ТОП прикмет про ножі: а в які ви вірите?

Adoption
Date
  • 370 Переглядів
Існує багато старовинних прикмет пов'язаних з кухонними ножами.

7580_nabor-stolovyh-nozhej.jpeg (56.83 Kb)


Одні з них мають цілком зрозуміле практичне походження, а інші межують з містикою, адже ножам здавна приписували містичну силу, вважаючи, що він може бути як оберегом, так і викликати проблеми та нещастя.

Прикмети:

Якщо раптом ніж упав на підлогу, то чекайте на гостей, причому чоловічої статі.

Не можна залишати ніж на столі проти ночі. Вважається, що він накопичує негативну енергію, вихлюпуючи весь негатив на мешканців будинку. Очевидно, ця прикмета просто пов'язана з небезпекою поранитися в темряві гострий предмет, що лежить на столі.

Якщо два ножі або ніж і вилка випадково схрестяться на столі - це до невдачі або сварки, якщо негайно не розкласти їх у різні боки.

Не можна їсти з ножа – станеш злим.

Не можна дарувати ніж, бо вважається, що він здатний розрізати вашу дружбу, тому отримавши ніж у подарунок, потрібно символічно відкупитися дрібною монетою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, гострий, прикмет, прикмета, поради, вибрати, Наполеон, Гордона, правильно, станеш, прикмети, прикмети про ножі


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитячі малюнки — це не мистецтво, а мова, якою вони спілкуються. А чи знаєте ви, що кожен дитячий малюнок може вам багато про що розказати? Як навчити

Чому батькам потрібно звертати увагу на дитячі малюнки?

Психологія | 08:00, 28.01.2023

Дитячі малюнки — це не мистецтво, а мова, якою вони спілкуються. А чи знаєте ви, що кожен дитячий малюнок може вам багато про що розказати? Як навчитися читати витвори вашої малечі?

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілко

Як виростити дитину без батька?

Мама | 05:00, 27.01.2023

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілком можливо.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Що, якби весь секрет кращого життя зводився до одного, - доброти?

Користь доброти для нашого здоров’я

Здоров'я | 08:30, 24.01.2023

Що, якби весь секрет кращого життя зводився до одного, - доброти?

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускат

Чому дитині інод треба позлитися?

Психологія | 05:00, 23.01.2023

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускати, щоб це траплялося часто.

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутос

Батьківський крик руйнує мозок дитини - дослідження

Здоров'я | 05:00, 23.01.2023

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутості і низької самооцінки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: