Найвірніші чоловіки за знаком Зодіаку

Adoption
Date
  • 758 Переглядів
Є думка, що всі чоловіки полігамні та вірних чоловіків потрібно заносити до «Червоної книги». Але це не так, багато залежить від характеру, темпераменту, виховання, моральних підвалин, а також знаку Зодіаку.

3959_389419_1.jpg (28.71 Kb)


Представники яких знаків Зодіаку найменше схильні до зрад?

1. Телець

Для Тельця сексуальне бажання тісно пов'язане із почуттям кохання. Якщо він кохає жінку, він її хоче. В юності Тельці цілком можуть ставитися до сексу, як до розваги, але зустрівши супутницю життя, розуміють, що секс без кохання їм не цікавий. Вони здатні зберігати вірність своїй обраниці все життя.

2. Лев

Яскраві та привабливі Леви завжди перебувають у центрі уваги і не проти пофліртувати. При цьому вони будуть вірні своїй обраниці протягом усього життя, якщо ви не перетягуватимете ковдру на себе і погодьтеся, що головний у домі він. Леви – цілісні натури і вважають, що брехати, ховатися і зраджувати їм принизливо.

3. Козеріг

Козероги не люблять несподіванок та неприємних сюрпризів. Спокусити Козерога ви зможете тільки в тому випадку, якщо це входить до його планів. Вони не піддаються випадковим імпульсам і дуже цінують сімейні стосунки. Навіть якщо в сім'ї намітився розлад, Козеріг не шукатиме іншу жінку, він шукатиме можливості згладити гострі кути і знайти шляхи до примирення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні відносини, вірність по знаку зодіаку, чоловіча зрада, знаки зодіаку, кохання, стосунки, відносини, пара, любов, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується

Міфи і правда про догляд за дітьми від наших бабусь

Дитина | 00:30, 22.07.2024

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується при появі запалень, подразнень, висипань, оскільки ромашка та низка – природні антисептики.

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Що потрібно знати про підлітковий вік?

Школярі | 09:30, 21.07.2024

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Як правильно балувати дитину?

Психологія | 06:20, 21.07.2024

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дит

Дослідження виявило найважчий і найвеселіший дитячий вік для батьків

Психологія | 01:20, 21.07.2024

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дитини.

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Діти, яких виховують у суворості, більш схильні до непокори - психологи

Виховання | 06:20, 20.07.2024

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: