Як одягаються невпевнені жінки?

Adoption
Date
  • 619 Переглядів
Саме ці прикмети видають, що жінка невпевнена в собі.

6027_1.jpeg (77.36 Kb)
Гардероб невпевненої у собі жінки

1. Колір предметів одягу
Невпевнена в собі жінка внутрішньо прагне непомітності, вона не хоче жодним чином виділятися із натовпу.

Тому в її гардеробі переважають непомітні, темні та сірі відтінки. Вона уникає всього яскравого і того, що привертає увагу.

2. Габаритний одяг
Невпевнена у собі жінка чи дівчина неспроможна об’єктивно оцінити переваги своєї фігури. Наприклад, вона не любить підкреслювати власні шикарні форми, невиправдано вважаючи себе товстою. І тому вибирає одяг невизначених, мішкуватих силуетів.

3. Мамин стиль
Ми можемо роками перебувати у пошуках власного неповторного стилю. Деякі жінки вибирають вторований шлях і покладаються на смак своїх матерів, і це зовсім не погано – але тільки до певного часу. Мода ніколи не завмирає. Не обов’язково носити вбрання «з останньої колекції». Але стежити за загальними модними тенденціями все ж таки варто.

4. Відсутність золотої середини
Про невпевненість у собі говорить і той факт, коли ви одягаєтеся надто просто або, навпаки, занадто помітно. Хтось повністю утримується від макіяжу та будь-яких прикрас. Інші ж не бачать міри у кількості одягнених на них брязкальців. І в першому, і в другому випадку можна сказати, що дівчина (жінка) не впевнена у собі.

Невпевненість у собі походить від того, що ви недостатньо любите себе. Ви надто критично підходите до своїх недоліків (реальних або уявних). Тому подивіться в дзеркало, посміхніться і скажіть собі, що ви дуже симпатична. Адже оточуючі сприймають нас такими, якими ми себе бачимо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, невпевненої, Гардероб, Невпевнена, дівчина, занадто, навпаки, говорить, одягаєтеся, просто


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити діте

10 важливих порад для мам дівчаток

Мама | 14:50, 27.02.2024

Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити дітей від усього на світі — але наші можливості обмежені.

Усі ми хочемо стати ідеальними мамами. Особливо ці мрії переповнюють нас, коли чекаємо дитину. Ми із захватом читаємо статті з глянцевих журналів про

Дітям потрібна не ідеальна, а щаслива мама - психологи

Мама | 11:20, 27.02.2024

Усі ми хочемо стати ідеальними мамами. Особливо ці мрії переповнюють нас, коли чекаємо дитину. Ми із захватом читаємо статті з глянцевих журналів про виховання дітей, роздивляємося милі картинки, уявляємо собі, як будемо вчити дитину з перших років ж

Діти добре запам'ятовують сварки, і поступово лайка стає для них нормою. Ми розповімо, чому батькам у жодному разі не можна сваритися перед дітьми.

Чому батькам не варто сваритися, коли дитина поруч?

Сімейні справи | 10:30, 26.02.2024

Діти добре запам'ятовують сварки, і поступово лайка стає для них нормою. Ми розповімо, чому батькам у жодному разі не можна сваритися перед дітьми.

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і зав

З яких причин у старших дітей дорослішання відбувається раніше?

Дитина | 14:50, 24.02.2024

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і завищені очікування. Ми назвемо причини, через які старші діти дорослішають швидше.

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася.

Як бути, якщо колишній чоловік погано впливає на вашу спільну дитину?

Мама | 00:30, 24.02.2024

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася. Рідкісні зустрічі з одним з батьків (зазвичай, батьком) можуть стати яскравим моментом кожного міся

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікаю

Як жінці з дитиною знайти хорошого чоловіка?

Мама | 12:10, 23.02.2024

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікають. Психологи розкажуть, як знайти любов.

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впли

5 найбільш поширених психологічних травм з дитинства

Дитина | 08:30, 23.02.2024

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впливаючих на формування особистості дитини.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: