5 помилкових переконань, які заважають жити в задоволення

Adoption
Date
  • 61 Переглядів
За роки життя кожна людина формує певні цінності і переконання. Вони або допомагають нам розвиватися і рости, або заважають жити щасливо. Які переконання шкодять нам?

3602_zhiti_v_zadovol.jpg (18.54 Kb)


Деякі установки ми формуємо в дитинстві в процесі виховання. Інші приходять до нас в дорослому житті. Негативні установки заважають людині рухатися вперед і жити щасливо.

Перевірте чи є у вас такі переконання?

Гроші - зло
Це найчастіше помилкове переконання, що люди вбирають з молоком матері. Гроші вважають злом, а багатіїв найжахливішими людьми. Але так працює психологія бідності. Вважаючи, що гроші псують людину, ви не дозволяєте собі заробляти більше. А тепер подивіться на фінанси з іншого боку. Гроші - це можливості. Можливості подбати про себе, зробити себе та інших щасливими, а також допомагати іншим людям.

Їм просто пощастило
Дивишся на чуже успішне життя і складається враження, що успішним людям просто пощастило. Вони виявилися в потрібному місці в потрібний час. Але ніхто не замислюється, скільки вони йшли до цього місця, скільки праці вклали і чим довелося пожертвувати. За красивою картинкою завжди стоїть наполеглива праця, пам'ятайте про це.

Винен не я, так склалися обставини
Винен уряд, що у мене маленька зарплата. Винні батьки, що я не отримав належної освіти. Знайоме? Чому це переконання помилкове? Воно перекладає відповідальність за ваше життя на когось іншого. Зрозумійте, що тільки ви відповідальні за себе. Батьки могли не дати вам вищої освіти, але за стільки років ви б могли її отримати самі. На вашій роботі вам мало платять, тому що така економіка? А ви перевіряли ринок праці? Може на такій же посаді в іншій компанії платять більше. Взявши відповідальність за своє життя, ви повернетесь в сторону щастя.

Моє життя гірше, ніж ...
Соціальні мережі малюють життя інших людей в самих райдужних барвах. Ваша однокласниця відпочиває в Таїланді, а ви - на дачі. Але може вона в кредит відпочиває і живе в однокімнатній, а ви в трикімнатній квартирі, та ще й дачу прикупили. Соціальні мережі, як айсберг - приблизно 10-15% життя там показують, а решта знаходиться "під водою". Ми можемо тільки гадати, що у людини відбувається насправді. Ваше життя гірше тільки в тому випадку, якщо ви зациклюєтесь і стежте за чужим. Поки ви підглядаєте в щілину за чужим життям - ваше проходить.

Вони повинні змінитися
Чоловік повинен змінитися, щоб зробити вас щасливою. Діти теж повинні змінитися. А ще мама, тато, начальник і робота. Але може проблема в вас? Змінюючи чоловіків, кар'єру і місце проживання, ви одного разу прийдете до одного висновку - від себе не втечеш. Єдина людина на кого ви можете вплинути і змінити - це ви самі. Решту ви можете або прийняти такими, або і далі хотіти, щоб вони змінилися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, саморозвиток, особистісний ріст, як стати успішною, моральні установки, як залучити успіх, розвиток, усвідомленості, помилкові переконання


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коли люди одружуються, вони мріють бути щасливими до кінця своїх днів. Але сімейне життя не завжди безхмарне. І є істини про шлюб, які краще дізнатися

5 істин про сімейне життя, які краще дізнатися до шлюбу

Сімейні справи | 00:30, 22.10.2021

Коли люди одружуються, вони мріють бути щасливими до кінця своїх днів. Але сімейне життя не завжди безхмарне. І є істини про шлюб, які краще дізнатися до того, як вам поставлять штамп в паспорті.

Дорослі знають, що всі хвороби від нервів. Діти такими знаннями не володіють, але хворіють в 80% випадків від емоцій, - так кажуть психологи. Що таке

Психосоматика дитячих хвороб: винні не віруси, а переживання дитини

Дитина | 00:30, 21.10.2021

Дорослі знають, що всі хвороби від нервів. Діти такими знаннями не володіють, але хворіють в 80% випадків від емоцій, - так кажуть психологи. Що таке психосоматика? І чому хворіють часто діти?

Зниження статевого потягу - це одна з найпоширеніших проблем в сімейних взаєминах. Дуже часто з цим неприємним явищем стикаються саме представниці пре

Як підвищити лібідо після пологів?

Мама | 08:30, 19.10.2021

Зниження статевого потягу - це одна з найпоширеніших проблем в сімейних взаєминах. Дуже часто з цим неприємним явищем стикаються саме представниці прекрасної статі.

Після книги «Французькі діти не плюються їжею», автор Памела Друкерман вирішила створити цілу серію про французьке виховання. Наступний її шедевр нази

Ідеальних мам не існує, або чому французькі батьки не здаються

Мама | 23:00, 18.10.2021

Після книги «Французькі діти не плюються їжею», автор Памела Друкерман вирішила створити цілу серію про французьке виховання. Наступний її шедевр називається «Французькі батьки не здаються».

Всі ми чули про те, що любов лікує. Але вчені вирішили перевірити, чи так це насправді. Вони провели багато досліджень і виявилося, що ніжні почуття д

Любов насправді зцілює від хвороб: цікаві дослідження вчених

Психологія | 01:30, 18.10.2021

Всі ми чули про те, що любов лікує. Але вчені вирішили перевірити, чи так це насправді. Вони провели багато досліджень і виявилося, що ніжні почуття до другої половинки здатні буквально зцілити людину? Як? Читайте нижче.

Дитяче виховання - справа тонка, яке вимагає індивідуального підходу до кожної дитини. У кожній країні, до батьків, які виховують дитину, застосовують

Поради з виховання: діти та батьки у Франції

Дитина | 19:00, 17.10.2021

Дитяче виховання - справа тонка, яке вимагає індивідуального підходу до кожної дитини. У кожній країні, до батьків, які виховують дитину, застосовуються різні вимоги: так, наприклад, в нашій країні ляпас по попі і підвищений тон не вважаються криміна

Сьогодні «зі смартфоном в руках» народилося вже ціле покоління молоді. З дитинства вони знають, як поводитися з різними гаджетами.

Покоління «Великого пальця»: хто вони - ті, кого ми виховуємо?

Дитина | 09:00, 17.10.2021

Сьогодні «зі смартфоном в руках» народилося вже ціле покоління молоді. З дитинства вони знають, як поводитися з різними гаджетами.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: