Батьки розлучаються: як пояснити це дитини

Adoption
Date
  • 230 Переглядів
Маленькому малюку і розуміючому підлітку

5017_05.jpeg (40.35 Kb)

Розмовляти про розлучення з дитиною повинні обоє батьків разом. І бути готові відповісти на будь-які дитячі питання, причому коректно, без роздратування. У розмовах головний акцент треба робити на те, що причина розладу - ні в якому разі не малюк.

Часто буває, що чоловік і жінка перетворюються на запеклих ворогів. І дитина опиняється на вістрі цієї емоційної війни, коли кожен з "супротивників" намагається перетягнути її на свій бік.

Чого точно не можна робити, так це виставляти один одного "негідниками". Якщо це підліток, який навіть більш чутливий, ніж маленька дитина, йому ще важче. Для них тато завжди був хорошим, а мама каже, що він поганий. Чи навпаки.

Пам'ятайте, що розлучення - це ваша емоційна війна, не треба підлітка в неї втягувати, виливати на нього всі свої переживання і подробиці взаємин. Не позбавляйте його дитинства. Не змушуйте його забувати минуле.

У дитини, особливо якщо це підліток, справжнє горе. Розлучайтеся ви, а світ валиться у нього. І він має повне право звинувачувати в цьому вас. Має право злитися. Можуть бути різні різкі висловлювання на вашу адресу. Не треба на це ображатися. Але і дозволяти ображати вас теж не варто. Якщо мова зайшла в глухий кут, треба перервати його і потім влаштувати нормальну розмову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Багато людей вважають своїм священим обов'язком

Як ігнорувати і не нервувати через непрохані поради рідних і друзів?

Сімейні справи | 07:50, 27.01.2021

Багато людей вважають своїм священим обов'язком "запхати свій ніс", куди не просять і дати поради, яких не питали. Як на це реагувати: ігнорувати. погоджуватись чи влаштовувати сварку?

Коли маленьке дитя вигадує щось, щоб обхитрити маму з татом, це нам видається кумедним але коли старша дитина починає обманювати, це серйозний сигнал.

Поради психолога: Як бути, якщо дитина почала брехати

Дитина | 06:50, 27.01.2021

Коли маленьке дитя вигадує щось, щоб обхитрити маму з татом, це нам видається кумедним але коли старша дитина починає обманювати, це серйозний сигнал. І батькам варто знати, як правильно реагувати на таку поведінку їх чада.

Існують люди, які не можуть жити інакше, але лише присвячують себе іншим. Звісно, це дуже благородно і приємно їх олточенню, але все ж для самих них ц

Поради жінкам, які живуть для інших, а не для себе

Психологія | 05:50, 27.01.2021

Існують люди, які не можуть жити інакше, але лише присвячують себе іншим. Звісно, це дуже благородно і приємно їх олточенню, але все ж для самих них це дуже руйнівна поведінка. І ми підшукали для таких жінок кілька корисних порад.

Виявляється, навіть потенційних зрадників можна

Які люди схильні до зради більше за інших?

Секс | 05:00, 27.01.2021

Виявляється, навіть потенційних зрадників можна "вичислити", у цьому переколнані науковці.

Ми залежні від того, хто і що нас оточує, адже ці аспекти формують наш настрій. А він, як виявляється, впливає на наше з вами самопочуття.

Психологи розповіли, як настрій впливає на здоров'я

Психологія | 06:50, 26.01.2021

Ми залежні від того, хто і що нас оточує, адже ці аспекти формують наш настрій. А він, як виявляється, впливає на наше з вами самопочуття.

Усі ми - різні, але щоб бути разом, будувати стосунки, створювати сім'ю, треба вміти йти на компроміс, розуміти свого партнера і поважати його. Читай

5 речей, які потрібно прийняти, якщо ти хочеш щасливу сім'ю

Психологія | 05:50, 26.01.2021

Усі ми - різні, але щоб бути разом, будувати стосунки, створювати сім'ю, треба вміти йти на компроміс, розуміти свого партнера і поважати його. Читай далі про те, як створити ідеальні відносини.

Якщо у вас щаслива сім'я - це вже великий подарунок долі, адже не усім так щастить, що в їх домі мир, любов і спокій.

Поради сім'ям, які живуть щасливо

Сімейні справи | 05:00, 26.01.2021

Якщо у вас щаслива сім'я - це вже великий подарунок долі, адже не усім так щастить, що в їх домі мир, любов і спокій.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: