитеся вийти за нього заміж. Завтра ті ж серенади будуть призначені вашій сусідці поверхом нижче, а ви будете в розгубленості дивуватися: невже він прикидався? Не прикидався. Просто по-іншому він не вміє. Що робити? Прихильно послухати серенади, урочисто посвятити в лицарі, обдарувати щедрими оплесками і відпустити на всі чотири сторони. Якщо ви, звичайно, не хочете, щоб ваше життя перетворилося на суцільний драматичний спектакль.

ТИРАН
Тирани переконані, що краще вас знають, як вам жити, і фанатично нав'язують свій сценарій, всіляко обмежуючи вашу свободу. Вони змусять вас припинити спілкування з неугодними подругами, виберуть для вас хобі, стиль одягу, професію - словом, спланують все ваше життя за вас. Назвати такі відносини любов'ю можна з великою натяжкою: тираном рухають не стільки почуття, скільки прагнення до влади і контролю.

Перший час вам, можливо, буде дуже навіть подобатися, що ваш чоловік приймає рішення за вас. Але будьте обережні: чим довше ви знаходитесь у відносинах з тираном, тим складніше зазвичай вирватися на свободу.

ВАМПІР
У чоловіка цього типу три улюблених заняття: критикувати, скаржитися і хандрити. Причому робити все це з почуттям, з толком, з розстановкою, отримуючи явне задоволення. Відповідно, ваша роль у відносинах з вампіром - слухати, заспокоювати, погоджуватися, підбадьорювати, втішати. Пробувши в таких відносинах навіть пару тижнів, ви виявите, що світ навколо вже і вам здається похмурим і безрадісним, а приводів для усмішки зовсім не залишилося - адже невдоволення життям дуже заразливе. Пояснюється це просто: вампіри немов харчуються емоціями інших. Так що якщо роль безкоштовного психотерапевта вас не приваблює - прощайтеся з маніпулятором, поки він остаточно не позбавив вас здатності насолоджуватися життям.

ПІТЕР ПЕН
Цей тип маніпулятора впізнати буває непросто: він часто з'являється у вигляді тусовщика, душі компанії, іноді - захопленого кар'єриста, часто - інтелектуала. З таким чоловіком цікаво, і, здавалося б, ніщо не заважає бути поряд з ним по-справжньому щасливою. До тих пір, поки він не заявляє вам, що "не готовий до серйозних стосунків", "не створений для сім'ї", "цінує свободу" або (увага - дуже популярне формулювання!) "не вірить у любов і шлюб". Перекладається це таким чином: він просто не хоче і панічно боїться дорослих відносин, відповідальності і зобов'язань. Пітеру Пену подобається бути безтурботним хлопчиськом - і неважливо, йому 25 чи 55.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: маніпулятор, альфонс, мама, жінка, стосунки, розлучення, шлюб, нові стосунки, психологія, поведінка, чоловік


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується

Міфи і правда про догляд за дітьми від наших бабусь

Дитина | 00:30, 22.07.2024

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується при появі запалень, подразнень, висипань, оскільки ромашка та низка – природні антисептики.

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Що потрібно знати про підлітковий вік?

Школярі | 09:30, 21.07.2024

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Як правильно балувати дитину?

Психологія | 06:20, 21.07.2024

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дит

Дослідження виявило найважчий і найвеселіший дитячий вік для батьків

Психологія | 01:20, 21.07.2024

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дитини.

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Діти, яких виховують у суворості, більш схильні до непокори - психологи

Виховання | 06:20, 20.07.2024

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: