Пихологи пояснили, чому насправді люди зраджують

Adoption
Date
  • 496 Переглядів
І як до цього правильно ставитись?

7684_5.jpg (44.79 Kb)

Найчастіше зрада зумовлена глобальними проблемами у стосунках, які важко вирішити без спеціалістів.

Можна знайти інформацію про те, що жінки та чоловіки зраджують з різних причин. Наприклад, жінки — в емоційному плані, а чоловіки у фізичному. Звісно, це більше схоже на припущення спеціалістів, ніж на достовірний факт.

Інколи зраджують, бо не змогли вгамувати примху чи іскру пристрасті до іншої людини. Буває — банально пара не захотіла розбирати проблеми у стосунках. А хтось просто не поважає свій вибір та вибір свого партнера.

Ми звернулися до психолога Олега Следя:

"Існує багато причин, які можуть викликати зраду, але слід пам’ятати, що все індивідуально. Найчастіше це проблема структури особистості людини, тобто її бажання задовільнити свою потребу, відчуття певної емоційної нестачі", - каже він.

Усе залежить від сформованості особистості. Можливі прояви агресії, відчуття покинутості, непотрібності, замкненості. Однак, важче, якщо ти мав/ла травматичний досвід в дитинстві (певне відчуття покинутості). Цей пріод краще пройти зі спеціалістом. Не закривайте себе від світу.

Ситуацію зради можна розглядати по-різному, і так само в усіх будуть різні причини. Кожен з нас, насамперед, особистість, і по-своєму сприймають усі аспекти життя. Єдиного “правильного” рішення після зради не існує. Це потрібно усвідомити, знайти проблему, що спровокувала таку поведінку, та запитати себе “чи хочеш ти вберегти стосунки?” Обговорити і разом вирішувати, як бути далі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зрада, стосунки, проблеми в стосунках, як пробачити зраду, як жити після зради, стосунки після зради, психологія, порада психолога


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Крім фізичних потреб, як-от: їжа, вода, дах над головою та базової гігієни, діти також потребують емоційної підтримки, любові та турботи. “Ті, хто від

5 ознак недолюблених людей

Психологія | 07:00, 29.05.2022

Крім фізичних потреб, як-от: їжа, вода, дах над головою та базової гігієни, діти також потребують емоційної підтримки, любові та турботи. “Ті, хто відповідає за дітей (неважливо, своїх або чужих), повинні взяти за правило ділитися любов’ю з дітьми що

Як повинні виховувати мами і тати своїх дітей? Які корисні навички прищеплювати? І що буде потрібно від самих батьків? Давайте розбиратися.

Ознаки батьків, які виховують успішну дитину

Психологія | 05:00, 29.05.2022

Як повинні виховувати мами і тати своїх дітей? Які корисні навички прищеплювати? І що буде потрібно від самих батьків? Давайте розбиратися.

Дослідження показали, що діти, залишені на піклування бабусь і дідусів, а не няням або вихователям дитячих садків, краще і швидше вчаться говорити. А

Дітям, які ростуть з бабусею і дідусем, дуже пощастило - дослідження

Сімейні справи | 12:00, 28.05.2022

Дослідження показали, що діти, залишені на піклування бабусь і дідусів, а не няням або вихователям дитячих садків, краще і швидше вчаться говорити. А ще вони більш емоційно стабільні.

Скільки в народній творчості є пісень про матір і дитину, скільки існує притч і легенд про особливий зв’язок цих близьких людей! А який образ батька в

Як тато впливає на формування особистості дитини?

Тато | 10:00, 28.05.2022

Скільки в народній творчості є пісень про матір і дитину, скільки існує притч і легенд про особливий зв’язок цих близьких людей! А який образ батька в фольклорі? Він виступає майже чужою людиною, стороннім спостерігачем. Але і його роль у розвитку ди

Сучасному поколінню батьків – важко. Вони бачили у власному дитинстві підхід “дітей повинно бути видно, але не чутно”, і часто природно переймають ті

Цитати, які змусять вас замислитися над методами виховання дітей

Дитина | 08:00, 28.05.2022

Сучасному поколінню батьків – важко. Вони бачили у власному дитинстві підхід “дітей повинно бути видно, але не чутно”, і часто природно переймають ті методи виховання, які застосовували до них. Але чи не були ті методи травматичними для дітей?

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб

Слова, які завжди треба говорити своїм синам, навіть якщо вони дорослі

Сімейні справи | 07:00, 28.05.2022

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб вони їм допомогли прожити гідне життя.

Пропонуємо вам список фраз від яких варто відмовитись, адже вони справді нервують дітей, навіть коли здаються вам зовсім необразливими.

ТОП-7 батьківських фраз, які нервують дітей

Дитина | 23:00, 27.05.2022

Пропонуємо вам список фраз від яких варто відмовитись, адже вони справді нервують дітей, навіть коли здаються вам зовсім необразливими.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: